Iedzīvotājus aicina dalīties ar Ivana foto un pārbaudīt savus video reģistratorus

Ziņu aģentūra LETA 5.jūlijs 2017, 8:40
 
Valsts policija
Lai gan brīvprātīgo iesaiste Liepājā pazudušā zēna meklēšanā ir pārtraukta, iedzīvotājus aicina dalīties ar bērna foto un pārskatīt savā rīcībā esošo video reģistratoru ierakstus, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.

Iedzīvotājus aicina dalīties ar Liepājā pazudušā zēna foto un pārskatīt savus video reģistratorus

Brīvprātīgo iesaiste bērna meklēšanā tika pārtraukta vakar ap plkst.22. Jebkurš, kurš vēlas palīdzēt zēna meklēšanā, aicināts dalīties ar viņa foto, izlīmēt to dažādās vietās, runāt ar kaimiņiem, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu, ka šis zēns ir pazudis, uzsvēra Āva.

Viņš atzīmēja, ka Liepājā tiek ņemti ārā visi video ieraksti, arī no privātiem uzņēmumiem. Vienlaikus iedzīvotāji tiek aicināti pārskatīt savā rīcībā esošo video reģistratoru ierakstus un, ieraugot kaut ko līdzīgu zēnam, nest ierakstu policijai. Āva uzsvēra, ka ir ierosināts kriminālprocess par zēna pazušanu un jebkura šāda informācija ir vērtīga.

Policijas pārstāvis arī apliecināja, ka zēna meklēšana ne brīdi nav apstājusies. Tā tiks pārtraukta tikai tad, kad bērns tiks atrasts, norādīja Āva. Tagad policija meklēšanu turpina ar savām metodēm, uzsvēra policijas pārstāvis.

Viņš atzīmēja, ka policija strādā ar jebkuru informāciju. Pagaidām pēdējais pavediens ir fotogrāfija ar zēnu sabiedriskajā pieturā viņa pazušanas dienā.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:24

Jaunākās diskusijas