FOTO: Iedzīvotāja parāda, kādu skādi nodarījis neapdomīgs autovadītājs uz grants ceļa

tautaruna.lv 19.sep
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Kāda iedzīvotāja sociālajā vietnē Facebook dalījusies ar foto, kuros redzams, kā nepadomīga braukšana par grants ceļu spēj radīt bojājumus citām automašīnām.

Sieviete ierakstā vēršas pie lielkravu automašīnu vadītājiem, kuri brauc pa grants ceļu. Neapdomīgas autovadīšanas dēļ, ieraksta autorei ir bojāts automašīnas priekšējais stikls.

"Esiet cilvēki, samaziniet ātrumu ja vieglais brauc pretī, man vakar sanāca baigā skāde - sasists priekšējais stikls, man morālā trauma un tas, kas tai brīdī baigā švunkā brauca pretī, noteikti pat nezin ko ir “savārījis”," atklāj ieraksta autore.

Ieraksts izpelnījies ievērību soctīklos un komentāru sadaļā daudzi atzīst, ka saskārušies ar līdzīgu problēmu. "Man ar ielidoja akmentiņš, par laimi nekas.Tā ir to šoferu bezatbildība," atklāj viens no komentētājiem.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Komentē 7

 
Anonīms
 

,,Pacelt,, akmeni var arī pārvietojoties ar 20km/h un ja tu brauc ar atļautajiem 80 tad 20+80=100 , ar tādu ātrumu mests akmenis noteikti sabojās stiklu ! Vienīgais variants KASKO.

19.septembris Atbildēt

Braucu jau vairāk,ka 20 gadu katru dienu pa grants ceļu ,jo tuvākais asfaltets ceļs ir 23km attāluma un uz to pusi braucu ļoti reti.Bet šīni gadā arī pirmo reizi pat divas reizes esmu mainījusi stiklu, jo abas reizes stikls pilnīgi viss saplaisaja,Starp citu pretī brauca abas reizes vieglie autiņi un ar mazu ātrumu.Tāds laikām liktenis

19.septembris Atbildēt

Smagajiem šoferiem vispār viss ir pokuj.

20.septembris Atbildēt

Braucot pa tamlīdzīgiem ceļiem ir jāatceras galvenais, ka maksimāli jāturas pie ceļa vidus ass līnijas, kaut iedomātās, tad akmeņi lido garām, ja paņem maksimāli pa kreisi, tad akmens būs stiklā ar garantiju. Foto redzamajā autiņam tieši tā ir noticis.

21.septembris Atbildēt

Ojjj, kļūda manā komentārā, pareizi jābūt; "...paņem maksimāli pa labi..." Atvainojos par savu paviršību.

21.septembris Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Jā, es jau domāju, ka Tu pa Anglijas ceļiem rulē.

24.septembris Atbildēt

Būtu pupus paràdījusi

3.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:04

Jaunākās diskusijas