Pārdēvējam "tautaruna.nra.lv" par "kivics.lv"

tauta taka

Vai arī liekam kiviču par Lielbritānijas karali ...

6.jūlijs 2020, 15:12
Dace Salzemniece

Pec Kivica jau SEN ilgojas Tvaika iela normals vins tacu nav izsaku liddzjutibu vina matei ka iznacis tads pajolins kurs mak tikai bernus taisit un pamest lai mamma gatava sim sicim gan jau apniks abiem vajadzes tacu tuseties un iedzert vel lienei aci uzdauzit.............

6.jūlijs 2020, 17:39
Marcis

Tev pasai  Dace Salzemniece ir vieta Tvaika iela 2,bez interneta pieslegums,jo tavs komentars ir reals murgs.

7.jūlijs 2020, 16:42
Harry

marci dzelme kad rudo pedofila bardu dziisi nost ?

9.jūlijs 2020, 12:39
Marcis

Harry debilas idiots,,

9.jūlijs 2020, 14:14
Tedis

Piders dzelme,tas skan jauki....

10.jūlijs 2020, 0:38
Marcis

Un tu Tedi biji,esi un busu debils un infantils piders,nevis dzelme

10.jūlijs 2020, 17:27
īpaši stulbs

Kiviči laikam vēl meitu no dzemdību plēvēm nav attinuši, ja neko par viņiem neraksta.

13.jūlijs 2020, 8:45
stekans

Vai tad vajag rakstīt, vai tad ir kas rakstīšanas vērts ??? Gribētos teikt, ka pasaulē ir vēl dažas citas lietas bez kiviča. :)

14.jūlijs 2020, 15:48
Elvisa17

Vai pamanījāt, ka Kivičs bērnu sauc par "meiteni, meitenīti", nevis par meitu, vai meitiņu? Vai tik nekrāj naudu paternitātes testam?

15.jūlijs 2020, 16:05
īpaši stulbs

Pēcdzemdību afekta stāvoklis... Nav ko tur pagaidām par viņu ņirgt.

15.jūlijs 2020, 19:18
Mirdza Pilina

Es arī šad tad domāju , kāpēc tik daudz raksta par Kivičiem ... tādu ..dīvaiņu, lai neteiktu kautko rupju, noteikti ir daudz. Nu labi Burka - tikusi līdz televīzijai - nēs tagad zinām visu - kāda kārtība mājā, kāds ir vīrsa\, kādas olas dēj vistas...  māksliniece, dzejniece utt/ Bet arī citi grib par sevi izstāstīt - kā ēd, ko ēd ... dodiet arī citiem   iespēju .....

18.jūlijs 2020, 10:14
Anita Kalniete

Lūdzu nerakstiet par Kivičiem! Rakstiet par kārtīgām cienijamām ģimenēm. 

20.jūlijs 2020, 12:24
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

kas teu ira pret kivicu

 

 

 

 

 

 

 

 

Es esmu vietula, vienmer ragveida, loti netira, man ir garas kajas, bastards, es stavu gulta un apakšvela. WEB :heart::heart: viestursr.lv/

21.jūlijs 2020, 10:34
Vālodzis Balodis

Harry, vai tas bijāt Jūs, kurš šo pašu cūcību sarakstīja pie Laura Gundara 2020. gada jaunās izrādes? Nu pasekosi, pasekosim, kas tad īsti Jūs esat. Daži komentāti šeit šķiet visai labi atpazīstami pēc "brīnumjaukā" stiliņa, kuru izmanto psihopāts, kas saucas "īpaši stulbs".

18.aprīlis 2021, 14:55
Vālodzis Balodis

Priekā!!! Uzsaucu chin-chin šī materiāla autoram! Lūk, te arī viss stāsts ir - tautaruna.nra.lv tiek pārdēvēta par "kārtējo reizi uzbrauksim Andrim Kivičam un ņirgāsimies par Mari Dzelmi". Vecītis, kas šito triku izdomāja, ir super. Labi, ka Andrim Kivičam netrūkst humora sajūtas un spējas pasmieties arī pašam par sevi. Viņš, šo storry lasot, noteikti pārsmiesies!

19.aprīlis 2021, 7:41

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:04

Jaunākās diskusijas