Cik krievu asins, kremļa diktatoram putinam, vēl ir vajadzīgas, lai viņam pietiktu?

DŽA

Pašlaik viņš ir izdzēris tieši 2 100 000 litru krievu asinis. Cik vēl asins, fašistu vampīram vajadzīgas? Un cik ilgi krievijas tauta to pacietīs, atdodot savus bērnus kremļa vampīru dzīrēm? Kad krievi pateiks- PIETIEK?

19.decembris 2023, 14:07
DŽA

Komiski- putins nevar izbraukt no savas mordoras, jo tad viņš tiks arestēts. Viņš vien sēž savā bunkurā un dzer krievu asinis. Tas, 21.gs, ir visai dīvaini. 

19.decembris 2023, 14:56
Andis

Komiski- putins nevar izbraukt no savas mordoras, jo tad viņš tiks arestēts. ©  

Tiešām, un kas būtu šis?  Speciāli jums no 7.minūtes. 

https://www.youtube.com/watch?v=yJpsk_upnI4&t=434s 

19.decembris 2023, 17:00
Ir tāds

Manu mazo, divus metrus garo, pūkaino desiņ, Džaiņ, vai tu jau pieteici savu kandidatūru Krievijas prezidenta vēlēšanām? Visas Krievijas padibenes ar tevi!

19.decembris 2023, 17:41
V ilis Gutmanis

Nu neapceliet taču nabagam ir bēdas viņa mīļotie pūkainie Ukraiņu nacisti sāk pielaikot savien kakliem kaņepju kaklasaiti ar ziepītēm. Tāpēc jau nabags ārdās ka jūt šo kakla saiti arī uz sava kakliņa.

19.decembris 2023, 18:09
DŽA

Kremļa aizstāvji tak tukšu maun. Absolūts idiota gabals, ir tāds, man jautā, vai es esot pieteicies rossejas prezidenta amatam??? Ujebok, ir tāds, kamdēļ gan? Vispirms jau, esmu Latvijas pilsonis. Man tava rosseja ir "gluboko un daljeko"! Otrkārt, jūs, cūkas, tikai nosist.

19.decembris 2023, 18:23 (19.decembris 2023, 18:34 - labots)
DŽA

Pašlaik, tas galvenais kremļa vampīrs, dienā izdzer 6000 litru asiņu. Varbūt pietiek? Nē, viņš vēlas vēl! Lūk, par ko jautāju- kad krievu tauta to vampīru apstādinās? Apses mietu dirsā iedzīs? Ilgi viņu vēl cietīs? 

19.decembris 2023, 18:30 (19.decembris 2023, 18:38 - labots)
Ir tāds

Manu mazo, divus metrus garo, pūkaino desiņ, Džaiņ, tu lūdzu nemaun, nu neesi tu bērniņ nekāds bullītis kurš mauj, tu kā pats apgalvo esi mazs rozā Vāczemes siventiņš. Kā tad tev nepiedāvāt kļūt par Krievijas prezidentu, ja es redzu, ka tu bez Krievijas iztikt nespēj. Tu par viņu domā kad esi nomodā un sapņo kad guli, jeb tev pat nav laika gulēt,jādomā par Krieviju. Tas, ka tev ir dziļi mani neizbrīna, laikam kāds no plašās Krievzemes būs tevi uzsēdinājis uz sava divus ar pus metrus garā zara, līdz pašām mandelēm, tāpēc tev tagad dziļi un tālu. Bet tu neraudi, stājies kandidātos, varbūt tiksi par Krievijas prezidenta mīļāko, būs labi, tev laiku pakavēs un paslavēs. Un tad tu sāksi rakstīt odas Krievijai, būs labi. Bet pagaidām muļķības gan neraksti manu mazo draudziņ. Krievijas tauta tevi nesapratīs, bet apses mietu, kaut skuju ziepes vai terpentīnu viņi gan labprāt iedzīs tavā rozā dupsītī. Būs labi, tu galvenais turies un trene savu rozā dupsīti, noderēs!

19.decembris 2023, 18:54 (19.decembris 2023, 19:22 - labots)
Andis

"Nu neapceliet taču... " ©

Vispār, tā nav apcelšana, bet palīdzēšana, jo pretējā gadījumā džaiņš var nesagaidīt pat ukru kapitulāciju, kaut tā vairs tiešām nav aiz kalniem. Pretējais būtu, ja džaiņu sāktu slavēt un jau tā atrofējušās smadzenes atslābināt, ka sanāktu tas pats, kas ar covid pacientiem "kautuvēs" - tādās devās salaida atslābinošus medikamentus, ka sasirgušais jau vairs patstāvīgi nespēspēja paelpot un no tā arī cilvēciņi mira, bet ne no covid.

Dža, jūs apgalvojiet, ka Krievija jums dziļi vienaldzīga, bet kā tas korelē ar vai visām jūsu izveidotām tēmām par Krieviju? Neviens normāls cilvēks neveidos tēmas, kas viņam galīgi neinteresē, kurās viņš ir profāns.

19.decembris 2023, 18:58
DŽA

Lūk, varam lasīt kremļa izdzimteņa, ir tāds, bezsakaru. Tādi viņi, izdzimteņi, ir. Ir tādi. 

19.decembris 2023, 18:59
DŽA

Smieklīgi, idiota gabals, ir tāds, lielās ar savu pūkaino, divmetrīgo "desiņu"? Ujebok, tādas pipeles pat zilonim nav. Melo, maukas tādi, melo!

19.decembris 2023, 19:07
V ilis Gutmanis

Laikam taču svilst ne tikai tapēc ka draudziņi dabū pa biksēm, bet iespējams ko simnieka ir saņemts pēriens ka tik ilgi klusējis. Tāpēc arī sāk kviekt kā aizkauts sivēns.

19.decembris 2023, 20:26
DŽA

Skatamies- V ilis Gutmanis. Tipisks piemērs bioloģijas mācību stundās, lai tiktu uzskatāmi parādīti bezsmadzeņu radījumi.

19.decembris 2023, 20:37
Ir tāds

Džajulitis ideāls piemērs medicīnas studentiem, lai tiktu uzskatāmi parādīts mazs, divus metrus garš, ļoti pūkains, bezsmadzeņu draudziņš. Klau  mazo, divus metrus garo, pūkaino desiņ, Dzajulīt, vai tu ar zoofīliju arī nodarbojies? Un vēl ar ziloņiem, labi, ka vēl neesi samīdīts, tikai aptaisīts, tāpēc jau tā nelāgi od. 

19.decembris 2023, 20:53 (19.decembris 2023, 21:03 - labots)
DŽA

Lūk, Z ilā V iļa drāzējs (vīrs, laikam?) Džajulitis Ir tāds, tēmai pievienojās. Nu vieni pideri, ka es jums saku!

19.decembris 2023, 21:01
Ir tāds

Mūsu mazo, divus metrus garo, pūkaino desiņ,Džaiņ, par tavu netradicionālo orentāciju neviens nekad nav šaubījies, par pārējo gan. Par tavu vīru es nezinu, nepazīstu viņu un svecītes jums neturu, to tev būs labāk zināt. 

19.decembris 2023, 21:13
V ilis Gutmanis

Ir tāds, es vairāk nosliecos uz to ka nabagam ta gribēšana būtu lai kāds viņu apmīļotu, taču laikam starp vāciešiem gŗuti ir atrast tadu kas viņu ieraugot vēlētos ar viņu satikties. Tāpēc jau nabadziņam ir tik grūti ka atliek tikai sapņot.

19.decembris 2023, 21:29
DŽA

Es ar tā domāju- jūs, kremļa izdzimteņi, esat "mazie pūkainie Džauliši", bet ar nesaprotamu tieksmi- pisties dirsā   :)

19.decembris 2023, 21:44
Ir tāds

Vili, jāsūta mūsu Džaiņš ar steigu uz Ukrainu, varbūt šis pašam Ze iepatīkas. Tad karš dažās dienās beigsies, nebūs laiks karot, būs Džaiņš jāmīlē un viņiem būs labi un visai pasaulei būs labi. 

19.decembris 2023, 21:49
DŽA

Sūtītāj, moš slotu no dirsas izvelc? 

19.decembris 2023, 21:55

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:25

Jaunākās diskusijas