Maksas iebraukšana Rīgas centrā - par vai pret?

Līga Abakoks

Pret !!!

16.jūlijs 2019
Silvija Fadejeva

Pret,

17.jūlijs 2019
Māris Bialkovskis

protams , ka jāmaksā , bet ne jau rīdzeniekiem , bet gan ahhhhhhreņeķ lielajam ierēdņu kalnam , kuri ''slauc'' ar saviem izpildlēmumiem tautu un dzīvo guļamrajonos , kas nav rīga!!!

17.jūlijs 2019
Oskars Štirlics Stamps

totals stulbums un idiotisma kalngals, pret 200%

25.jūlijs 2019 (25.jūlijs 2019 - labots)
Baiba Lapsa- Frīdemane

ESU PAR- TIKAI VISAS VALSTISKI SVARĪGĀS IESTĀDES PRIEKŠ TAUTAS, IZVIETOJIET ĀRPUS RĪGAS TERITORIJAS -UN MAN UZ TO RĪGU NEMAZ NEVAJADZĒS BRAUKT.RĪGĀ IR VISAS IESTĀDES ,KAS IR NEPIECIEŠAMAS IEDZĪVOTĀJIEM ,LAI KĀRTOTU DOKOMENTĀCIJAS ,KAS NU KURAM VAJADZĪGS,KO UZSPIEDUSI VALSTS KĀ VIENU NO NAUDAS IEGUVES AVOTIEM -NEIET RUNA PAR VEIKALIEM VAI CITA VEIDA IZKLAIDES MĒRĶIEM ,BEZ TIEM MIERĪGI VAR IZTIKT.UN LIEKIET IEBRAUKŠANU RĪGĀ KAUT 100 EURO -IZPUTĒS TĀPAT KĀ DOBELE U.C. MAZPILSĒTAS.JA KO DARA TAD TOMĒR JĀPADOMĀ AR GALVU,BET KAS TUR VAR DOMĀT JA MŪSU VALSTI VADA NARKOMĀNI UN ALHAHOLIĶI,VĒL PA VIDAM PEĢIKI UN DAĻA KAS JAU KOPŠ DZIMŠANAS IR AR PUTNIEM.UZ PRIEKŠU ŠAURPIERU IZGUDROTĀJI,TĀ TAUTA APLIKTA AR N...TAJIEM NODOKĻIEM -RODAS IESPAIDS KAD VĒL PAR MAZ NĪDĒTA NĀCIJA -TAD BŪS VĒL VAIRĀK UN KO TAD DARĪSIET.JAU 15 GADUS ATPAKAĻ RAKSTĪJU ,JA TAS TĀ TURPINĀSIES VALDĪBA NOZĀĢĒS ZARU UZ KURU PATI SĒŽ -TAGAD LABI TAUTA NAV IR TIKAI DEPUTĀTI UN VALSTS BUDŽETA DARBOŅI.CIK ILGI JŪS DARMAJEDUS VARĒS UZTURĒT TĀ SAUJIŅA STRĀDĪGO UN CINĪTĀJU TAUTA-JAU TĀ NO JUMS VISIEM VĒMIENS NĀK. 

30.jūlijs 2019 (30.jūlijs 2019 - labots)
Ērika Saulīte

Nu kuram tad Rīgas domē vajag pili uzcelt?!!!

30.jūlijs 2019
Jānis

Neesmu pret ar nosacījumu ka citās pilsētās TIKAI ridzeniekiem iebraukšana un auto novietošana ir  par maksu! Lai viss būtu godīgi....

23.augusts 2019
Andrejs Nimanis

Ir jāievieš sastrēguma nodoklis.

25.augusts 2019
Zane Salsera

1) Ja to Rīgas centru varētu normāli apbraukt (tātad, vajag vēl vienu tiltu),

2) ja viss centrs tiktu pārveidots par automašīnu bezmaksas stāvvietu, 

3) ja maksa par'so iebraukšanu būtu 2 eiro,

tad jā.

Taču neticu, ka tas varētu realizēties tuvāko 30 gadu laikā :D

26.augusts 2019
Laimonis Laimonis

Pilnībā pret, jo pretējā gadījumā tā ir tīrākā diskriminācija. Tādā gadījumā rīdziniekiem jānosaka ierobežojumi personīgajam transportam, jo viņiem ir sabiedriskais transports ik pēc x minūtēm un uz visām Rīgas malām, lai izmanto ar uzviju, ar atlaidēm un rīdzinieku karti. Kur ir problēma, lai brauktu ar sabiedrisko!!! Un personīgo transportu, lai atstāj aiz Rīgas robežas braukšanai ārpus Rīgas, un atbrīvosies ielas, stāvvietas utt.

29.augusts 2019 (29.augusts 2019 - labots)
Kangari

par

10.septembris 2019
Alegers

Džakartā soda, ja automašīnā ir mazāk par 3 pasažieriem! Bet pie mums 90% brauc vieni paši, un mašīna aizņem vismaz 4-5 vietas uz ceļa. Ja ierīkotu pie centra lielas bezmaksas stāvietas, un atļautu autmašīnas īpašniekam (lietotājam) izmantot sabiedrisko transportu par bīvu/ tad esmu PAR! 

10.septembris 2019
Roberts

Infrastruktūra nav sakārtota, Rīgas centra robežas tuvumā nemaz nav kur novietot tās automašīnas, un lai to sakārtotu cik miljonus būtu jāiegulda?

Attiecīgi rīdziniekiem, kam jau ir iespēja lietot sabiedrisko transportu par pazeminātu samaksu, iebraukšanai Rīga būtu jābūt vismaz 2 reizes dārgākai kā pārējiem.

Ja nu gadījumā šis prāta aptumsums ņems virsroku un iebraukšanas maksa Rīgā tiks ieviesta, tad tie rīdzinieki, kas ikdienā brauca ar auto pa 1 cilvēkam 1 auto tā arī paliks. Bet nu tie kas brauc no perifērijas, var gadīties vairs nebrauks.

Attiecīgi būs kārtējais cilvēku daudzums kas pametīs Latviju.

KUR UN KAM TE IEGUVUMS?  .....NESAPROTU!....

16.septembris 2019
Guntars Kaļķis

Ja visiem tad visiem nevis deklaretiem vai izredzetiem! Un maksas automātus izbraucot no Rīgas rīdziniekiem pa kadiem 20€ lauku attīstībai.  Satirišanai jo ne visi savāc aiz sevim musuru.

17.septembris 2019
Līga Abakoks

Pret...

19.septembris 2019
Aija Bitēna

Esmu pilnīgi PAR, tikai "izceliet" tās valsts iestādes (piem. PVD, Lauksaimniecības Ministriju, Finanšu Ministriju, Autotransporta direkciju.......) ārpus Rīgas, vai vismaz pierobežā.  

4.oktobris 2019
Līga Abakoks

PRET !!!!!!!!!!!

13.oktobris 2019
Arvis Birkavs

Neizprotu, ko īsti mainītu šī iebraukšanas maksa, ja man ir nepieciešams iebraukt un strādāt Rīgā, iebraukšanas maksa mani neapturētu, varbūt studenti mazāk brauktu.

15.oktobris 2019
Ērika Saulīte

Rīgai jāpiemaksā cilvēkiem par risku, iebraucot Rīgas bedrainās ielās, salauzt auto.

22.oktobris 2019
Līga Abakoks

PRET !!!!!

22.oktobris 2019

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:00

Jaunākās diskusijas