Cīņa ar zilo mafiju !!!

Janka

Nav ne grēks un tas ir pilnīgs erotiskās mīlestības apliecinājums un izpausme, ka dzīvniekiem tāda tā cilvēkiem, esam taču visi pēc dabas!Neesam viennozīmīgi un atbalsts vienmēr būs, kā āmen baznīcā! Tie, kas nav lasījuši svētos rakstus un raksta te nezin ko, lai iebāž sev rociņu dirsiņā un padomā! La Viva forever.

 

11.aprīlis
Andis

Tik smalki nezinu, bet pasaule laikam jau oficiāli 7 dzimumi atziti. Pec būtibas sex frikcionala berze- fiziologiska vajadziba, masaza- areja vai iekseja. Par tam orientacijam nezinu, bet dazi seksa veidi ir traumatiski, tatad var rasties iekaisums. Bet ir vel viens paveids- ASEKSUĀLI, kam tas sex vienaldzigs vai nesvarīgs. Ta saka neitrala dzimte, tadu ari daudz.

12.aprīlis
Maija Kozlovska

Te būtu darbs #Kriminālpolicija #ValstsPolicija un #EiropasPadomesCilvēktiesībukomisārsN.Muižnieks par publisku naida runu, kas ir “vērsta vai par kuru būtu pamats domāts, ka tā aicina uz vardarbību, iebiedēšanu, naidu vai diskrimināciju pret tiem, pret kuriem tā ir vērsta” [ ECRI Vispārējās politikas rekomendācija Nr. 15, jo īpaši 10. pants ]

15.aprīlis (15.aprīlis - labots)
Janis Berzins

Nonācu šeit no viena lielā portāla... Tā jau domāju ka virsraksts pārāk labs, lai būtu "Delfos" vai "TVnetā"...

 

17.aprīlis
Futs Bols

Autors ir plānprātiņš, samurgojis pa pilnu programmu. Tur nav pat ko komentēt.

17.aprīlis
MyMiuma

Neesmu pārliecināta, ka šādam raksta bija jāparādās stipri jau centrālajā presē. Sis raksta neapliecina ne portāla demokrātismu, ne kulturālību, tas satur vienu riebīgu naida runu. Par jebkuru tēmu var runāt arī pieklājīgi, t.sk. par homoseksualismu, bet šādi teksti nevienam nepalīdz. 

18.aprīlis
Inga Krēsliņa

Raksta autoram ir literālas spējas. Piedāvāju darbu.

19.aprīlis
Toto

Inga piedāvā troļļa darbu?

19.aprīlis
Antons Fjodorovičs Polučka

Es neesmu nekāds zilo piekritējs...vispār man tā publika izraisa pretīguma sajūtu,bet nu raksta autors ir pavisam "čau".Tādu tikai uz Tvaika ielas stacionāru un ārstēt,ārstēt un vēlreiz ārstēt.

 

P.S.Raksta autor,ja jūs būtu ieguvis kaut pamatizglītību,tad zinātu,ka "pederasts" ir homoseksuals pedofils nevis vienkārši pediņš.

19.aprīlis
Aivars

Vecīt, tu kādos murgu avotos savus definējumus izraki??? :)

Inga, ja tu nopietni, raksti aivars_666@inbox.lv !!!

20.aprīlis

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:23

Jaunākās diskusijas