Ārsti uzaicina "antivakserus" uz morgu

tautaruna.lv 28.novembris 2021, 16:20
 
Tass/Scanpix/LETA
11 Krievijas Covid slimnīcu galvenie ārsti vērsušies pie vakcinācijas pretiniekiem. Mediķi viņus izsaukuši uz "sarkanajām zonām" un morgiem, lai pārliecinātu, ka vakcīna pret Covid-19 ir nepieciešama, raksta bbc.com.

Atklātā vēstule adresēta 12 Krievijā pazīstamām personām - partiju līderiem Genādijam Zjuganovam, Sergejam Mironovam un Pjotram Tolstojam, bijušajam Valsts domes deputātam Vjačeslavam Ļsakovam, kustības Laika būtība vadītājam Sergejam Kurginjanam, aktrisei Marijai Šukšinai, dziedātājām Natālijai Vetļickai un Katjai Ļeļj, Tv raidījumu vadītājam Oskaram Kučeram un mūziķiem Jurijs Lozam un Konstantīnam Kinčevam (viņa grupa "Alisa" atsakās koncertēt, izmantojot QR kodus).

Virsārsti savā aicinājumā piedāvā viedokļu līderiem organizēt ekskursiju reanimācijas centros ar Covid-19 pacientiem un patoloģiskajās nodaļās, tas ir, morgos.

"Ņemot vērā to, cik daudz cilvēku jūs lasa, skatās un klausās, mēs atradīsim laiku, lai jums parādītu mūsu slimnīcu sarkanās zonas, intensīvās terapijas nodaļas un patoloģiskās nodaļas. Varbūt pēc tam jūs mainīsit savu stāvokli un mazāk cilvēku mirs. Gaidām jūs," teikts vēstulē.

Vēstules adresāti ārstu kritiku noraida.

"Dīvaina vēstule," Oskars Kučera sacīja radio "Saka Maskava". Tuberkuloze, pneimonija, vēža slimnieki. Galu galā viņi arī mirst. Taču viņi nespiež mani vakcinēties pret šīm slimībām, un nāves gadījumu ir daudz vairāk."

"Nevar būt obligātās vakcinācijas, to pateiks jebkurš ārsts. Un ja ir alerģija? Un tiem, kas ir slimojuši, ir labāka imunitāte [nekā vakcinētajiem]. Cilvēki nāk pie manis un stāsta, ka viņu priekšnieki dzenā vakcinēties, lai gan viņi tikai nesen pārslimojuši," teica Genādijs Zjuganovs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Visai iespējams, ka Covid viņus uzaicinās uz morgu... pie tam, tik uzstājīgi, ka atteikšanās būs neiespējama.

28.novembris 2021, 16:31 Atbildēt

Izcila atbilde!

28.novembris 2021, 19:55 Atbildēt

Tä būs.

30.novembris 2021, 3:24 Atbildēt

Ļoti loģiska doma... Pie mums arī tā derētu!

28.novembris 2021, 17:18 Atbildēt

Ja es esmu pret intīmā apmatojuma izplūkšanu,tad kāpēc man jāiet uz morgu? Vaksācija ir tik bīstama un izraisa nāvi????

28.novembris 2021, 18:01 Atbildēt

Ja baidās no līķiem,tad kara laikā aizbēgs no kara lauka :D

28.novembris 2021, 18:14 Atbildēt

Kā var salīdzināt TBC, onkoloģijas un citas slimības ar nāvējošāko gadsimta vīrusa pandēmiju.

28.novembris 2021, 19:54 Atbildēt

vīrusi nevienu nenogalina--un slimu nepadara--- nedzīva viela-- genoms -- jūsu feikziņas man --veferināram nav vajadzīgas -- es neesmu lohs --

28.novembris 2021, 22:20 Atbildēt

esmu ar mieru kauf uz morgu -- lai debilais prozekfors man rāda mironī kaukio no bioķimijas mimunoloģijas , fizioloģijas --lai rada p[rozekprs mironī posījumuiws kurus radījisd genoms --genoms no vīrusa gernoms no vqakcīnas -- LOHI !! es neesmu umsonīgs biodla --es neesmu bezsmadzeņu sekanfs kam sludināajs feikas dogmas var lie galvĀ -=-- man ZINĀNISKU UN OBJEKĪVU PĀRBAUDĀMU INFU -- IMFU KAS MAN PERSONISKI INERESI RAISA --

28.novembris 2021, 22:17 Atbildēt

Nobijās.

28.novembris 2021, 22:37 Atbildēt

Ko tie ārsti vēlas parādīt? Vai savas nolaidības un nemākulības sekas? Jo arī Krievijā "ārstē" nevis slimnieku, ņemot vērā katra cilvēka blakus saslimšanas un organisma īpatnības, kā arī skatot kopējo ainu, bet slimību pēc protokoliem jeb tā saucamajām vadlīnijām. Bet, ja vadlīnijas, cik noprotams, ir greizas, tad labs iznākums nav gaidāms.

29.novembris 2021, 7:22 Atbildēt

Nu diez vai tie "izrietie antivakseri" ari uz morgiem tā nu maz gribētu doties jo daudzi ari no tiem laikam skatās ari kā pareizi izsargāties no tamlidzigiem virusiem (it ipaši tie kuriem nav ne sabiedrisku ne darbu ,ne citu regulāru attiecibu un kas pareizi ari higienu ievēro atšķiribā no daža laba cita m*rmuļa).

29.novembris 2021, 23:39 Atbildēt

Köö tu gribppp?

30.novembris 2021, 0:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:34

Jaunākās diskusijas