Pārspēts pasaules hotdogu ēšanas rekords! Uzzini, cik tas ir?

Ziņu aģentūra LETA 5.jūlijs 2017, 9:30
 
Ikgadējās 4.jūlija hotdogu ēšanas sacensībās Ņujorkā otrdien uzvarēja 33 gadus vecais kalifornietis Džojs Čestnats, kurš apēda 72 hotdogus, pārspējot pats savu iepriekšējās sacensībās uzstādīto rekordu.

Čestnats desmit minūtēs spēja apēst 72 hotdogus ar maizīti, uzvarot sacensībās un pārspējot pirms gada tajās uzstādīto rekordu - 70 hotdogi ar maizīti.

Tā bija Čestnata otrā uzvara pēc kārtas, bet kopumā Koniailendas hotdogu ēšanas sacensībās viņš uzvarējis desmit reizes.

"Es pret ēšanas sacensībām izturos kā pret sportu, tā nav iešana uz bufeti," sporta telekanālam ESPN uzsvēra sacensību uzvarētājs.

Čestnatam tika pasniegta Sinepju josta, kas atgādina profesionālajā boksā pasniegtās jostas.

Otrās vietas ieguvējs spēja apēst 62 hotdogus.

Čestnata personīgais rekords, kas ir arī pasaules rekords, ir 73,5 hotdogi ar maizīti, bet tas uzstādīts kvalifikācijas kārtā.

Scanpix

20 gadus vecā Mikija Sudo uzstādīja personīgo rekordu, desmit minūtēs apēdot 41 hotdogu ar maizīti. Viņa ceturto reizi pēc kārtas uzvarēja sieviešu konkurencē.

Hotdogu ēšanas sacensības Koniailendā notiek kopš 1916.gada, un tās tiek rīkotas 4.jūlijā, kad ASV tiek svinēta Neatkarības diena.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:21

Jaunākās diskusijas