Ažiotāžu rada video, kurā policisti liedz sirmgalvei pie lielveikala Rīgā tirgot ābolus

Lelde Veinberga 23.sep
 
Pixabay
Trešdien sociālajā tīklā Facebook pamatīgu ažiotāžu radījis kāds aculiecinieka uzņemts video, kurā redzams, kā Rīgas pašvaldības policisti lūdz sirmgalvi pārtraukt ielas tirgošanos pie lielveikala Imantā.

Cilvēku līdzjūtību radījusi satrauktā sirmgalve, kura ar asarām acīs pārdzīvo par aizrādījumu un lūgumu savākt savu preci un pamest tirgošanās vietu, kas nav saskaņota.

Kāda garāmgājēja cenšas kundzi nomierināt un nesatraukties, lai nekaitētu veselībai. Tāpat gan aculieciniece, gan komentētāji soctīklos pauž sašutumu par šādu policistu rīcību, norādot, ka pilsētā notiek daudz nopietnāki likuma pārkāpumi, kurus būtu jākontrolē.

Pie lielveikaliem Rīgā un citviet ir ierasts redzēt sirmgalvjus, kuri tieši ražas laikā cenšas pārdot savu dārzu labumus, lai nopelnītu papildu līdzekļus, tomēr ielu tirdzniecībai nepieciešama pašvaldības izsniegta atļauja.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nu gan noziegums, ja sirmgalve grib iztirgot ābolu grozu.

24.septembris Atbildēt

Bet to ka visur pieturās un uz soliņiem dzīvojas smirdīgi pretīgie bomži,to jau neredz!!!!!!vienreiz varam vai nevaram izvērtēt kas ir kas...

24.septembris Atbildēt

Ko gan var žēloties! Noteikumus izdevuši pašu rīdzinieku ievēlētie deputāti. Labi vēl, ka municipāļi sirmgalvi ar dubināliem nenodauzīja vai ar kājām nenospārdīja un ābolus tak nekonfiscēja. Pažēloja, bļē!

24.septembris Atbildēt

Lidz tam vairs nav tālu. Drīz dauzīs.

25.septembris Atbildēt
liene > sarmite.kalna

Ja viss uz to iet,jo cik tad varas turetāji vēl pacietis šos visus darba tautas izlēcienus,nu goji paliek goji,tikai vara var šos nolikt vietā

2.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:42

Jaunākās diskusijas