Pulciņi okupantu valodā.

Marcis Dzelme

Ej dirst debilas neta piders Piderdrinkers un pats esi aborta atlieka kretinskais neta dirsejs.

16.novembris, 13:21
DŽA

marci, tu mani priecē un nebeidz pārsteigt ar savu, visnotaļ apbrīnojamo, intelektu :)  jopcik, kāds tu dārzenis? Inteliģents tak esi :)))

16.novembris, 18:47
ženija

Atkal analfabētu bars viens otru apsaukā, gan čuhņas, gan krievus, gan poasi savējos aprej. Vaj dzīvojam 10 valsts kolonā. Visas valodas ir svarīgas, jo tās ir ne jūsu planprātiņu izdomas, bet augstāka vara veidojusi . Deģenerāti visu izjauc , nezinot ka viss atabalsosies uz viņu pēcnācējiem. IEGAUMĒJIET . Labāk čuhņas būtu domājuši par savu zemi. Vienmēr atrod ko apriet, rejiet uz banderovščinu, kuri balstās uz nacistisko Hitleru. Grib mūsu mazo tautu partaisīt par bezdzimuma būtnēm. Domājiet ar galvu nevis otru galu-čuhņas.

22.novembris, 17:47
DŽA

ženija, tikai neapmīzies :)  

22.novembris, 18:28
Marcis Dzelme

Tak ej pats debilas Piderdrikers nomizties un pats 100% esi aborta atlieka.

23.novembris, 17:44
Jelena Sergejeva

Dža... Pašam nav smieklīgi par 5.kolonnu Lietuvā, kur 89 %ir lietuvieši? 

Vakar, 3:29
AB Skolotajs

izskatās, ka te darbojas kremļa troļi idiotiski, rupji un bezjēdzīgi gānoties, tā cerot samazināt īstu politiinfo un racionālu diskusiju, arī panākt Foruma nelietotāju skaitu 

Vakar, 14:58
AB Skolotajs

Atkārtošos par tēmu:1:57, 12. novembris 2022

 AB Skolotajs – nebrīnieties, paši klusējam, kad jau 30.gadus 4.maija nodevēju valdiba ‘pietur, saglabā, naturalizē un priviliģē savus balstus- okupantus un to pēctečus no psrs! Pat tagad, kremļa imperiālistu-okupantu bandas rīcība Ukrainā neliek mums piespiest pārtraukt kolaborantu kliķes naidnieku naturalizāciju pilsoņisos!!!! Un pērkamo varas kangaru intensīvu to likšanu augstos amatos, kuri jau pārpilni ar psrs 5.kolonnu, īpaši spēka struktūrās – armijā, policijā un specdienestos, par Saeimu un valdību nerunājot! Tauta padarīta nabadzīga, atkarīga , tāpēc "akla" un to neredz?!!

Vakar, 15:03

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:07

Jaunākās diskusijas