Krievijas palīdzība Itālijai cīņā pret COVID-19 un kāpēc no tās uzmanīties

Vadims Lemtjugovs

Autors ir pilnīgs daunis un Kašera ,,ciltsbrālis,, jeb māsa.....

6.aprīlis 2020, 14:56
Vadims Lemtjugovs

Modris Striķis un Ivars Liepiņš vēl divi skapjos sēdētāji-peģiki un muļķi! Ķeriet ātrāk vīrusu kopā ar Mākoņdirsstūmēju-pasaulei vajag attīrīties no idiotiem !

6.aprīlis 2020, 14:59
Māris Smilga

Paldies par rakstu. Ja visi žurnālisti spētu runāt par šo tēmu tik pat brīvi un neslēpti, tad mūsu valsts joprojām nebūtu apsēsta ar naidīgi domājošiem krievvalodīgajiem.

8.aprīlis 2020, 22:33
Agnese Ruska

Kamēr man nebūs pārliecības par Krievijas pašas pašreizējo situāciju ar Covid, tad varu teikt, ka neticu šim labajam žestam no sirds. Kā tur bija ar tām humānās palīdzības devām Ukrainai? Lielās valstis daudz spēlē teātri un daudz dara aiz aprēķina!

 

9.aprīlis 2020, 18:50
Otto

Kur tik daudz troļļu nolasījies? Un nviens nesaka, ka paRaša ARĪ UZ ASV NOSŪTJUSI "HUMĀNO PALĪDZĪBU" par pilnu cenu...

10.aprīlis 2020, 16:41
Kriksine

`Es nesaprotu - Jums bail visiem nav nemaz - nu, kā vecos laikos teica - nelaimi sev piesaukt? Visu laiku bija pie rakstiem vienveidīgi komentāri - kas par, kas pret , Eiropu vai Krieviju utt. , bet tagad - Jums reāli šķiet, ka tagad būtiski ir meklēt Putina izlikšanos palīdzības sniegšanā, vai apcerēt to, ka Krievija, redz, slēpj saslimušo daudzumu? Tiešām? Ja piemēram nomiris kāds Jums tuvs cilvēks no šī vīrusa,un pat no Latvijas nebija izbraucis, ne pa ārzemnieku apmeklētām vietām gājis - Jūs vienalga meklēsiet p[olitisku komentāru?? Ā Ā, tagad beidzot laikam sapratu apzīmējumu "troļļi" .. Nu, un tik un tā gribētu pajautāt - Jums pašiem tiešām nav bail? Vai arī daudz par šo kāds maksā - tik daudz, ka beidz eksistēt izdzīvošanas jēdziens (daļa no mums vēl atceras Nāves ēnā (un tas nav politisks darbs)), un var atļaut sev lotereju - da man vienalga - vai būšu bagāts, vai miršu - un nav tak pierādīts, ka no sliktām domām kāds mirst vairāk... A mani mācīja, ka "Vārds meklē vietu". Nu, lai veicas,

12.aprīlis 2020, 14:25
Lester Nygaard

Krievi nāk! Labi ka pastalatejas sardzē stāv tādi sūri pastaļi kā mēkõnijkalns!

12.aprīlis 2020, 17:43
Jozeps

Vatņiktroļļi plosās "slapjām mugurām" - Kādreiz uzdodat sev jautājumu kāpēc resursiem bagātākā valstī , tās pilsoņi lielākā daļa dzīvo kā bomži..... Lielākā daļa, kas savulaik "izbaudījuši" Padomju "labumus" redz cauri čekista nodomus ..... Un par situāciju LV varat nemaz nevaimanāt,  tās ir tieši Padomju ideoloģijas sekas.....

12.aprīlis 2020, 23:49
Ivars Gargurns

Autor, tēlaini izsakoties, "tev ir sajukuši krasti", tas vēlmaigi teikts.

13.aprīlis 2020, 17:51
Juris Bušs

Labi uzrakstīts, un trāpīgi.

13.aprīlis 2020, 19:38
Toto

Katram, kas ieraksta labu atsauksmi par krieviem Itālijā, maksā 200 eiro.

 

14.aprīlis 2020, 21:00
Zintis Znotiņš

Harald, Solveiga, Igor un Igor, jūsu argumenti mani nepārliecina! :)

16.aprīlis 2020, 13:51
Austra Asitoka

Pa visam sraugam lien ara Krievijas "labie" nodomi Ticiet vien viniem

16.aprīlis 2020, 17:42
Zintis Znotiņš

Tedi, beidz baurot! Labāk izej laukā paelpo svaigu gaisu!

23.aprīlis 2020, 12:41

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:27

Jaunākās diskusijas