Olīvija Kolmana: Man maksātu vairāk, ja es būtu Olivers, stāsta aktrise

Selvia Riana

"Oskara" balvas ieguvēja britu aktrise Olīvija Kolmana paziņojusi, ka viņai par filmām maksātu "daudz vairāk", ja viņa būtu vīrietis.

"Es ļoti labi apzinos, ka, ja es būtu Olivers Kolmens, es nopelnītu... daudz vairāk nekā es," viņa sacīja CNN.

"Es zinu vienu atalgojuma atšķirību, kas bija 12 000% atšķirība. Veiciet matemātiku."

Jautājums par vienlīdzīgu atalgojumu Holivudā parādījās atklātībā pirms desmit gadiem, bet jaunākajā vislabāk apmaksāto aktieru top 10 sarakstā ir tikai divas sievietes.

wexs, wexs, wexs, wexs, just, just, just, just

Runājot ar CNN žurnālisti Kristiānu Amanpūru, Kolmana sacīja: "Pētījumi liecina, ka viņas [sievietes] vienmēr ir bijušas lielas kases lozes.

"Nesāciet mani par atalgojuma atšķirībām, bet aktieriem vīriešiem maksā vairāk, jo viņi [vadītāji] mēdza teikt, ka [vīriešu aktieri] piesaista skatītājus. Un patiesībā tas nav bijis taisnība gadu desmitiem.

"Bet viņiem joprojām patīk to izmantot kā iemeslu nemaksāt sievietēm tik daudz, cik viņu kolēģiem vīriešiem, īpaši mūsu nozarē."

Kolmena pievienojās Holivudas A sarakstam 2019. gadā, kad ieguva labākās aktrises Oskara balvu par karalienes Annas lomu filmā The Favourite, un kopš tā laika viņai ir vēl divas nominācijas.

Viņa nesen parādījās Wonka filmā un piedalīsies gaidāmajā Paddington In Peru.

25.marts, 19:19

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:19

Jaunākās diskusijas