Vai Kaimiņa partija tiks Seimā?

nra.lv

Jaunais politiķis ar līdzgaitniekiem KPV LV ir diezgan pārliecināts...

25.jūlijs 2018, 12:50
Aivars Celms

Protams ka tiks, ja tikai netiks sagrozîti vēlēšanas fakti

25.jūlijs 2018, 22:13
Tautas balss

Saeimā tiks Kaimiņja Pajolu Varza - KPV.

Vēlēšanu rezultāti laboti netiks, jo tie jau tagad ar Cimdaru ir saskaņoti un precizēti. Jo valsts simtgadei par godu S un KPV apvienosies zem jaunas un reizē - labi zināmas himnas ''Varen plaša, mana zeme dzimtā, Lauki, meži, saules staru PLĪVS. Un es nezinu vairs citas zemes, kur gan cilvēks var justies tik BRĪVS'' (citāts - nosacīts).

Un būsim mēs atkal brīvi no Rīgas līdz Kamčatkai!

26.jūlijs 2018, 1:22
Brigita Kabuce

Ja partiju KPV LV zākājat par Kaimiņa pajolu varzu, tad parādāt tikai savu zemo inteliģences līmeni. Apgalvojot, ka KPV LV apvienosies ar Saskaņu, atklājat to, ka esat mucā audzis un pa spundi barots, jo neesat iepazinies ar KPV LV programmu, kur skaidri pausta partijas nostāja šajā jautājumā. Secinu: aiz "tautas balss" slēpjas Lemberga un Dzintara pakalpiņš, jo ZZS un NA, jūtot, ka sācies viņu valdīšanas un politisko shēmu ēras noriets,KPV LV ir kā dadzis acī. Īstā tautas balss ir tā, kas ir kopā ar KPV LV, nožēlojamo rējēju kungi!

 

2.augusts 2018, 12:55
Kalniņš Pēteris

KPV.LV netikai tiks, BET UZVARĒS 06.10. jo tautai ir apnikusi shēmotāju, zagļu un liekuļu vadība! Mēs esam ar mazākām algām eiropā (skolotāji, ārsti, policisti, utt), mums pabalsti ir smieklīgi, lai neteiktu rupjāk.. tauta izbraukusi un turpina katru dienu braukt no valsts..  VADOŠIEM POLITIĶIEM BIJA JĀNĀK NEVIS AR KĀRTĒJIEM SOLIJUMIEM, BET AR ATVAINOŠANOS TAUTAI.. PAR KPV.LV - UZVARU!

3.augusts 2018, 21:12
Tautas balss

Kad darīšana ar īpaši neizglītotiem un analfabētiskiem plānprātiņiem (un tas ir KPV galvenais elektorāts), tad tūlīt DZIRDAMAS gaudas par mazajām algām POLICISTIEM, SKOLOTĀJIEM un MEDIĶIEM, it kā valstī tik vien būtu kā polcisti, skolotāji un mediķi, lai gan TIEŠI ŠI ir tā privilēģētāka sabiedrības daļa, kam algas paaugstinātas neskaitāmas reizes.

UN KĀ GAN VAR NESOLĪT, ja darīšana ar Latvijas muļķu partiju, kas gaida no debesīm zelta lietu nolīstot, lai tikai savus neskaitāmos melus , ar ko stulbāko tautas daļu paēdināt, varētu realizēt?

Bet reāli VISS, KO TAUTA sagaidīs,  būs piķa lietus no debesīm, šaušalīgs bads un posts, pie kā novedīs tropiskās vasaras un  plūdu pilnās ziemas,  un lielais sātana klauns KĀJMĪŽIS jums, plānprātiņi, visiem uz galvas uzdirsīs, par tām naivām un dumjām,un nekad nepiepildāmām muļķu cerībam.

4.augusts 2018, 5:13 (4.augusts 2018, 7:08 - labots)
Gunta Šceņņikova

Nevajag mūs baidīt te ar piķa lietu.Neko daudz labāku no valdības neesam 

saņēmuši.Otrkārt.tādi kā tu esat nolaupījuši, mūsu cerības un mūsu 

nākotni.Aizver savu nešķīsto muti.

4.augusts 2018, 18:27
Tautas balss

to Ščiņņikova

Ar piķa lietu NAV jābaida, jo tā ir NAKOTNE un REALITĀTE, kas GODAM nopelnīta. .Ar nešķīstu pežu, no kuras visa pasaule smird.

Pavisam tuvu ir laiks, kad kartupeļu mizas būs lielākais gardums, un vīrs ar sievu strīdēsies, kam pirmam tiesības aprīt jaundzimušo, un kad artursi, alži un lindes būs sen cūkām izbaroti.

5.augusts 2018, 13:25 (5.augusts 2018, 13:27 - labots)
Valdis Kanepe

Tas ka KPL. ir cerības norāda tikai uz  to ,ka politikā dominē - varžu dīķa sindroms. Kapeic ,ja kādam nepatīk lai brauc,brauc par Ekonomisko bēgli... Ja nepatīk ,naudas nav....jo Valsts ierēdū aparāts ir uzblīdis un jabaro. Cik strādā -VID ? Kā VID praktiszē valsts resursu IZšķērdēšanu, 1Euro -pieden tērējot 200-400Eur nodok. mak. naudas ! Cik IeM - cietumā par 30-100 Eur  !!! Tikai -LATVIJĀ !

5.augusts 2018, 23:28
Itamārs Toledano

To ir daudz, kas dzied vienu un to pašu dziesmu - ''valsts aparāts uzblīdis un tas jābaro'', aizmirstot, ka valsts esam mēs paši, un ka neviens kādu citu gan nebaro, bet gan PATS SEVI; aizmirstot, ka VID pēc reorganizācijas drastiski samazināja darbinieku skaitu, lai gan VID nu reiz būtu tā VALSTISKI svarīgā iestāde, kas par valsts dzīvotspēju gādā, un ja nu VID vaino par izšķērdēšanu, der atcerēties tos neskaitāmos miljonus, kas kādā zināmā ostas pilsētā kā dūmi izkūp.

Ja nu kādam ir nepārvarama tieksme visur citur vainu meklēt, un tikai ne sevī, tad komentārus rakstot būtu jāpielieto vizmaz elementāra gramatika, nevis pāris teikumos kļūdu pie kļūdas rakstot (kapeic; ierēdū; jabaro; praktiszē; pieden), un daudzpunktus kur vien pagadās pielietojot.

Un tad vēl tā iekārotā ''nodok.mak.nauda'', ko MAKSĀT negrib neviens, bet IERAUT katrs otrais (ja vēl ne vairāk) ar mieru būtu!

6.augusts 2018, 0:09 (6.augusts 2018, 0:10 - labots)
Uldis Kims

Ko tad Kaimiņš labu ir izdarījis sēdot saeimā,vāi kādu racionālu priekšlikumu iesnieszis vai atbalstijis,tikai klaigājis un citusvainojis un apsaukājis. Vai jūs cerat,ka tagad viņš būs tas pareizais un visu sakārtos? Naivie,tad ejiet un balsojiet,tikai pēc tam nebļaujiet,ka viss atkal salaists grīstē,es nepiedaļīšo un citiem arī neiesaku.

9.augusts 2018, 11:32
Ģirts

Piekrītu Uldim! Turklāt zinot kāds Gobzems rafinēts melis un žuļiks... Šovmeņi jau baigie nolasījušies. FB viņiem liela daļa sekotāju ir tāpēc lai to māžošanos paskatītos. Brīžiem jautri, brīžiem diezgan nožēlojami. bet piedalīties gan vajadzētu! Nav jau jābalso par kādu. Vari jau tikai izstrīpot nepatīkamos.

9.augusts 2018, 13:58
Kristine

Cerams nē. Vismaz es nepazīstu nevienu kurš par viņiem balsos. Facebook grupās gan pilns ar antiņiem kuri par viņiem balsos. Nez kapēc liels vairums no viņiem pat rakstīt pareizi nemāk. Izskatās ka muļķīši par muļķi fano. 

12.augusts 2018, 3:16
Tautas balss

Gluži tā tas nav. Ja paanalizē kļūdas, tad var secināt, ka gramatikas zināšanu līmenis  lielākai komentāru daļai  ir identisks, proti, izcili zems, un kļūdas - gan pareizrakstības , gan stila - vienas un tās pašas. Kas palasa šos KPL slavinošos komentārus, tas redz - visi viena satura un stila, visos viens un tas pats teksts, piemēram: ''28 gadus neviens NEKO NEDARA''; ''28 gadus visi izzog valsti un zog NODOKĻU MAKSĀTĀJU naudu''; ''Kaimiņš grib KAUT KO darīt, bet viņš (nabadziņš) ir viens, un NEKO nevar izdarīt''; ''balsojiet par trešo tēva dēlu Kaimiņju, jo viņš kopā ar pelēko kardinālu Gobzemji un ar Burbuļmāti LL un ar kanibāli Didzi ir vienīgie PAREIZIE SAULVEŽJI Latvijā, kuru plāni realizēs piena upes ķīseļa krastos valstī''!

Nu tā, vieni un tie paši pāris skribentu rada priekštatu, ka TAUTA ir NOTICĒJUSI, ka muļķais Artūrs (kā viņu skolā sauca) ir Dieva sūtītais pravietis, kas realizēs Latviju Ēdenes dārza statusā, nemaz nedomājot  par to, kas Pastarais laiks pie durvīm stāv, un globālās klimata izmaiņas skars valsti ne mazāk kā citas teritorijas virs zemes, un Kaimiņa solītā paradīze var izrādīties sava veida ''elle un Indija'', un Apsolītā zeme - vien smiltis un krāsmatas, Cher ami!

12.augusts 2018, 8:33
peteris buls

protams tiks , Artus uz priekšu !!!

13.augusts 2018, 17:46
Itamārs Toledano

Stulbais Artūr, uz priekšu!

Tevi un kpl ELLE gaida!

13.augusts 2018, 20:52
Ainārs

Iesaistījušie aizstāvības sarunā arī ŠŠL zirnekļa cilvēki, lai noliktu progresīvākos spēkus. Vai tad jābalso par esošajiem varas politiķiem, kas atbalsta shēmotājus, kukuļus, zagļus un arī tautas un valsts apzadzējus.  Par KPV LV. Sliktāk noteikti nebūs. Lai izdodas.

 

13.augusts 2018, 20:56
Elijah

Ja kādu Dievs grib sodīt, tad atņem tam prātu. Kaimiņa Pajoliņu Varzā ir tieši tādi salasījušies - idioti, plānprātiņi, nelgas, muļķi, un no naida abstulbināti  relikti, un tikai tādiem pašiem pajoliņiem var ienākt prātā, ka idioti nezog, nemelo, nedzīro, nemauko, un ir tādi SAULVEŽI, kas neapzog tautu un valsti, bet gan tikai sev līdzīgos.

13.augusts 2018, 21:14 (13.augusts 2018, 21:15 - labots)
Sīmanis

Nu ja latvieši ir dumji, tad arī balsos par KPV. Tad redzēsim, cik apkāsti jutīsies tie, kas ir safanojušies par KPV. Būs jums Gobzems, kā galvenais maksātnespējas administrators, kurš jau sazadzies piķi nākotnei, būs bļauris Kaimiņš ar neesošajiem darbiniekiem un tā var turpināt šo sarakstu.

13.augusts 2018, 23:00
Berta

Ja valdošajiem neizdosies noņemt no trases. Ja valdošie neiemācīsies runāt, sarunāties ar tautu, ne tikai "nolaist no augšas uz leju" savus lēmumus un viedokļus. Viņi NEDZIRD. Tas ir briesmīgi. Un tāpēc ir jautri, ja tāds klauns kā Kaimiņs tur pavandās. Viņš pa savam mēģina modināt deputātu sirdsapziņas, bet tas neizdodas, jo viņu ignorē. Varētu ignorēt pasu Kaimiņu, bet par dažu labu viņa tekstu gan vajadzētu padomāt. Tas sakrīt ar daudzu cilvēku viedokli. Bet no Gobzema baidās. Viņs daudz zina, un neviens nezina, cik un ko viņš zina. 

 

14.augusts 2018, 19:18

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:36

Jaunākās diskusijas