Udo jauns albums" Game Over".

Jelena Sergejeva

Albums, kā jau ierasts Accept stilā, tikai šķiet, ka tas varētu arī būt Game Over. Žēl, bet nekas nav mūžīgs. Laba ziņa tāda, ka aprīlī būs Rīgā,vēlreiz jāpaskatās uz veco metaļugu

2.janvāris 2022, 4:42
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Un? Gaidu tālāk. Katra vecā grupa, laik' pa laikam izdod jaunu albumu. Un? Tālāk? Mani vairāk interesētu recenzija, ne fakta konstatācija.

4.janvāris 2022, 19:20
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Eh, Jelena Sergejeva, mūzika ir jāsajūt, mūzika ir sirdī, dvēselē, viņa tur dzīvo. Klusi noslēpusies.  Bet tev nav lemts to saprast. Nē, tu neesi muļķe, vien parasta aitiņa. Nedusmo, tas tā vienkārši ir. 

4.janvāris 2022, 20:56
Jelena Sergejeva

Drinker, Drinker, ja uztaisītu viktorīnu par mūziku, tu paliktu muļķos, jo tu esi pārāk aprobežots. Neņem ļaunā. To recenziju, ko tu uzaisīji par Deep Purple var izlasīt Metal Hammer žurnālā. 

5.janvāris 2022, 11:24
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Jelena, es neņemu ļaunā, lai cik tas dīvaini neliktos, bet mani nav iespējams aizvainot. Par to mūziku- esmu staigājoša rokmūzikas enciklopēdija, tādēļ tās viktorīnas rezultātu paredzēt nevarētu.  Par Deep Purple jaunā albuma recenziju Metal Hammer- neesmu lasījis, bet, ja saki, ka tā, bezšaubām respektablā izdevuma žurnālisti, bija vienās domās ar mani, priecē. Es neesmu žurnālists. Laimīgu Tev Jauno gadu!

5.janvāris 2022, 12:14
Jelena Sergejeva

Drinker, Tev arī laimīgu Jauno gadu. Es Metal  Hammer un Rock Hard lasu kopš 1990 gada, atvainojos, ja Tava recenzija bija, kā pārtulkota no žurnāla. Man nav jēga rakstīt recenziju, par mūziku, kura īpaši nav topā. Visi, kas zin Accept, tāpat sapratīs. Laikam atkal jāierauj, man Ziemassvētki, prozit! 

7.janvāris 2022, 16:33 (7.janvāris 2022, 16:36 - labots)
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Jelena, jaukus svētkus!

Tavs noteikti nav mans ienaidnieks.

7.janvāris 2022, 21:03
Jelena Sergejeva

Paldies Drinker, gan jau Vācijā tiksimies, pēc labākiem laikiem. Tagad jātiek ar veselību kārtībā, pēc tā dolbanā covid. Es pat smēķēt atmetu, pēc 30 gadu stāža. Bet, ja vēlreiz nosauksi mani par aitu.... Maz neliksies!!!

7.janvāris 2022, 23:40
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Lab' lab' meiten, vairs tā neteikšu:)

8.janvāris 2022, 0:04
Māriņa

Jelena - kā iet, draudzene, vai vēl atceries mani?

Kaut kas neticams, visi rupekļi un gānītāji, pēkšņi, kļuvuši ļoti toleranti un pieklājīgi. Tā ir kāda jauna mode, vai vienkārši sabijušies no bana? :)

8.janvāris 2022, 20:32
Jelena Sergejeva

Čau Māriņ, laimīgu Jauno gadu. Sen nebiji manīta. Par rupjībām, pati redzi, Mārcis ir nosvīdis. Vispār parasti uz rupjību atbild ar tādu pašu, bet es cenšos savaldīties, kāmēr galīgi neuzkāpj uz varžacīm. Iemet kādreiz savu komentāru arī, savādāk tikai Sarmīte palikusi. 

8.janvāris 2022, 21:12
Jelena Sergejeva

Drinker, jautājums uz zināšanu. No kuras grupas ir cēlusies frāze "heavy metal". Pateikšu priekšā, grupa ir krietni vecāka par mūzikas stilu. 

9.janvāris 2022, 0:54
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Led Zeppelin. Jocīgi,  bet tas tā ir. Un, nevajag man uzdot bērnu jautājumus. 

9.janvāris 2022, 21:57
īpaši stulbs

Es zinu tikai UFO, kas dzied par mocīti un vēl dziesmu par to, kur viņš kategoriski atsakās uzņemt pārtikas produktus. Par UDO pirmā dzidēšana.

10.janvāris 2022, 18:21
Jelena Sergejeva

Kļūda, kļūda, kļūda. Drinker, noklausies Stepenwolf 1968.gada dziesmu "Born to be Wild. Un Tu vēl saki, ka eksperts. Vajadzēja jau staigājošajai enciklopēdijai zināt. Ar mani vari sacensties biljardā, tur es tiešām zaudēšu. 

11.janvāris 2022, 14:05
Jelena Sergejeva

Led Zeppelin tādu frāzi neatceros, pat kurā dziesmā tāda varētu būt. 

11.janvāris 2022, 14:07
Jelena Sergejeva

Stulbais, īpaši Tev. Udo Dirckschneider bija grupas Accept vokālists un līderis no 1979. - 1996.gadam.Vēlāk jau, kā Udo. Vāciešiem arī bija grupa UFO, tur spēlēja  Scorpions ģitārista Rudolf Schenker bračka Michael. Tā var rakstīt bezgalīgi, tikai Drinkers piemirsis, ka agrāk šito visu vāca, no kurienes vien var dabūt,internets tad nebija, bet atmiņa vēl palikuši. 

11.janvāris 2022, 14:43
Tenis Ritenis

Jelena! Īpaši stulbs bija domājis mūsu Ufo - Kasparu Upacieri.

11.janvāris 2022, 21:31
Jelena Sergejeva

Es sapratu nedaudz vēlāk,tāpēc, ka mocītim lēnā piededze. Zinu, kas savā laikā bija "zvaigznīšu brīdis", pirmā  prognoze" un SWH" Jamulejs un Tups. Laimīgu jauno gadu. 

11.janvāris 2022, 23:17
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Terminu "heavy metal", izdomāja amerikāņu rakstnieks Viljams Barouzs (William Burroughs). Tieši viņš, ne Steppenwolf, ir šīs frāzes autors!

Steppenwolf pārņēma no Barouza un izmantoja dziesmā "Born to be wild", bet tam nebija nekāda sakara ar mūzikas stilu. Līdz Led Zeppelin otrā albuma iznākšanas, rokmūzikā bija termins "heavy music", kas tika attiecināts uz smago roku. Un tieši par Led Zeppelin 1969.gada albumu, kurā bija arī "Whole Lotta Love", mūzikas kritiķi pirmo reizi izteicās, ka tas ir Heavy Metal! Un tikai tad tas termins kļuva par mūzikas stila apzīmējumu. Pašiem Led Zeppelin gan tas termins ļoti nepatika, Džimijs Peidžs teica: "heavy metal, tas izklausās smagnēji un monotoni, bet mūsu mūzika tāda noteikti nav".

Jelena, tavas zināšanas mūzikā, ir stipri vien virspusējas, par trijnieku augstāk nevelk.

12.janvāris 2022, 15:08

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:24

Jaunākās diskusijas