Kā padarīt veselības aprūpi pieejamāku? Lai uz bezmaksas medicīnu nebūtu jāgaida mēnešiem

Ilze Zālīte

Šī ir bezgalīga tēma. Par to varrunāt mēnešiem un gadiem.

26.aprīlis 2017, 10:40
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Likvidēt valsts iestādēs maksas pakalpojumus, t.i. maksas rindas. Varbūt uzreiz netik brutāli, bet vismaz ierobežojumus, dienā par maksu drīkst būt max 2 klienti, turklāt to maksu dubultot. Veselības iestāžu vadītāji būs spiesti meklēt risinājumus.

26.aprīlis 2017, 18:46
Liene Avota

Ievērojiet - naudu paņem no katra personiski, bet iegūst ne jau tavs ārsts, māsiņa, pat ne modernākas iekārtas iegādei. Iegūst "nozare" - ierēdņi! Apsaimnieko, dala, notiek starpnozaru sadarbības padomes sēdes. Un tad drupačas varbūt atmet īstajiem darba darītājiem.

Čakša tik gorās objektīvu priekšā, bet viss paliek pa vecam. Ka tik izkāst iedzīvotāju maciņus, lai liekēži varētu neko nedarīt un tik sev pie algām pielikt un visādus aizdomīgus iepirkumus rīkot, kuros deputātu laulātie uzvar ar apšaubāmu regularitāti.

Starp citu - nesen atklāju lielisku iespēju papildus piepelnīties. Ja domā, ka kārtējā shēma, kur mēneša laikā kļūt par miljonāru, apbēdināšu - ej vien meklē tādas citur. Tikmēr šeit - nelieli, bet patīkami regulāri ienākumi budžetam, par kuriem nevienam nav jāatskaitās. Neticēju, bet biju saņēmusi labu prēmiju pēc objekta nodošanas, pamēģināju - 670 eiro plusā no ieguldītā! Tātad - tas strādā un kā vēl! Ienāc un pārliecinies pats: goo.gl/yfrtlJ

28.aprīlis 2017, 15:57

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:12

Jaunākās diskusijas