Jocīgi ir tie kremļa troļļi, vai nu naudu pelna, vai invaliditāti dzemdībās ieguvuši.

DŽA

Amerika uzbruka krievijai no Ukrainais/ Ukraina būtu uzbrukusi krievijai/ Ukrainā ir nacisms, fašisms, vajag atbrīvot/ Ukraina ir krievija, paņemsim atpakaļ/ Ukrainā ir genocīds pret krievvalodīgajiem/ Ukrainā ēd krievu bērnus!

Kropļi nolādētie, kremļa fašisti iebruka Ukrainā, brīvā un demokrātiskā valstī! Ukraiņi aizstāv savu zemi! Moskoļi? Atbrauca nosprāgt Ukrainā!

21.septembris, 20:39 (21.septembris, 20:43 - labots)
V ilis Gutmanis

Jocīgi ir tas ka pajoliņš pats laikam saņēm naudu par tādu glupību rakstīšānu. Kaut gan šucmaņu ideju mantiniekam nekas vairāk neatliek.

22.septembris, 10:39
Ir tāds

Cik apdāvinātam ir jābūt cilvēkam, lai tiražētu kārtējās muļķības. Interesanti, bet nekur es ne ar pušplēstu vārdiņu par to, ka ukraiņi ēstu krievu bērnus dzirdējis neesmu. Pirmais no kura mutes es dzirdu šos murgus ir Dža jaunskungs. Uzprasās loģisks secinājums, kas ir Dža, vai nu viņs ir jocīgs, naudu pelna, jeb invaliditāti dzemdībās ieguvis, tikai nav skaidrs dzimstot, jeb pats dzemdējot. Bet domāju vislabāk uz to atbildēs pats Dža jaunskungs. Par pārējiem jautājumiem varētu diskutēt, jo savā taisnība tur ir. Viss nav tik briesmīgi kā to cenšas pasniegt Dža jaunskungs, bet ņemot vēra, ka šis biedrs neprot argumentēt un diskutēt, tikai lamāties kā nodzēries vecis no kolhoza " Gaišā nākotne", tad diskusija ar šo biedru nav iespējama.

22.septembris, 14:22 (22.septembris, 14:25 - labots)
DŽA

Diskusija nav iespējama ar cilvēkiem, kuri nespēj argumentēti atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem. 

23.septembris, 10:52
Ir tāds

Pareizi Dža jaunskungs par sevi pateica! Piekrītu uz visiem 100%, kā var ar viņu diskutēt, ja viņš pats nespēj atcerēties kur un kad ir nosapņojis ka krievi ēd ukraiņu bērnus. Vajag būt patiesi apdāvinātam, lai ko tādu izfantazētu un stāstītu, ka kāds tā ir teicis. 

23.septembris, 13:03 (23.septembris, 13:04 - labots)
DŽA

Idiota gabal, vienkārši jautājumi. 

1. Kādēļ krievija uzbruka Ukrainai, pie tam, jau 2014.gadā? Kādēļ kremļa režīms sūta nāvē krievijas zaldātus? 

2. Kā moskovija var uzvarēt Ukrainu? Ukraiņi cīnās par savu Dzimteni. 

23.septembris, 15:37
Ir tāds

Dža jaunskungs, vai jūsu smadzenes nebūs stipri ietekmējušās no elektronu plūsmas kuru mums atnesa magnētiskā vētra, kuru savukārt izraisīja izvirdums uz saules kurš bija tik spēcīgs, ka pat Latvijā bija skatāma ziemeļblāzma? Ar kurām smadzenēm ir jādomā, lai izdomātu, ka Krievija Ukrainai uzbruka 2014. gadā? Kurš uzvarēs, to mēs redzēsim, neesmu gaišreģis, nepareģoju. Tikai izlasot biedra Dža apgalvojumus top skaidri redzams kā rodas dezinformācija. Un par nožēlu, bet es domāju, ka Dža jaunskungs dziļi sirdī tic visam tam ko viņš raksta. Mēdz gadīties!

23.septembris, 16:39
DŽA

Skaidrs- kārtējais rašistu idiots, kurš nespēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem. Par krievijas iebrukumu Ukrainā 2014.gadā, ko, tāda nebija? Tad kurš okupēja Krimu un Donbasu??? Hallo, idiot???

23.septembris, 18:13
V ilis Gutmanis

Hallo Pajoliņ Krimu neviens neokupēja. Krimas iedzīvotāji refernduma rezultātā nolēma iziet no Ukrainas sastāva un pievienoties Krievijas federācijai. Ja tev tas nepatīk kā jau šucmaņu pēcnācējam tad tā ir tikai tava personiskā problēma.  Donbas un Luganska varēja palikt Ukrainas sastāvā Kijevas režimam bija tikai jāizpilda Minskas vienošanās. Diemžel Kijevas režīms nolēma tās nepildīt bet ar militāra spēka paldzību iekarot šīs teritorijas. Nu diemžēl jūsu Ukraiņu drauģēļiem iet čābīgi un vienīgais ko viņi dara iznīcina pašu tautu aizstāvot savas ne valsts intereses. Tā kā cik garš tik plats pats  vien esi tas idiots!!

23.septembris, 19:44
DŽA

Vāks, vibljedoks zilis/ v ilis apdirsās  :)

23.septembris, 21:35
DŽA

Vāks, vibljedoks zilis/ v ilis apdirsās  :)

23.septembris, 21:36
V ilis Gutmanis

Kas noticis? Ieķīlējās? Vai vienkārši smadzeņu nepietiek lai bez rupjībām atbildētu. Ak jā tās taču viņa iecienītais bla, bla, blā. Kad nevar atbildēt.

24.septembris, 11:04
DŽA

Zilais v ili, tev pirksts dirsā ieķīlējies ir :) 

24.septembris, 11:54
V ilis Gutmanis

Domāji ka kaut ko gudru pateici? Tikai vēl reizi parādiji visiem cik glups esi.

24.septembris, 13:47
Jelena Sergejeva

Nu gan Vili. Kā var iekarot to, kas jau ir tavā valstī? Tas par Luhansku un Donbasu. 

24.septembris, 14:12
V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva vai nu jūs tiešām esat glupa vai tikai izliekaties par tādu? Lai Donbass un Luganska paliktu Ukrainas sastāvā Kijevai tikai vajadzēja izpildīt Minskas vienošanos. Piešķirt šim teritorijām autonomiju. Kas notika 2014 gadā kad Kijeva mēģināja ar spēka palīdzību mēģināja uzspiest savu viedokli? Kijevas režīms dabūja pa biksēm no šo pašpasludināto republiku pārstāvjiem. Pie kam dabūja tā pa biksēm ka parakstija Minskas vienošanos lai gan arī netaisijās tās pildīt. Gribētos jums pajautāt ja jau Ukraina bija tik miermīlīga ko tad viņā astoņus gadus pēc kārtas apšaudija civiliedzīvotājus šajās teritorijās?

24.septembris, 14:33
DŽA

zilais vili, tautas paustā izvēle ir svarīga. 1940.gadā, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tautas, izteica savu vēlmi pievienoties pssr, atpalikušiem komunistu iznireļiem, kuri vēlāk sāks slepkavot Baltijas valstu iedzīvotājus? Tas pats scenārijs, kas Ukrainā ar Krimu. Vien Latvijā, Igaunijā, Lietuvā "parlamenta balsošana", Krimā "referendums", bet tas viss ir viens- fašistu mēģinājums leģitimizēt savus noziegumus. 

24.septembris, 14:37
Ir tāds

Dža jaunskungs, kad reiz iemācīsies pieklājību un beigsi apbēdināt savu vecmāmiņu lamādamies kā pēdējs ormanis. vai tava vecmāmiņa tamborējot tev čībiņas nestāstija, ka 1990. gadā arī Latvijā notika referendums par Latvijas neatkarību. Saskaņā ar tavu loģiku arī tas bija nelikumīgs, jo nevienai tautai vai teritorijai nav tiesības uz pašnoteikšanos. Žēl, ka tev neviens nav mācījis, ka saskaņā ar vispārējām tiesību normām tiesības lemt teritorijas piederību ir cilvēku kopienai kura to apdzīvo nevis kādam no otras pasaules malas un vēl jo mazāk tev. pasaki, kam pienākas senās Kursas valsts daļas, Ceklis, Pilsārs un Druvzāre? Ej labāk ar vecmāmiņu čībiņas tamborēt, nesatrauc viņu, pie reizes nervus nomierināsi. 

24.septembris, 16:36 (24.septembris, 16:40 - labots)
Elmārs Sarkans

Slimais pedarasts dža un pieklājība ir nesavienojamas lietas.

24.septembris, 17:07
V ilis Gutmanis

Nu viņā seksuāla orientācija ir viņā personīgā darīšana, kaut gan no garīgi slima nevar prasīt atbildību kā no vesela cilvēka. Varbūt ja pajoliņš ārstētos tad arī rupjības izzustu. Varbūt!

24.septembris, 18:34

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:59

Jaunākās diskusijas