vīrusu mode

Tenis Ritenis

Vīrusu mode nemitīgi mainās, šobrīd modē ir delta paveids. Vai vīrusu modes noteicēji nevarētu iepriekš paziņot, kāds vīrusa paveids būs modē rudenī, kāds moderns būs ziemā?

23.jūlijs 2021, 17:32
Tenis Ritenis

Izraēlas premjers savu tautu biedē ar vīrusa D-Amerikas paveidu. Tātad rudenī arī pie mums modē būs D-Amerikas paveids.

18.augusts 2021, 10:18
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

neuztraucies par vīrusiem, tava problēma ir stulbums. Daudz postošāka lieta par vīrusiem. 

18.augusts 2021, 17:21
Kasiog

Lai tir vīrusi nāk, galvenais lai netraucē dzīvot un strādāt.

19.augusts 2021, 7:09
īpaši stulbs

Vīrusi nāk un iet, bet Latvija dzīvos mūžīgi.

24.augusts 2021, 19:44
īpaši stulbs

Vīrusi nāk un iet, bet Latvija dzīvos mūžīgi.

24.augusts 2021, 19:44
Astra Mccracken

are you sure?

4.septembris 2021, 0:54
Tenis Ritenis

Nu tad beidzot delta beigsies? Jau apnikusi.

26.novembris 2021, 13:47
Vitalij Nartish

Viss zinaams uz priekshu-18 augusts koments-D-Afrikas paveids!!!! Luudzu =Omikrons!!!!! Kursh veel shaubiitos!!!?????

13.decembris 2021, 20:54
Jānis

Vairums man pazīstamu cilvēku ir vakcinējušies pret savu gribu un šobrīd to nožēlo. Tāpēc politiskajiem liekuļiem iesaku pāragri nepriecāties!
Atgriezeniskā saite būs!
Otrkārt, mums tā medicīniskā aprūpe Latvijā šobrīd tāda kā PSRS stiliņā, tā saucamā paternālā, kur ārsts vienpersoniski lemj ko un kā darīt nerēķinoties ar pacientu. Eiropā tas nav raksturīgi, Eiropā ārsts ciena pacientu un abpusējas vienošanās rezultātā atrod efektīvāko ārstēšanas veidu.
Treškārt, arī Latvijā turīgi ļaudis algo zinošus ārstus, un nepakļauj sevi kopējai valsts apmaksātajai medicīnas eksperimentālajai kāstrēšanai.
Gribēju vakcinēties, bet mans ārsts man ļoti silti neieteica!. Un kam lai tic?
Ārstam ekspertam profesionālim ar mūža stāžu un starpautiski gūtām atzinībām vai kaut kādam pianistam????
Tāpēc aicinu vērtēt pēc darbiem, sekot ārstiem, kas nav farmakoloģijas industriju nopirkti un nozombēti, ārstēšanas metodes ir daudz un dažādas un nav tikai balts un melns.

15.decembris 2021, 21:02
Jelena Sergejeva

Jāni, es nenožēloju, bet tagad mans viedoklis par visu šo afēru ir apstiprinājies. Ne vakcīnai, ne maskām, ne dārgajiem testiem nav jēgas. Ūdeni es labāk no avota padzeršos, nekā vēlreiz duršos. 

17.decembris 2021, 5:40
Sandra Odgaard

izejot no ta kadas zales palidz, ja saslimsti, es sliecos domat, ka tas nav viruss, bet bakterija

19.decembris 2021, 18:51
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Nakamais bus stela, pec tam rata uzrauz IZ, pec tam emka un tad jau navejosais Dneprs, galvenais lupatu uz mulla turet, tad viss safe - balinatais un nemazgatais garante

1.janvāris 2022, 19:50

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:37

Jaunākās diskusijas