Cīņa...

Aivars

CĪNIETIES, DRAUGI, NEBAIDIETIES !!!

            Nožēlojamie, pērkamie žurnaļugas, kas kalpo sorosītu mafijai un kuru rokās atrodas ap 99,9% Latvijā pieejamo saziņas līdzekļu, ik palaikam nerimstas draudēt: “Ja jūs, interneta blogeri, rakstīsiet to, kas mums un mūsu šefam nepatīk, tad mēs noštucīsim jūs varas iestādēm, un tad tik jūs redzēsiet velnu…sēdēsiet aiz restēm kā mīļie!”. Viņi labi zina, ka arī tiesībsargājošo iestāžu darboņu rindās ir pa pilnam sorosītu un, ka policija un citas tamlīdzīgas varas iestādes nekad nav bijušas politiski neitrālas, par vienu un tādu pašu rīcību pret dažādiem cilvēkiem ļoti bieži seko dažādas reakcijas. Lai atceramies centienus savulaik par katru cenu notiesāt A.Gardu un viņa vietnieces, arī Lemberga lietas pašreizējais iznākums neapšaubāmi ir Sorosa bandas politiska pasūtījuma izpilde (te nav runa par to, ka Lembergs ir kosmopolīts un apšaubāmā veidā ticis pie milzu bagātībām; sodīts viņš nav tāpēc, bet cita iemesla dēļ – nedraudzējās un nedalījās ar sorosiešiem). Pašreizējā Saeimā nav neviena deputāta, kas aktīvi vērstos pret Sorosa mafiju, arī iepriekšējās tādu nav bijis, runa var būt vienīgi par to, cik aktīvi kurš varnesis tai kalpo.

            Nav brīnums, ka šādos apstākļos Sorosa pakalpiņu nekaunība arvien aug, un viņi cenšas padarīt kriminālu teju ikkatru izteikumu, kas nesakrīt ar viņu pašu sludinātajam dogmām. Viņi zina arī, ka absolūtais vairums Latvijas iedzīvotāju ir teju juridiski analfabēti un pie tam arī drausmīgi gļēvuļi (bēdīgi, bet fakts). Lūk, uz to pamatojoties, viņi arī nekaunīgi klūp virsū tiem, kas nepūš viņu stabulē. To ilustrē, piemēram, šis raksts: www.lsm.lv/raksts/zinas/...tm_medium=soc, kas tika bagātīgi nocitēts arī Latvijas Radio1 informatīvajos un ziņu materiālos.

            Visu raksteli citēt nevēlos, katrs, kam ir interese, var pats to apskatīt, ielikšu šeit zīmīgu fragmentu no tā: Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa 19. janvārī kādam vīrietim piemēroja 200 stundu piespiedu darbu par darbībām, kas vērstas uz rasu naida un nesaticības izraisīšanu. "Atrodoties savā dzīvesvietā un lietojot savu mobilo telefonu, pieslēdzās sociālā tīmekļa portālam "www.twitter.com", pieslēdzās pie video ieraksta, kurā redzams, kā melnādainie cilvēki uzbrūk baltādainam smagās automašīnas vadītājam. [Persona] publikācijai pievienoja un tādējādi publiskoja interneta vietnē komentāru: "Blin, tie nig* ir jāšauj."," noziegumu aprakstīja tiesnese Signe Grīnberga. Viņa norādīja, ka Latgales priekšpilsētas tiesā par šādu noziedzīgu nodarījuma izdarīšanu kāds tiek sodīts pirmo reizi.

            Kā redzams, tad konkrētais cilvēks nav vēlējies aicināt iznīcināt nēģeru jeb melnās rases ļaudis kā tādus, viņš tikai aicināja šaut uz tiem, kas bez iemesla sit balto cilvēku (iespējams, ka viņa rases dēļ), tātad aizstāvēties. Kur gan te var būt kāds nozieguma sastāvs? Pat 5-gadīgs bērns spējīgs saprast, ka te vaina tiek novelta “no slimās galvas uz veselo”, proti, nosodīts (un arī sodīts) tas, kurs aicina cīnīties pret nēģeru bandītiem, līdzīgi kā es pirms 5,5 gadiem aicināju izmantot tankus un ložmetējus pret tiem, kas gāž Ungārijas valsts robežas žogus un brūk virsū varas pārstāvjiem, kuri mēģina šo trakojošo pūli savaldīt.  Kosmopolīta un pederasta Arņa Krauzes un viņam pakalpīgās palīdzes, bijušās kompartijas sekretāres, kas visai neveiksmīgi mēģināja tēlot nacionālisti, Ingrīdas Ābolas uztverē, es esot aicinājis uz vardarbību pret kaut kādam tur ļaužu grupām, tāpēc mani vajagot sodīt pēc KL 150.panta (ko šī likuma norma nozīmē, mēs vēl iztirzāsim). Daugavpils policijas pārvalde gan domāja savādāk un pasūtīja šos abus tālu, tālu…neskatoties uz to, ka viņu viedoklim, neiedziļinājies lietas būtībā, steigā piekrita arī toreizējais ģenproks Kalnmeijers. Taču šinī gadījumā komentāra autors diemžēl izrādījās gļēvs un stulbs, pilnībā piekrita izmeklētāja un prokurora notikušā greizajai interpretācijai, atzina savu neesošo vainu un piekrita atstrādāt cik tur stundas sabiedriskajos darbos. Ko gan citu vēl varēja gaidīt no tiesas, ja ne šādas vienošanās bezierunu apstiprināšanu? Vēl nekad neviens tiesnesis nav teicis apsūdzētajam: “Jūs gan atzīstat sevi par vainīgu, bet es domāju citādi un noraidu apsūdzību pret jums”.  Lai kāds mani palabo, ja kļūdos, bet, manuprāt, nekur pasaulē līdz šim tā vēl nav noticis. Taču tos, kas atzīst vainu (arī neesošu), vienmēr 100% notiesā.

            Šādi nožēlojami ļaudis ar savu rīcību izdara krietni vairāk ļauna, nekā laba, viņi ļauj plūkt uzvaras laurus sorosītiem un rada nevēlamu juridisku precedentu, lai līdzīgā gadījumā kosmopolītiski-sorosisks tiesnesis varētu teikt: “Redzat, mums jau savulaik bija analoga lieta, un tur mēs lēmām tā, tāpēc arī tagad varētu lemt līdzīgi…utt., u.tjp.”. Ja esi gļēvs un stulbs un nespēj par saviem vārdiem atbildēt, labāk vispār nesēdies pie datora vai neņem rokā mobilā tālruņa klausuli, protams, nezvani arī uz radio vai TV, jo tu tur sarakstīsi (samuldēsi) velns zina ko, bet pēc tam liesi gļēvas asariņas, nereti nožēlojot to, ko nožēlot nav nekāda juridiska pamata, par lielu uzjautrinājumu sorosiskajiem draņķiem un bailēm tiem, kas gribētu kaut ko teikt pretī pirmajiem, bet nespēj nekādi saņemties to darīt. Protams, gļēvuļu netrūkst arī daudzu valstu (pat lielvalstu) vadītāju vidū, kā lai te nepiemin Donaldu Trampu, kurš, pretēji simtiem tūkstošu viņa atbalstītāju prognozēm, bez cīņas pameta Balto namu, neskatoties uz to, ka prezidenta vēlēšanu rezultāti tika viltoti par labu Baidenam, bet nopirktie un (vai) iebaidītie ASV tiesneši to negribēja redzēt. ASV armijas vadība bija Trampa pusē un būtu viņu atbalstījusi, ja prezidents izsludinājis ārkārtas stāvokli un pasludinājis velēšanas par neleģitīmām, bet nebija jau Donaldiņam drosmes kam tādam, savā būtībā viņš ir un paliek veikalnieks, nevis politiķis… Tāpat var pārmest Ukrainas vadībai, kas praktiski bez neviena šāviena 2014.gadā atdeva moskaļiem Krimu un neko nedara, lai to militāri atgūtu…kur nu, viņi pat ar dažiem simtiem Donbasa separu netiek galā, kurus varētu elementāri iznīcināt rakešu trieciena rezultātā. Vārdu sakot, negatīvu piemēru pasaulē ir pa pilnam, taču ne jau no viņiem mums būtu jāmācās…

            Bet atgriezīsimies pie manis jau minētā raksta. Citēju: Par sociālā naida un nesaticības izraisīšanu Valsts policija 2019. gadā sāka astoņus kriminālprocesus, bet pērn divreiz vairāk – 16.

Un, ko tad mums būs saprast ar šo “sociālā naida” jēdzienu? Sorosiešu sargsuņi par katru cenu mēģina zem šī jēdziena piepīt klāt nepatika pret “homīšiem”, ko šie nepareizi dēvē par “homofobiju”, bet, kas īstajā vārdā būtu saucama par “homoheitiju”. Proti, citēju tā sauktā “Latvijas Cilvēktiesību centra” (kārtējais bandītiskais sorosistu veidojums) direktori Anhelitu Kamensku: "Parādās arvien vairāk lietu, kur persona tiek sodīta par homofobisku naida runu. Tad tā tendence, kas iezīmējās, ka personas tiek sodītas ar piespiedu darbiem no 150 līdz 200 stundām”. Cik noprotu, tad šeit ir darbojies KL 150.pants un bars stulbu ēzeļu, kuriem izmeklētājs teicis, ka viņi to esot pārkāpuši, un viņi tam ar entuziasmu ir piekrituši. Apskatīsimies Krimināllikumā, kā šis pants skan:

150.pants. Sociālā naida un nesaticības izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz naida vai nesaticības izraisīšanu atkarībā no personas dzimuma, vecuma, invaliditātes vai jebkuru citu pazīmju dēļ, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi valsts amatpersona vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks, vai personu grupa vai ja tas izdarīts, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem, vai par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(25.09.2014. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 08.06.2017. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2018.)

Kā redzat, tad šeit ir runa par pazīmēm, proti, tādam cilvēka īpatnībām, kas viņam ir iedzimtas, vai laika gaitā iegūtas, piemēram, zilas acis, gaiši mati, līks deguns, resns vēders, šķība kāja…utt., u.tjp. Ar cilvēka paša izvēlēto (nereti perverso) seksuālo orientāciju (piem., pederastiju, pedofīliju) vai dzīves veidu (laupīšana, zagšana) šīm pazīmēm nav nekāda sakara. Cik saprotu, likumdevēji ir vēlējušies ar šī panta palīdzību aizstāvēt cilvēkus, par kuriem ņirgājas  viņu iedzimto vai iegūto fizisko vai garīgo īpatnību (trūkumu) dēļ. Taču arī tādā gadījumā vajag, lai cilvēkam būtu nodarīts būtisks kaitējums, proti, nepietiek, ja kādam uzkliedz: “Ak, tu šķībais kropli!”, vajag pierādīt, ka tādejādi cilvēkam ir noticis, citēju: jēdziens “būtisks kaitējums” ir noteikts likuma “Par Krimināllikuma spēkā stāšanās un piemērošanas kārtību” 23. panta pirmajā daļā, un tas ir konstatējams, ja noziedzīgā nodarījuma rezultātā iestājušās kādas no minētajām sekām:

  1. nodarīts mantisks zaudējums, kas noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī nav bijis mazāks par piecu tai laikā Latvijas Republikā noteikto minimālo mēnešalgu kopsummu, un apdraudētas vēl citas ar likumu aizsargātās intereses;
  2. nodarīts mantisks zaudējums, kas noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī nav bijis mazāks par desmit tai laikā Latvijas Republikā noteikto minimālo mēnešalgu kopsummu;
  3. ievērojami apdraudētas citas ar likumu aizsargātās intereses.

Tātad, pat gadījumā, ja kāds Sorosam īpaši pakalpīgs “šerloks holmss” mēģina jums piešūt, ka, aizskarot kādu pidaru un pat piesolot viņam “pa purnu”, jūs esat pārkāpis Krimināllikuma 150.pantu (kā jau iepriekš minēju, manā uztverē, uz negatīvām sociālām grupām (piem., laupītājiem) šo pantu nu nekādi nevar attiecināt, un homīšus absolūtais sabiedrības vairākums, paldies Dievam, joprojām vērtē negatīvi, neskatoties uz to, ka labprātīga pederastija sen jau kā ir dekriminalizēta), tad tik un tā jums jāprasa pierādīt, kādā veidā tam ķēmam ir nodarīts “būtisks kaitējums”. Viegli viņam tas nebūs, ticiet man, ja tikai jūs nesāksiet bez iemesla puņķoties, lūgt piedošanu tur, kur jums nav nekāda pamata to darīt. Visticamāk, lieta tiks izbeigta, nemaz tā pa īstam nesākusies. Starp citu, nevajag aizmirst, ka katram uzsāktajam kriminālprocesam ir arī savs uzraugošais prokurors, kura loma, ja ticēt viņu virsvadonim Stukānam, nu vairs nebūšot formāla. Šī cilvēka identitāte noteikti jānoskaidro un jāvēršas pie viņa gadījumos, kad izmeklētājam “melns ir balts un balts ir melns”. Tāpat, protams, jāinformē par notikušo nepamatoto kriminālvajāšanu  saziņas līdzekļi (ne visi vēl ir Sorosa pusē) un cilvēktiesību organizācijas (kas nav sorosiskas). Un, visbeidzot, jācenšas būtu dabūt sev labu advokātu. Ar pēdējo gan bieži mēdz būt problēmas, jo vairums juristu arī ir gļēvi un stulbi, labprātāk izvairās no “kutelīgam”, politiskām lietām, turklāt gandrīz vienmēr par saviem pakalpojumiem prasa nesamērīgi lielu samaksu. Ar to pats nesen saskāros, vēršoties pie kāda par visai nacionālu uzskatīta advokāta (saukšu viņu par A.A.) ar nieka lūgumu palasīt manu sūdzību tiesai par policistu rīcību un izteikt savas domas, piekrīt viņš manai pozīcijai vai nē (tas viņam prasītu kādas 10-15 minūtes), par ko no manis tika pieprasīta teju astronomiska summa triju ciparu apmērā. Protams, tiku galā bez šī kunga, bet priekštatu par viņu guvu…

Tādēļ man nekas cits neatliek kā piedāvāt pašam savus bezmaksas pakalpojumus netaisnīgi apsūdzēto (par rasu, nacionālo, sociālo naidu, par t.s. “Kovid ierobežojumu” neievērošanu…utt.) cilvēku aizstāvībai. Juridiskās izglītības man nav, bet ir drosme un vēlme cīnīties, kā arī šādi tādi panākumi. Pēc daudzu gadu cīņas ieguvu tiesības šad tad tomēr izteikties Radio “NeBrīvajā mikrofonā”, un šaubos arī, vai ir vismaz Latvijā vēl kāds cilvēks, kuram ģenerālprokurora personīgi izteiktie draudi ir beigušies ar nožēlojamu čiku. Ne jau tāpēc mani nemēģināja notiesāt, ka būtu nolēmuši mani pažēlot vai saņēmuši no manis kādu pretpakalpojumu, bet vienkārši viņi saprata, ka neesmu gļēvs “plānā galdiņa urbējs” un bez cīņas nepadošos. To pašu gaidu arī no citiem, kas uzskata sevi par Latviešiem un Patriotiem. Par advokātu es viņiem sava statusa dēļ būt nevarēšu, par palīgu un juridisko pārstāvi gan. Protams, tas nenozīmē, ka es pilnīgi visu darīšu konkrēto ļaužu vietā, es viņiem palīdzēšu, nevis pilnībā atbrīvošu viņus no visām problēmām. (Latvieši, vēršoties pie Visaugstākā, arī vienmēr ir teikuši: “Palīdzi, Dieviņ!”, nevis “Dieviņ, izdari visu manā vietā!”. Tas pats attiecas arī uz laicīgām būtnēm uz šīs zemes). Pretī prasīšu tikai vienu – nekad nenožēlot izdarīto, neatzīt savu neesošo vainu, neslēgt “rebes” ar varas pārstāvjiem! Tas, kurš darīs pretējo, zaudēs manas simpātijas un uzticību uz mūžu.

Mana e-pasta adrese: aivars_666@inbox.lv, parastais pasts: a.k.32, Daugavpils, LV 5401.

Pārfrāzējot mūsu premjerīša Krišiņa teikto: “Draugi, viss būs labi!”. Tikai netaisīsim no bailēm pilnas bikses mūsu tautas ienaidnieku priekšā, bet liksim viņiem baidīties no mums !!!

GĻĒVULIS MIRST 1000 REIZES, VARONIS – TIKAI VIENU !!!

C Ī Ņ A I  U N   U Z V A R A I  S V E I K S !!!

 

23.03.2021.                                                                                       Aivars Gedroics

 

 

 

 

 

23.marts 2021, 20:24
Dacky Down

Mums vajag celties,tauta!

Mēs neesam nīkuļi,un nedrikstam tādi būt!

Ja tu esi par neatkarīgu Latviju,vienalga,vai tu esi krievs,vācietis,kaut ķīnietis, pievienojies tautas pusē,atbalsti!

Nesēžam,daram!

Neļaujam sorosītiem savākt mūsu zemes!

Dakijs.

17.04.2021

17.aprīlis 2021, 19:37
Vālodzis Balodis

Ja cilvēks, kas rakstu un komentāru rakstīja, ir Aivars Z., es Jums, Aivar, ieteiktu aiziet pie psihoterapeita. Jūs vienkārši REĀLI SAEJAT SVIESTĀ.

22.aprīlis 2021, 16:14
īpaši stulbs

Ko var gribēt no valdības, kur pat ministri ir peredasti!

Bet tu, Vālodzi Pusbalodi, aizver savu sorosistisko ventilatoru!

23.aprīlis 2021, 17:20
Tenis Ritenis

Vālodzi Balodi! Sviests ir daudzkārt labāks par margarīnu.

23.aprīlis 2021, 20:17
Vālodzis Balodis

     Šoreiz es Jūs, Teni Riteni, īsti nesapratu. Vai Jūs man draudat, ka nobrauksiet mani ar riteni? Man ir JAUNS MOCIS - SARKANA JAVA! Tā kā bumba būs Jūsu vārtos, tas ir izlemts. Un, ja runājam par sviestu, tad sviestā ir kaitīgs holestrenīns, bet, ja runājam par margarīnu, margarīna ir kaitīgas E vielas. Tāpēc turpmāk labāk iztiksim ar ugunskuriem, iesmiem un šašlikiem īstā letiņu garā ar pļāpāšanu pāri siltam ugunskuram līdz rīta gaisma svīst, sāk vālodzes dziedāt un baloži slaižas bariņos, lai uzknābātu to, ko viņam pabirdinājuši labi cilvēki. Lai jauks pavasaris un jautra līgošana bez galvassāpēm no rīta!

24.aprīlis 2021, 14:04
Tenis Ritenis

Pasarg Dievs, Vālodzi Balodi es nevienam nedraudu. Ritenis jau tikai uzvārds, tas jau automātiski nenozīmē, ka māku braukt ar riteni. Kurpnieks jau arī caurās kurpēs staigā.

24.aprīlis 2021, 15:42
Vālodzis Balodis

    Sorī, to es neiedomājos. Tik vēl 2 jautājumi - kāpēc Tevi neiemācīja braukt ar riteni, kamēr vēl biji maziņš? Tā bija BEZATBILDĪBA no vecāku puses (joks). Bet attiecībā uz kurpnieku, kas caurās kurpēs staigā, ir laba opcija - stāties iekšā LU Datorikas fak, tad iefiltrēties kādā IT komp un tad pakāpienu pa pakāpienam uz augšu, kamēr tiek pie bruto piķa mēnesī ar ciparu 4 un 3  nullēm. Vot tā. 

     Bet, kas attiecas uz izmantojamo niku, vai labāk nebūtu Ritenis Kurpnieks? Visi saprot, kurpes nodilst, ja maksā mazus honorārus, bet ar riteni var braukt ar basām kājām vai caurās kedās, fiksi var tikt uz priekšu. Lai veics, Teni, raksti, raksti un vēlreiz raksti, kā teica mūsu slavenā vadoņa pēctecis Okonkwo, kas Baidenu baida ar sargsuni, bet Navaļnijam indē zilus bokseršortus.

     Nu gan mani dzēsīs laukā, tāpēc fiksi laižos lapās. Čau!

     

24.aprīlis 2021, 16:06 (24.aprīlis 2021, 23:41 - labots)
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Piezvaniet uz Brivo Mikrofonu. Man patik ka jus runajat. Jums ir skaista balss.

27.aprīlis 2021, 0:38
Vālodzis Balodis

     Cīnīties ir vērts nevis ar kliedzieniem medija forumā, bet ar reālu darbību. Gods un cieņa Gunāram Astram, gods un cieņa Aleksejam Navaļnijam, gods un cieņa Džordano Bruno un visiem pārējiem, kuri ir atdevuši vai atdod un atdos savu dzīvību idejas vārdā. Ar skaļu lamāšanos ir par maz. Lai Aivars Gedrovics (ja tāds patiešām ir viņa uzvārds) dibina Latvijas Patriotu partiju un patiešam CĪNĀS, lai paliek sevi zem reāla sitiena, to, kā un kāpēc Latvija kļuva neatkarīga (ha, ha) no Savoskij Sojuz izstājās un iestājās v Jevropejskij Sojuz, zina katrs, kas prot uzklikšķināt vārdiņu Wikipedia. Ir jācīnās ar pareizām metodēm vai vienkārši jānostājas malā un smaidot jānoskatās, cita ceļa mums nav.

29.aprīlis 2021, 1:45
Vālodzis Balodis

CĪNIETIES, DRAUGI! NEBAIDIETIES!!! Lūk, nu es arī to nodeklarēju. Taisām augšā partiju PATRIOTU PARTIJA, kurā ir visi, kas ir par Latviju, Ukrainu, Krieviju un visām valstīm, kurās netiek ievērotas elementāras CILVĒKTIESĪBAS, par cilvēcisku krievvalodo integrāciju Latvijā, par PACIFISMU un HUMĀNISMU. Es esmu ar mieru būt DIBINĀTĀJS un PRIEKŠSĒDĒTĀJS BEZ ALGAS, jo man naudas pietiek. ATSAUCIETIES, DROSMĪGIE!!! Tikai kā būs ar mūsu finansēm? Vai tur atkal nevajadzēs pakniksēt Šķēlem, Šleseram, Lembergiem, viņu čomiem un čomu čomiem un vēl veselam baram, kuru rokas ir gandrīz viss Latvijas piķis. DAVAI, DRAUGI, DAVAI, ES PIESAKOS! Es neesmu ne sviests, ne margarīns. ES PIESAKOS. Tagad paskatīsimies, cik būs to, kuri man atsauksies.

29.aprīlis 2021, 10:41 (29.aprīlis 2021, 10:44 - labots)
Vālodzis Balodis

Kur Jūs esat, mani draugi, kas grib cīnīties un nebaidīties? Jau nāk vakars, bet neviens vēl nav pieteicies... Manai partijai, lai to reģistrētu, vajag 200 (ja nemaldos) partijas biedru. ATSAUCIETIES! CĪNĪSIMIES KOPĀ! NEBAIDĪSIMIES! Vai Jūs esat mani DRAUGI vai tagad vairs neesat mani DRAUGI un CĪŅAS BIEDRI???

29.aprīlis 2021, 21:36
Vālodzis Balodis

DRAUGI UN CĪŅU BIEDRI! Ir jau rīts - 29. aprīlis 7.56. Es JŪS GAIDU! Bet mana pacietība sāk izsīkt. Noplok vēlēšanās CĪNĪTIES! Es viens pats nevaru nodibināt PATRIOTU, PACIFISTU UN IDEĀLISTU partiju. Man ir vajadzīgi DRAUGI.

30.aprīlis 2021, 7:55
Vālodzis Balodis

Ārā līst lietus, cilvēki sen pārnākuši no darba, daži cep pankūkas, citi ēd boršču, man zem žalūzijas uz palodzes podiņos zied mārtiņrozes, no TV sterio mani uzrunā 1980. gadā mirušā, bet tagad jau mana viengadnieka  Viktora Coja sirdspulsa balss un ar to man ir diezgan. Es nevienu vairs NEGAIDU. Iešu uzpīpēt ārā, droši vien man piebiedrosies Slaviks, kas tagad nokodējies un labojies pēc 3 cietumā pavadītajiem mēnešiem, gan jau garām pasteigsies arī Slavika tēvs Oļeģs ar savu mūžigo mobiļņiku pie auss un īsta veča manierē man pamās īsu "privet". Dzīve ir skaista, pat ja Cojs tagad dzied: Mama, mi vsje sošļi suma... 

30.aprīlis 2021, 8:08 (30.aprīlis 2021, 22:04 - labots)
Vālodzis Balodis

MANI DRAUGI. Aivar. Dacky Down. Dakij. Īpaši stulbs. Teni Riteni. Aini Aizovski. ES ESMU VĪLIES. JŪS NEGRIBAT CĪNĪTIES. Iešu gulēt. Arlabunakti, mani bijušie DRAUGI. 

1.maijs 2021, 0:53

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:31

Jaunākās diskusijas