Par nacionālismu Kazahijā.

DŽA

Pagājušo nedēļu biju komandējumā Minsterē. Viens no kolēģiem bija "etniskais vācietis" no Kazahijas. Kas ir tie "etniskie vācieši"? Tie ir krievi, kuru vecvectēvi vai vectēvi bija vācieši un, pēc kara tika izsūtīti uz Sibīriju un Kazahiju. "Etniskie vācieši"- krievi, kuriem ir maksimāli 5- 10% vācu asiņu, bet, pēc būtības, viņi ir krievi ar viņu sugai raksturīgajiem sejas vaibstiem, nekaunību un atpazīstamo, vien krieviem raksturīgo akcentu.

Krievelim ir 62 gadi, atbrauca uz Vāciju pirms 20 gadiem. Kamdēļ? Kazahijā esot uzplaucis nacionālisms. Jautāju- kā tas izpaudās? Atbilde, kā jau krievam- Kazahijā nevēlējās runāt ar viņu krieviski! Kazahi uzskatīja, ka piedzimstot Kazahijā, dzīvojot Kazahijā 40 gadus, valodu nevar/ negrib iemācīties vien idiots/ vai okupants. Tā tas tiešām ir! Un tādēļ kazahi ir sliktie nacionālisti, kuri vēlas tikai to, lai viņu zemē dzīvojošie, prastu viņu valodu. Vismaz A1/ A2, elementāras sarunvalodas līmenī! Vot, sliktie kazahu nacionālisti, nevēlas svešvalodā ar okupantu runāt!

23.septembris 2023, 18:32 (23.septembris 2023, 18:45 - labots)
DŽA

Tas ir tas russkij mir! Tu "objazan" mani saprast, es nesaprotu tavu suņu valodu! "Suņu valoda"? Visas valodas, kas nav krievu. Visa pasaule, izņemot krievus, runā suņu valodā, tas skaidrs. Bet, kas ir krievu valoda? Mākslīga valoda! Izveidota no tjurku valodām (70%), pārējie 30% baltu, somu- ugru, ģermāņu vārdi. Tā ir tā krievu valoda. Nožēlojami- mokšas, tie ir tie "krievi"! Kriviči, tie ir tie krievi? Kas ir tie krievi? Tādu nav, neeksistē! Tā valoda, tika mākslīgi izveidota vien pirms 300 gadiem! Baltu, ķeltu, somu- ugru valodām, ir 10 000 gadu! Krieviem 300 :)

25.septembris 2023, 15:30
DŽA

Tas ir tas russkij mir! Tu "objazan" mani saprast, es nesaprotu tavu suņu valodu! "Suņu valoda"? Visas valodas, kas nav krievu. Visa pasaule, izņemot krievus, runā suņu valodā, tas skaidrs. Bet, kas ir krievu valoda? Mākslīga valoda! Izveidota no tjurku valodām (70%), pārējie 30% baltu, somu- ugru, ģermāņu vārdi. Tā ir tā krievu valoda. Nožēlojami- mokšas, tie ir tie "krievi"! Kriviči, tie ir tie krievi? Kas ir tie krievi? Tādu nav, neeksistē! Tā valoda, tika mākslīgi izveidota vien pirms 300 gadiem! Baltu, ķeltu, somu- ugru valodām, ir 10 000 gadu! Krieviem 300 :)

25.septembris 2023, 15:34
DŽA

Otrais ievietojums ir portāla feleers. Ne mans. 

25.septembris 2023, 15:36
Ir tāds

Ak tu manu lēto biedr Džā jaunskung! Man tevi žēl! Izklausies pēc tāda kuru bērnībā krievi vai krievvalodīgie būs zem astes cirtuši, tāpēc tagad tāds naids. Paraugies spogulī, varbūt ja ir acis, tad ko ieraudzīsi, ja ir smadzenes, ko sapratīsi. Tu esi cērtams gailēns biedr Dža!

25.septembris 2023, 21:25 (25.septembris 2023, 21:35 - labots)
Ir tāds

Nez ko biedrs Dža domā, ka LR Veselības ministra padomnieks ir slāvs Ņikita Trojans? Jeb ja savas partijas biedrs, tad neko sliktu teikt nedrīkst? Tad seja pareiza un viss pārējais pareizs, savējais taču! Kā ir biedr Dža?

25.septembris 2023, 21:47
DŽA

Tavs tovaaarischs, ir Tambovas vilks, ne es. Saprati, ujebok?

26.septembris 2023, 12:03
Ir tāds

Biedr Dža, kādas tev ir pretenzijas pret Tambovu un vilkiem? Var būt tev kāds no šīs sugas pārstāvjiem tev kur iekoda, jeb ko nokoda? Tad ir traki. Bet tu biedr no vārda bieds ,Dža, teci ātri pie vecātēva uz smēdi, lai viņš tevi pret rupjību iekodē un tad ej pie vecmāmiņas, mierīgi šūpuļkrēslā čībiņas tamborēt!

26.septembris 2023, 12:14
Daniel

Emocijas ir labākā dāvana ikvienam. Vai arī, ja jūs zināt personas vēlmes, varat pagatavot dāvana dvēselei

 

 

28.septembris 2023, 3:10

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:04

Jaunākās diskusijas