"Kad traucē autobuss!"; Rīgā velosipēdists izsit autobusa logu

tautaruna.lv 1.sep 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Sociālajos tīklos nonācis aculiecinieka video, kurā redzams konflikts starp autobusa vadītāju un velosipēdistu Rīgas ielās.

Lai arī nav zināms, kas ir strīda iemesls, video redzams, ka tas noticis Brīvības ielā, pie Dailes teātra.

Strīda laikā velosipēdists ar savu braucamo pat izsit autobusa šofera logu. Komentārs pie video īss: "Kad traucē autobuss!"

Pagājušā diennaktī Latvijā 17 ceļu satiksmes negadījumos cietuši 24 cilvēki, tostarp viens gājējs un astoņi velosipēdisti, informēja Valsts policijā.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem kopumā noticis 101 ceļu satiksmes negadījums, no kuriem 54 avārijas notika Rīgas reģionā, 10 - Zemgales reģionā, 12 - Vidzemes reģionā, 14 - Kurzemes reģionā, bet vēl 11 - Latgales reģionā.

No visiem ceļu satiksmes negadījumiem 17 bijuši ar cietušajiem. Rīgas reģionā satiksmes negadījumos bija 16 cietušie, no kuriem viens gājējs un seši velosipēdisti, Zemgales reģionā četri cietušie, Kurzemes reģionā divi cietušie un Latgales reģionā arī divi cietušie, kuri abi bija velosipēdisti.

Ceļu satiksmes jomā tika noformēti 495 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 197 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvu braukšanu, 18 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un divi par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu reibumā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:51

Jaunākās diskusijas