OMD

DŽA

Un, tavs sacerējums, ir slima suņa murgi :) tev tak debilitāte piemīt  :)

13.jūlijs 2022, 22:14
ina

Klusinam, klusinam, pats ar sevi ... 

15.jūlijs 2022, 13:49
Jelena Sergejeva

Dža pateica pareizi, bet ko domāja Ina? Labi es tādus neklausos, bet visam robežas. Biju In Maiden koncertā Rīgā. Nav vārdu, vienkārši emocijas. 

15.jūlijs 2022, 22:46
Jelena Sergejeva

 Johaidī, nevis in, bet Iron. Brīvdienas nekad nav vieglas. 

16.jūlijs 2022, 7:19
Ulvis

Jelena Sergejeva,tev vajadzētu  brīvdienu un izvēdināt galvu.

Tad tu sāktu saprast cik daudz iespēju dod Eiropas savienībā un tiešām būtu vērts to pazaudēt?

4.augusts 2022, 22:23
Jelena Sergejeva

Ulvi, cik Tev gadiņi? Es visos lielākajos Eiropas festos esmu bijusi, tu laikam pat nebiji laists pasaulē tajā laikā,vismaz ieplānots. 

7.augusts 2022, 16:11
Ulvis

Jelena,ja tu prastu izmantot internetu tad spētu atrast un zinātu,ka es vecāks nekā tu domā.

Atceros laiku ,ka runāja par to cik svarīgi tikt Eiropas savienība un Nato un redzu,ka viņiem bija taisnība.

Ja tev nepatīk  dzīvot te ,tad vari pārcelties  uz Baltkrieviju vai Krieviju ,jo dod bezmaksas vīzas un vari redzēt valsti kur nav izteikšanās brīvība.

 

 

 

 

15.augusts 2022, 11:10
Jelena Sergejeva

Ulvi... Es atceros laiku no rubļa pāriešanas "repšos", pēc tam latos un tagad nevērtīgajos eiro. Nebrauc man pa ausīm lūdzu. Ja es šeit negribētu dzīvot, tad nedzīvotu un tavu padomu jau noteikti neprasītu. Atslābsti jaunekli.

18.augusts 2022, 2:02
Marcis Dzelme

Un ja Latvija nebutu eiro,mes visi jau sen butu liela,liela dirsa.

19.augusts 2022, 14:41
Jelena Sergejeva

Mārci... Nav runa par to "vērtīgo" eiro, bet kāpēc vajadzēja atteikties no nacionālās valūtas. Ja eiro kā valūta pazudīs, kas visdrīzāk notiks, latu mēs nekad vairs neatgriezīsim. Toreiz pīļknābis pieņēma vienpusīgi lēmumu, kaut gan vajadzēja referendumu. 

20.augusts 2022, 7:12
DŽA

Marci, tu jau tagad esi liela, liela dirsa :)

20.augusts 2022, 14:02
DŽA

Jelena, vai tad nebija referendums par iestāšanos EU? Teikšu, ka bija? Un tauta nobalsoja par? Jebšu es kļūdos? Pārejai, no lata uz eiro, bija vitāla nepieciešamība. Citas iespējas nebija. Teiksi, Zviedrija, Dānija un UK, nepārgāja uz eiro. Jā, tā bija. Bet, nesalīdzini Latviju ar tām, ļoti bagātajām valstīm. 

20.augusts 2022, 14:19
Jelena Sergejeva

Referendums bija par iestāšanos ES, par valūtu pīļknābi nospieda uz celīšiem, vai nu, vai nu. Viņam izvēles nebija, bet ko pat šādu gājienu domā tauta viņam nospļauties, jo uzreiz aizlaidās uz Eiroparlamentu.Suns zin ko ir ēdis. Latvijā to riebekli vairs negribētu redzēt. Par latu man tiešām ir žēl, kuru iznīcināja DAMBROVSKIS-gļēvēkais no visiem premjeriem. 

20.augusts 2022, 14:55
Jelena Sergejeva

€ lielākais kritums 20 gadu laikā... ha ha ha,mākslīgi izveidotā naudiņa elementāri pazudīs pati par sevi. Par to jau es teicu pirms pīļknābis pieņēma to vienpusīgo lēmumu iznīcināt latu. 

23.augusts 2022, 19:43
DŽA

Jelena, ak € ir mākslīgi izveidota nauda? Tad nosauc, kaut vienu, dabīgi veidotu! Gliemežvāki neskaitās  :)

24.augusts 2022, 19:38
Jelena Sergejeva

Tu esi dīvains, vai kā? Latvijai bija stabila valūta-Lats. Šitam mēslam drīz būs tāda pati vērtība kā repšiem. Daudzas valstis varbūt dabūs atpakaļ nacionālo valūtu, tikai ne Latvija." Paldies" pīļknābi. Tu vari savai geiropai kaut rakom nostāties, vienalga tas vairs neko nevar izmainīt. Tādus pīļknābjus tikai pie sienas - pačurāt. 

24.augusts 2022, 19:53
DŽA

Ak tad "geiropa"? Tas ir "pa krieviski"? Tā rašisti parasti Eiropu sauc. Par latu- stabila valūta? Neviena valūta nekad nav bijusi stabila! Viss ir pakļauts starpvalstu ekonomikai un ģeopolitiskajai situācijai. Ja mēs nepārietu uz €, Latvija būtu dirsā- pat absolūtais idiots marcis to saprot.

24.augusts 2022, 20:16
DŽA

Par to "rakom nostāties"- tu tak tā visu savu mūžu stāvi! Tevi drāž un tev tas patīk. Paliec vien savā vietā- četrrāpus, ar augsti izslietu dirsu.

24.augusts 2022, 20:23
Jelena Sergejeva

Šķiet, ka Tev patīk, ja tevi ņem rakčkom. Neuztraukājies, fāterlandē tev koir iespēju vairāk,kā vajajag, šamējiem arī patīkot drinkerus dupselēt. Bez baudas tak nepaliksi. Tu taču esi šķelmis, fui riebīgs puika. 

26.augusts 2022, 20:18
DŽA

Smags gadījums, Jelena. Kā tas ir- dzīvot bez saprāta? 

3.septembris 2022, 13:18

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:23

Jaunākās diskusijas