Obligātais militārais dienests no 2023. gada

Marcis Dzelme

Un Jelena,kads sakars ir LGBT ar prostitutam,,,,

19.oktobris 2022, 16:23
Vanga

Tas bija jau sen vajadzīgs. Pēc Somijas parauga. 

 

19.oktobris 2022, 18:26
Dagnija Zvidrina

Feik troļļi - ingas liedagas ,marcis dzelme utt. kremlini, ir prasti barbaru 5.kolonnas algotņi, kas nav sajēguši tiem neizdevīgo biznesu - grašu algu pret nesalīdzināmo atmaksu par šo '"darbu", kura sekos nešaubīgi,kolīdz pēcuzvaras ukraiņi ieradīsies viesturnejā!Tā dzirdēju busā,kad tur izdzisa gaisma!

19.oktobris 2022, 23:30
Marcis Dzelme

Dagnija Zvirdina un tu pati esi fake neta trollis es esmu Latvijas patriots un neatbastu ne vienu karu un slava Ukrainas tautai un armijai.

20.oktobris 2022, 12:47
DŽA

marci, tu esot strādājis okupētās Latvijas milicijā? Tas ir iespējams- tur pieņēma bezsmadzeņu radījumus. Klau, dalbojob, tev nav kauns par rakstīt neprasmi???

20.oktobris 2022, 14:07
Marcis Dzelme

Bet tu debilas Piderdrinkers ej dirts ar saviem neta murgiem un vesturi nevar pagriesti un pats esi viens garigs,morals kroplis un smirdigs dalbajobs un 1991 gada nebija Latvija, bet PSRS un LPSR un stradat milicija bija atbildigs darbs.

21.oktobris 2022, 9:48
DŽA

marci, idiota gabal, nekad, saproti, NEKAD nav bijis tāds LPSR! Bija krievu okupētā Latvija! marci, kā būtu, ja es tavu stulbo purnu pret asfaltu padauzītu? Sliktāk tak tev nepaliktu, varbūt mentālā veselība uzlabotos? 

21.oktobris 2022, 11:15 (21.oktobris 2022, 11:20 - labots)
Marcis Dzelme

Un tu debilas neta pederasts Piderdrinkers un tu 100% es viena un stulba aborta atlieka un tu idiots,laikam skola neesi macijies vesturi un tev noteitki ir smaga bernibas iezimta trauma un tavi stulbiem neta murgi un tikai vienas stulbas verbalas caurejas.

21.oktobris 2022, 14:42
DŽA

marci, esmu Smaragda pilsētas burvis. Es tevi, iespējams, varētu izārstēt. Bet, ja nesanāktu, tad nu sanitāri tev špricīti, sūda dārzenim, iedos :)

21.oktobris 2022, 15:17
Jelena Sergejeva

Ei nu Mārci,kurā gadā un datumā apstripnāja LR neatkarības atjaunošanas rezolūciju?Ments biji, tāds arī esi joprojām. Tādiem smadzenes ir tikai vienā vietā un tā nav galva. 

21.oktobris 2022, 17:17
Jelena Sergejeva

Redz kā ir Dža, muļķītim putleram nav ko zaudēt. Neviens tak neticēja, ka idiots uzsāks karu ar Ukrainu. Viņam līdz stāvošie nav labāki.Vieni alkaši ar Medvedjevu priekšgalā.Ko var gribēt no tādas valsts. 

21.oktobris 2022, 17:26
DŽA

Jelena, putlers nav muļķis.  Vien Ukrainu nenovērtēja.  Anekdote. Jautājums-  krievijas armija ir otrā lielākā pasaulē? Atbilde- otrā lielākā Ukrainā.  Bet, viņš jau visu ir zaudējis. Stūrī iedzīts nezvērs. Ļoti bīstams. 

21.oktobris 2022, 18:12
Marcis Dzelme

Galva pistais Piderdrinkers un tu esi viens liels un stulbs suda gabalas un nevis burvis,un Jelena Lavijas neatkaribas deklaraciju pasludinja 1990 gada 4 maija kad man bija 18 gadi un tam man bija pie vienas vietas un toreiz man bija pilnigi citas intereses un neviens pat no Putina tuvakajiem neticaja, ka tas karos ar Ukrainu, un tikai ASV izlukdienasts un Ukrainas valdiba.

21.oktobris 2022, 18:26
DŽA

marci, tu tomēr vēlies ar purnu pret asfaltu  :)

21.oktobris 2022, 18:47
Marcis Dzelme

Bet galva pistais neta piders Piderdrinkers un ej pats un dauzu savo stulbo, smirdigo purnu pret asfaltu un visiem tas verbalas caureja un sen ir noriebies lasit!!

22.oktobris 2022, 9:52
DŽA

marci, spēsi uzrakstīt, kaut vienu, paplašinātu, teikumu gramatiski pareizi? Ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju? Labi, tas priekš tevis ir grūti, neiespējami. Tad uzdevums vieglāks- vienu vienkāršu, nepaplašinātu teikumu? Gramatiski pareizi. Kā būs, marci?

22.oktobris 2022, 12:39
Jelena Sergejeva

Mārci, kā tev šķiet, kādā formā staigāja miliči 1991.gadā?Tie bija tie paši padomju menti no visas bijušās savienības. Atceros kā alu dzērām ar patruļniekiem no Ukrainas. Tie bija tādi paši kā Tu, "koščej bezsmertnij", ja vajadzētu ar knipi varētu noguldīt. 

25.novembris 2022, 4:02
Edmunds Sūna

Vienu gadu obligāto!  Kaut vai dēļ tā,ka komentāros jau redzams ,cik zems līmenis ir tautas daļai... Vismaz patriotismu ieaudzinās ,aj ne tad zinās no kura galaplinte šauj,ka pašam skādi nenodara!

25.novembris 2022, 22:36
Jelena Sergejeva

Edmund...nav jēga ņemt armijā tizleni.Es jau zemessardzē tādus redzēju, kuri pat pievilkties nevar. 

26.novembris 2022, 1:07
DŽA

Jelena, ir gan jēga! Armija var daudz iemācīt. Par tizleņiem runājot- manā iesaukuma laikā, pirms 40 gadiem, mēs visi, vairāk vai mazāk, tizleņi bijām! Protams, ar mūsdienu tirliņiem nesalīdzināt, visi bijām kaut kur sportojuši, ielu kaujās rūdīti, bet dzīve līdz 18 gadiem, bija ballītes, meitenes, disenes, jā arī alkohols. Un, bāc! Pēkšņi viss mainījās- jāceļas 6.00, 45 sekundes ģērbšanās, ierindā, tālāk skriešana 4 km 20 grādu salā! Pirmās pāris nedēļas domājām, ka nosprāgsim! Vēlāk jau nospļauties, varējām skriet hotj 10 km, aizdusas nekādas. Un armija bija divi gadi! Rezultāts? Es varu šaut no jebkura, arī iepriekš neredzēta ieroča. Lūk, uzskatu, ka jābūt obligātajam dienestam, kaut 6 mēneši, ar to arī pietiek. Bet bez mobilajiem, interneta un pārējām tirliņu mantiņām! Rezultāts patīkami pārsteigs. 

27.novembris 2022, 11:23

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:18

Jaunākās diskusijas