Cīņa ar zilo mafiju !!!

Aivars

HOMOSEKSUĀLISMA PROPAGANDAS TVANĀ

              Saprātīgi domājošiem cilvēkiem jau sen zināms, ka teju visi saziņas līdzekļi (kā privātie, tā arī t.s. “sabiedriskie”) Latvijā atrodas cionistu-masonu-pederastu ložu ietekmē un kalpībā un nepārtraukti propagandē to, ko liek to saimnieki no Sorosa fonda un tā neskaitāmajām satelītorganizācijām – kosmopolītismu, tautu un rasu saplūšanu, valstu robežu izzušanu, kā arī seksuālo perversiju slavēšanu. Šo trubadūru avangardā neapšaubāmi ir arī Latvijas Radio un televīzija, konkrēti LTV-1, kurā reizi nedēļā redzama pārraide “Aizliegtais paņēmiens”, kuru savukārt vada zvērināts kosmopolīts un visa patriotiskā nīdējs, bet visa mūsu tautai naidīgā un perversā slavētājs  Guntis Bojārs; runā, ka viņš pats esot vismaz biseksuāls. Šā gada 9.martā iznāca kārtējā pārraide par to, cik slikta dzīve mūsu Latvijā esot pidariem un lezbām. (interesenti, kas šo murgojumu nav vēl redzējuši, lai iepazīstas ar to zemāk esošajā internetvietnē: ltv.lsm.lv/lv/raksts/09....ns.id182039/).

              Par ko tad tik ļoti ir uztraucies Gunča un viņa pakļautībā esošie žurnaļugas? Latvija esot “vishomofobākā” valsts visā Eiropā, pidariem un lezbām šeit neesot nekādu juridisku tiesību ne reģistrēt savas attiecības, ne ģimenes dibināt, ne bērnus adoptēt, vairums deputātu neko negribot šajā ziņā mainīt, un arī sabiedrība – kādas šausmas – nebūt neuzskatot, ka tas esot nepareizi, tā stingri stāvot “tradicionālo vērtību sardzē”. Igaunijā gan esot nedaudz labāk, tur homiķi varot savas attiecības reģistrēt pie notāra, bet ne tuvu ne visi notāri vēlas šādu juridisku aktu veikt. Turklāt, lielas briesmas radot jaunā radikālā partija EKRA, kas pirms vēlēšanām esot solījusi šo likuma normu svītrot, bet neesot to izdarījusi, jo parlamentā pietrūcis balsu, tomēr no savas “briesmīgās” idejas principā atteikusies neesot, un, tā kā EKRA šobrīd ir pozīcijā, bet aktīvākie pederastieši-sorosieši – opozīcijā, tad viss kas slikts (sorosītu uztverē) vēl varot notikt.  Tika arī aptaujāti cilvēki uz ielām Tallinā, kuri vairumā vai nu vispār nevēlējās šo tēmu (par homiķu “partnerattiecībām”) apspriest, vai izteicās pret to juridisku leģitimēšanu. Sorosistu-bojāristu pusē izrādījās tikai viena no Sanfrancisko iebraukusi grūti nosakāma dzimuma būtne, ar savu idiotisko izskatu apliecinot, ka viendzimuma attiecību piekopēji un atbalstītāji degradējas arī fiziski un pārstāj izskatīties ne tikai pēc normāliem cilvēkiem, bet pēc cilvēkiem kā tādiem vispār.

              Latvijā kā galvenie homoseksuālisma apkarotāji tiek pieminētais Saeimā jau laiciņu vairs neesošais politiķis Šlesers, kurš teju viens pats esot panācis, ka Satversmē ierakstīta laulības definīcija kā savienība starp vīrieti un sievieti, kā arī reliģiskā draudze “jaunā paaudze”, kas pirms gadiem 10 esot noorganizējusi t.s. “praida” dalībnieku apmētāšanu ar mēsliem. Tika rādīta arī kāda lesbiešu “ģimene”, kuras, spriežot pēc izskata, “pasīvā” puse sūdzējās, ka gadījumā, ja ar viņu kas slikts notikšot, tad “otrajai ģimenes loceklei” (nez kas tai dāmītei būtu piešķīris šādu titulu?) uz pirmās dāmas diviem bērniem nebūšot nekādu tiesību (un kāpēc lai tādas būtu? Radīja šos bērnus taču ne jau viņa, bet kāds vīrietis, vai vismaz “spermas banka”!). Tāpat otra dāma nevarot kā “vecāks Nr.2” vest bērnus vest pie ārsta, viņai jāizliekoties, ka esot viņu īstā māte – dzemdētāja…utt. Tad sekoja vēl viens lezbeņu pārītis, kuru sastādīja divas dāmītes, kas nesen te iebraukušas no Maskavas, viņām ļoti patīkot Latvija (par latviešiem gan neko neteica), viena no bābām esot savulaik precējusies ar LR pilsoni, bet pēcāk no viņa šķīrusies; šis fakts gan nebija par šķērsli viņai iegūt pastāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijā, tagad par tādu sapņojot arī viņas gultas biedrene, bet esot problēmas, jo viņu abu attiecības šeit nevar reģistrēt kā laulību, un, tātad, būs jāmeklē kāds cits iemesls ilgotā juridiskā statusa iegūšanai. Diez vai vajag piebilst, ka latviešu valodu viņas, protams, neprot un, cik noprotams, nemaz netaisās to apgūt, jo te jau tāpat viņas visi labi saprotot. “Represēto” parādi  noslēdza frizieris-pederasts Pērs Bogomazovs (atkal pierādījums, ka zīmīgus uzvārdus senatnē deva ne bez pamata), kurš sūdzējās, ka savulaik bijis nopietni apdedzis (nu gluži kā odiozais deputāts Kaimiņš – A.G.) un nonācis slimnīcā, savai mātei par to negribēja teikt, lai viņu lieki neuztrauktu, bet “zilo draugu” dakteri atteikušies informēt, jo viņš pēc mūsu valsts likumiem Pēram nav nekas.

              Tad tika aptaujāti deputāti no dažādām frakcijām, indīgi vaicājot, vai tiešām Šlesera noteikto kārtību nevajadzētu šajā jomā mainīt. Izņemot NA pārstāvi Raivīti, praktiski visu frakciju pārstāvji teica, ka ar laiku noteikti kaut ko mainīšot, tikai vajagot sabiedrību pienācīgi sagatavot un partijām savstarpēji vienoties. Visaktīvāk pidaru un lezbu intereses stutēt solīja “Attīstībai-PAR”, kas jau pirms vēlēšanām sevi aktīvi pozicionēja kā šo izdzimteņu atklātu lobiju (arī viņu deputātu kandidātu sastāvā ‘netradicionāli orientēto” bija papilnam), to gan noteikti nebija pamanījušas tās daudzās tantes un onkuļi, kas nobalsoja par Pabriku kā “vienīgo godīgo premjeru” Latvijā, jo tā savulaik sludināja reklāmas radio un TV, un mūsu saziņas līdzekļi taču “nekad nemelo”.  Raidījuma beigās tika sarīkota intervija ar mūsu bēdīgi slaveno tiesībsargu J.Jansonu, kurš, tāpat kā visi viņa priekšgājēji, nekad nav rūpējies par pamatnāciju, bet vienmēr pirmajā vietā licis dažāda veida minoritātes, kādu pārstāvi no notāriem un Saeimas prezidijā sēdošo naturalizēto okupanti Mariju Golubovu, kuras purnu ieraugot vien, katram normālam cilvēkam uznāk vēmiens. Abi “čaļi” centās pārliecināt Gunču, ka ļoti labi saprotot “seksuālo minoritāšu” intereses un no sirds pūlēšoties viņu problēmas jau tuvākajā laikā atrisināt, savukārt, “dāma” atļāvās par to izteikt šaubas un bažas.  Pašās beigās raidījuma vadītājs, kā savulaik populārās PSRS multenes varonis Vilks, kurš vienmēr beigās piedraudēja: “Nu pogodzi, zajac!” (“Pielūko man, zaķi!”), analogi piedraudēja: “Pielūkojiet, deputāti, ja jūs šitik vienkāršu problēmu nevarat atrisināt, tad kam gan vispār jūs esat derīgi?”. Sak’, protieties, draugi, ja arī turpmāk gribat no kunga Sorosa kādu atbalstu saņemt…

              Kā komentēt visu šo homopropagandu no Latviešu Patriota viedokļa? Pirmkārt, par to, ka Latvijas iedzīvotāji kopumā ir negatīvi noskaņoti pret homoseksuālismu, mēs varam tikai priecāties, un dod Dievs mums tolerancē pret pidariem un lezbām vienmēr ieņemt godpilno (bez ironijas!) pēdējo vietu. Tikai nav pareizi šādus cilvēkus dēvēt par “homofobiem”. Homofobi ir drīzāk tādi ļautiņi kā, piem., LR1 žurnālists Aidis Tomsons, kuram balss sāk drebēt, ja dzird kādu kritizējam homoseksuālismu, un tāds cilvēks tiek nekavējoties atslēgts no (ne)brīvā mikrofona ētera. Patriotus, kas droši un atklāti nosoda homoseksuālistus un viņu draugus, pareizi būtu dēvēt par “homoheitiem” , to es jau biju atzīmējis savā publikācijā pirms teju 6 gadiem, žēl, ka neviena avīze šo manu ideju toreiz nepārpublicēja. (http://klab.lv/users/aivars_666/87782.html) Ja mūs šī iemesla dēļ izmestu ārā no ES, par to būtu tikai jāpriecājas, taču nav gan dzirdēts, ka kādu ieslodzīto par sliktu uzvedību cietumā izmestu no turienes laukā. Nav mums vajadzīga ne ES, ne EP, ne EDSO, lai viņi mīlē ne tikai homiķus, bet arī pedofīlus, nekrofīlus, zoofīlus… visus, ko vien vēlas, tikai bez mūsu līdzdalības.

              Otrkārt, Šlesers un “Jaunā paaudze” nebūt nav tie galvenie un aktīvākie homoseksuālisma pretinieki. Paldies, protams, par to, ka Saeima savulaik pieņēma izmaiņas Satversmē, precīzi definējot, kas ir laulība – savienība starp vīrieti un sievieti, lai gan ne jau tikai Šlesera partija viena pati to panāca, vienkārši mūsu “tautas kalpiem” nācās rēķināties ar tautas absolūtā vairākuma, kas nav un cerams, ka nekad arī nebūs degradējies līdz Rietumeiropas idiotu līmenim, viedokli. Un “Jaunajai paaudzei” pietika enerģijas tikai viena praida izdzenāšanai, pret tāda paša veida pasākumiem, kas notika nākamajos gados, šie vairs praktiski nekādi neprotestēja – ne lietojot t.s. “ekstrēmos”, ne mērenos līdzekļus. Ir gan jāatzīmē, ka nu jau vismaz 20 gadu garumā pret homoseksuālisma piekopšanu un tā propagandu cīnās Latvju Patriots Aivars Garda, kurš jau savā lielu rezonansi ieguvušajā rakstā “Latvija uz jaunā gadsimta sliekšņa” brīdināja par perversijām, kas ir pārņēmušas Eiropu, un aicināja tautu šīm “vērtībām” nesekot, respektīvi, ES nestāties… Vēlāk godātais Gardas kungs izdeva brošūru “Latvija bez homoseksuālisma”, kura izsauca lielas dusmas pederastisma karognesējā K.Streipā, viņa toreizējā Radio šefā Dz.Kolātā un citos deģenerātos-kosmopolītos, kas bezspēcīgās dusmās ārdījās savā satīriskajā pārraidē “Rīta rosme”. Gardas kungu šis fakts nebūt nenobaidīja, viņš izsludināja domrakstu konkursu: “Latvija bez homoseksuālisma”, kura labākos darbus izdeva grāmatā: “Homoseksuālisms – cilvēces negods un posts”. Dz.Kolāts nekavējoties uzrakstīja sūdzību DP (tā toreiz sauca 4.maija Latvijas “čeku”), ka A.Garda šīs grāmatas priekšvārdā esot aizskāris viņa, Kolāta – svarīgas valsts amatpersonas! – godu un cieņu, DP nevilcinoties ierosināja par to kriminālprocesu, tomēr līdz tiesai tas nenonāca, jo Saeimas runas vīri apdomājās un nolēma šo absurdo pantu, kas amatpersonu godu un cieņu vērtē krietni svarīgāku kā parasto cilvēku, atcelt. Savukārt Gardas kungs turpināja aktīvi apkarot pederastus un lesbietes savā avīzē “DDD”, ko dara arī patlaban, ik pa laikam tajā publicējot augstāk minētajiem radījumiem un viņu draugiem veltītus kritiskus rakstus. Līdz ar to, Gunčam un viņa drauģeļiem arī A.Gardu bija vairāk kā dibināts pamats nosodīt un nozākāt līdzīgi Šleseram un Ļedjajevam, taču A.Gardas vārds laikam LTV žurnaļugu saimniekiem ir tik bīstams, ka pat kritiskā veidā viņu pieminēt nedrīkst, lai lieki neatgādinātu tautai par šādas personas eksistenci. Tiesa, vienā no video kadriem, laikam redaktoru neuzmanības pēc, A.Garda bija dažas sekundes redzams stāvam protestētāju pūlī pret praidu.

              Treškārt, ko varam gaidīt no mūsu Saeimas deputātiem? Mans viedoklis (varbūt pārāk optimistisks) ir tāds, ka šīs Saeimas sastāvs tomēr vēl t.s. “partnerattiecību likumu” nepieņems, jo tautas vairumam tas, maigi izsakoties, nepatiks; 2021.gadā paredzētas pašvaldību, 2022. gadā – Saeimas vēlēšanas, un nebūtu gudri savus potenciālos vēlētājus pirms tām lieki kaitināt.  Taču ar katru jaunu sasaukumu Saeimas sastāvs kļūst arvien nekvalitatīvāks, esošās partijas arvien vairāk degradējas, tās, kas nāk bijušo vietā, parasti ir vēl sliktākas un latviešiem naidīgākas.  Lai nemēģina gļēvi taisnoties un pasniegt sevi kā Patriotus tādi tipi kā R.Dzintars, J.Dombrava, E.Šnore, A.Kiršteins, J.Iesalnieks u.c. “nacionāļi”. Ja viņi tiešām būtu “tradicionālo vērtību aizstāvji”, viņus pārstāvētā valdībā jau kuru sasaukumu pēc kārtas ārlietu ministra amatu nepildītu perversais tips Pidarēvičš un Saeimas prezidijā nesēdētu manis jau minētā M.Golubeva, uz kuru vismaz pirms iešanas pusdienās labāk neskatīties, lai neizsauktu kuņģa darbības traucējumus… Nerunājot jau par to, ka patiesi Nacionāla partija nekad neslēgtu koalīcijas līgumu ar “Attīstībai-PAR”, kuras būtību esmu arī jau paspējis aprakstīt. Negribu idealizēt igauņu EKRU, tomēr tai vismaz kaut kādi principi un cieņa pret vēlētājiem dotajiem solījumiem ir, mūsu partijām – nav nevienai! Un ne tikai partijām – arī individuālā kārtā nespēju saskatīt nevienu godīgu, patriotisku deputātu šai Saeimā, kurš baudītu manu cieņu! Nekas cits neatliek, kā atkārtoti aicināt tautu aktīvi parakstīties par šīs Saeimas atlaišanu, ko ne tik sen biju jau darījis: klab.lv/users/aivars_666/124009.html. Kāpēc katra nākamā Saeima kļūst arvien sliktāka? Tāpēc, ka tauta neprotestē pret esošo Saeimu naidīgo darbību. Un deputātiņi ne bez pamata uzskata, ka tauta degradējas tiem līdzi, tāpēc arvien vairāk attālinās no tikumības un tautiskuma, bet arvien vairāk tuvinās kosmopolītismam un perversijām! Vai šajā Saeimā ir kaut viens deputāts, kurš uzskatītu par nepieciešamu ierakstīt likumdošanā normu, ka bāriņtiesām nekavējoties jāatņem bērni t.s. geju un lesbiešu “ģimenēm”, negaidot, kā visgudri pamāca Aidītis Tomsoniņš, pierādījumus par pret bērnu pastrādāto vardarbību, jo bērna atrašanās kā tāda šāda veida “ģimenē” pati par sevi vien jau ir vardarbība, ja ne fiziska, tad morāla noteikti? Bet nebūs taču neviena deputāteļa, kurš būtu gatavs šo acīmredzamo faktu publiski atzīt! Tātad, latvieši, mūsu varturus var ietekmēt tikai aktīva un radikāla rīcība, pasūtot tos bekot! Pat, ja parakstus referendumam savāks, bet pats referendums kvoruma trūkuma dēļ izgāzīsies, “tautas kalpi” tomēr būs spiesti apdomāties, vai tiešām vajag tik pārcentīgi “sūkāt Sorosa daiktu”, kā to viņi(-as) dara patlaban? Atzinību pelna zemnieki, kas protestē pret absurdo un nevajadzīgo, politiski angažēto novadu reformu, varu aicināt viņus to darīt vēl aktīvāk un radikālāk, taču ar novadu reformas atcelšanu ir par maz, jāatceļ visa pašreizējā Saeima un valdība. Pats minimālākais, ko var un vajag prasīt no mūsu tautas priekšstāvjiem – lai valdībā, Saeimas prezidijā un vadošajā koalīcijā nebūtu nevienas pretdabiskas perversijas piekopjošas personas! Cik man zināms, Igaunijā vismaz tas patlaban ir panākts, ceru, ka idiotiskajam “partnerattiecību likumam” tur arī nebūs vairs ilgs mūžs!  Bet, ja mēs neko nedarīsim, neprotestēsim, tad ne tikai tiks pieņemti visi tie likumi, ko vēlas pidari un lezbas, bet tiks iekļautas arī izmaiņas Krimināllikumā, kas aizliedz par viņiem negatīvi publiski izteikties. Daudzās Eiropas valstīs šādas normas Krimināllikumā jau ir, arī Latvijā vienu brīdi gatavojās tādas pieņemt, bet tautas protestu rezultātā nolēma tomēr to nedarīt…neceru gan, ka uz ilgu laiku.  Cionistu-masonu-pederastu mafija nav nemaz tik stipra, kā tā sevi pasniedz, to var gana viegli uzveikt, ja tik ir drosme un vēlme ar to cīnīties. Ne tik sen internetā lasīju kādu sarunas epizodi, kas it kā savulaik esot noritējusi starp pirmoreiz cara ohrankas apcietināto Uļjanovu-Ļeņinu un izmeklētāju, kas šim teicis: “Jaunais cilvēk, jūs maz apzināties, kādu bīstamu spēli jūs esat uzsācis, jūsu priekšā taču stāv siena?”, uz ko uzrunātais pasmaidījis un atteicis: “Tā jūsu siena tikai ārēji izskatās varena, pietiks spēcīgāk pa to iespert ar kāju, un tā sašķīdīs putekļos dažos mirkļos!”. Lūk, tāpat arī siena, ko pret mums būvē “zilā mafija” un tās draugi, ir pavisam viegli likvidējama, ja atradīsies gana daudz drosmīgu ļaužu, kas gribēs to spārdīt! Tagad taču ir nesalīdzināmi vieglāk cīnīties, nekā mūsu senčiem pirms 100 gadiem! Diemžēl cīņas spars un griba gan mums arī ir uz krietni nesalīdzināmi zemāka līmeņa, nekā bija tā laika Latviešiem !!! Un tikai no mūsu pašu rīcības būs atkarīgs, vai (ne)piepildīsies tas, pēc kā ilgojas Gunča un viņa draugi !!!

LATVIETI, NEĻAUJ PERVERSIEM DEĢENERĀTIEM TEV UZSĒSTIES UZ KAKLA !!! NOKRATĪT ŠOS PARAZĪTUS PĒCĀK BŪS DAUDZ GRŪTĀK !!! PAR LATVISKU UN TIKUMISKU LATVIJU CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

 

12.03.2020.                                                                                                                          Aivars Gedroics

 

 

 

12.marts 2020, 20:37
īpaši stulbs

Kad redzu vai dzirdu par peredastiem un lezbām, man nezin kāpēc nāk ņirdziens virsū. No citas puses it kā žēl šo Dieva apdalīto cilvēku, un vēl Soross šos, iestāstot viņiem, ka ir īstenie cilvēki, izmanto, lai šķeltu sabiedrību, vēl dziļāk netiklības purvā gremdē.

15.marts 2020, 16:47
Alfons Bembers

MALACIS, VIEDI VĀRDI!! NOST PEDERASTUS !!!

16.marts 2020, 12:19
Toto

Šī publikācija pierāda tavu melīgumu, vismaz vienā, par mutes aizbāšanu!

Ja viens teiktais ir meli, tad citam ticēt grūti.

Ja vēl cilvēkus personīgi lamā, tad rakstam nav graša vērtības, ja nupriekš tadiem pašiem.

16.marts 2020, 22:27
Piligrims

Lai arī esmu pret geju propagandu, taču šī provokatora raksts ir tīrs ūdens uz viņu dzirnavām, jo ļauj pateikt visi tie homofobi ir stulbi, neizglītoti rupekļi.

Šādi provokatori atbaida normālus un inteliģentus cilvēkus izteikties PRET geju agresīvi demagoģisko propagandu un ļauj tai veiksmīgi turpināt savu uzvaras gājienu.

Tas pats attiecas uz nacionālismu. Šādi 'nacionāļi' grauj nacionālisma ideju pašos pamatos to diskreditējot un padarot to nepievilcīgu jebkuram normālam cilvēkam.

Mans ieteikums Aivaram- sāc slavēt zilos un kosmopolītus un tu paveiksi daudz laba ar savu 'talantu' visu nolaist podā.

17.marts 2020, 2:06
Aivars

Slavē pats, Soross to redzēs un labi tev atalgos! :)))

17.marts 2020, 12:18
Jānis Rožkalns

Patīkami, ka ir šādi raksti, kas nozīmē vārda brīvību. Es gan sāku lasīt, tad ātri apnika, tāpat zināms, ar kādu domu tas viss tapis. Bet - ir 1 cita lieta, kas mani strauc - latviešu valodas noplicināšana, sarunās un rakstos gan oficiālos(svešvārds), gan privātos(sv.v.) arvien vairāk lietojam jaukto valodu vairojot latviešu valodā svešvārdus, iespējams, jau no krustnešu iebrukuma laikiem tagadējās Latvijas zemēs. Prūši arvien vairāk pieļāva savā valodā vācu, lietuviešu, poļu vārdus un sanāca 4 valodu, mainīgs sajaukums, jauktā valoda (skatīt Vikipēdiju, prūši, asimilācija un izmiršana) un beigās visi pārgāja uz sakarīgāko vācu valodu. Tā arī mēs, manuprāt, virzamies uz angļu valodas uzvaras pusi, nupat dzirdēju, ka jau bērni ģimenēs Latvijā paši sāk sarunās ģimenē lietot angļu valodu, kaut vecāki latviski runājoši. Tā ka ar laiku, iespējams, pilnā augumā radīsies jautājums - vai neieviest divvalodību ar priekšroku angļu valodai ? Dzirdēju, ka nesen Zviedrijā radās šāds jautājums pacēlās, bet tauta tomēr nolēma zviedru valodu nepamest.

20.marts 2020, 22:36 (20.marts 2020, 22:50 - labots)
Imants

Aivar Gedrovic!

Paldies par Tavu drosmi publiski atmaskot Latviešu nacionālās kultūras kapračus!!!

22.marts 2020, 13:04
Aivars

Jāni, kur tu redzi manā rakstā anglicismus???

22.marts 2020, 13:47
Roberts

Streipam bija kontakts šodien! Bet visus komentus uzdzēsa!!!

22.marts 2020, 21:47
adrians

labs raksts...par NA sakaiem

23.marts 2020, 23:01
Ragnars

"Tagad taču ir nesalīdzināmi vieglāk cīnīties, nekā mūsu senčiem pirms 100 gadiem!"

Nav gan,Aivar! Pirms simts gadiem un ātrāk bija skaidrs,kur ir ienaidnieks, tagd viņš ir uzvilcis demokrātijas un liberālisma masku, cilvēki pārsvarā ir vai nu neizglītoti vai nozombēti, kuri domāt negrib un nespēj. Grūti ir atrast indivīdus ar augstu garīgumu. Bet viņi ir! Un radīsies vēl!

24.marts 2020, 17:32
Aivars

Mēs ar tevi tādi esam !!!

24.marts 2020, 23:45
Toto

Grīti ir atrast garīgus indivīdus, pamatā vien tādi, kas lamājas, apsaukā un citādi izliekas pareizi, bet gatavi slelepkavot citādi domājošos.

Gluži, kā viduslaikos.

25.marts 2020, 17:55
Tautas balss

Šis monstrs un zombijs Gecroids realitātē  ir drausmīga un resna smirdoša bāba, kam ar vīrieti pat ārējas līdzības trūkst. Nolādēts nelietis, kurā mīt vesels ļaunā gara leģions, un, kas no tiem nekādi netiek vaļā, kā vien tos kādos citos iemānot. Tāpēc esiet modri, un neuzķeraties uz šī mūdža makšķeres, un nelasiet to, ja savas melnās un nolādētās dvēseles vēmekļus lai lasa viņš pats! Šajā drausmīgajā būtnē nav nevienas labas un racionālas domas, vien - naids, ķengas, neģēlības un nelietības!

25.marts 2020, 20:19
Janka

...aivaram Perdroicam!

Kā var kaut ko tik deģenerātisku,pretdabisku jaukt ar dabisku un perversu sarakstīt?!...Tādus patiriotus-idotus vajadzētu izsūtīt no EU, nu vismaz no Latvijas točna...!

31.marts 2020, 19:43
007

Homoseksuālisms ir GRĒKS, izvirtība un amorāls dzīvesveids. Homoseksuālisms nav slimība, bet gan IZVĒLE! Visi homoseksuāļi bez grēka nožēlas nonāks ELLĒ! Aicinām visus Latvijas politiķus un žurnālistus: pārstājiet popularizēt homoseksuālisma grēku Latvijā, jo Jūs visi reiz stāsaties un atbildēsiet Dieva priekšā! VISI!!!

2.aprīlis 2020, 17:18
Vadims Lemtjugovs

Tagad ir īstais laiks viseiropas praidam-uz priekšu biedri pidarasti un lezbas,visi lāpu gajienā uz Itāliju ! Varbūt noveicas un coronapraids tiem slimajiem būs pedējais !

3.aprīlis 2020, 5:51
Haralds

Zilā mafia??  LV ārlietu ministrs ir dzimumizvirtulis..tas kā mēslu un derdzīguma vilnis gāzās pāri latviešu tautai.

ŠOS amorālos dzimumizvirtuļus ne tuvumā nedrīkst laist Latvijai .

 Pretīgi ,derdzīgi radījumi.

jo vairāk šo mērgļu tiek ""ierēdņos"' ,jo zemāk grimst mūsu zeme.

Novēlējums   "'pidarasiem  --dzimumizvirtuļiem""--lai jums visiem Corona 19 pa pilnu programmu!!

5.aprīlis 2020, 9:53
Valdis Pilenieks

Homoseksuālisms ir tāda pat neliela novirze no normas, kā piemēram, plakanā pēda.Tikai cilvēki ar šādu kaiti savu plakano pēdu gan nebāž visiem degunā pie viena galda sēžot! Lai jau dzīvo tie pediņi, kā viņiem labpatīkas, bet savas izdarības mēģinot legalizēt un reklamēt, jūs JAU traucējiet normāliem cilvēkiem normāli dzīvot, tāpēc tādā viscaur veselīgā nācijā kā Latvija nav un nekad nebūs jums atbalsta.

9.aprīlis 2020, 13:44

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:36

Jaunākās diskusijas