Kur Rīgā sabiedriskais transports nekursē vai kursē pārāk reti?

nra.lv

Vai Rīga ir "izbraucama" ar sabiedrisko transportu?

26.jūlijs 2018, 10:19
Liga Pukuleja

No Teikas pa Lielvàrdes ielu kur taisnàk netik uz Biķernieku slimnìcu,jàbrauc apkàrt...

29.jūlijs 2018, 18:34 (1.augusts 2018, 21:57 - labots)
Anna Ozola

Rīgā ir interesanta transporta (tramvaja,trolejbusa un autobusa) plānošana.Proti-,Satiksmes iela Pārdaugavā ir punkts,kur 10 tramvajs,27 trolejbuss un pat 23 autobuss satiekas un attiet VIENLAICĪGI,ar pāris minūšu starpību.Tieši tā visi trīs minētie +vēl 26 autobuss atiet no 13.janvāra ielas.Bravo ''Rīgas Satiksme''.To vajag mācēt !!!

 

 

12.augusts 2018, 16:21
Indra Bebre

Atkarībā no tā, kur un kādā laikā jātiek.

Dienas vidū maz reisu no Teikas uz centru.

Slikta satiksme ar Mūkusalas apkārtni, piemēram, no Imantas (izdevīgāk braukt no centra).

Neērti, ja transports kursē tikai 1-2 reizes stundā (10.autobuss) un kad kavē, tad nevar saprast, vai vispār jēga to gaidīt.

Nav autobusu satiksmes Imanta-Lidosta (mikriņi no rītiem brauc garām tukši, ir jau vairākkārt rakstītas sūdzības pārvadātājiem).

1.tramvajs vizina pensionārus un bomžus uz Centrāltirgu, vispār nav variants ātrai nokļūšanai kaut kur (vienīgi, ja zinu, ka autobusi un trolejbusi ir megakorķī uz Vanšu tilta un/vai Brīvības ielas), tāpat 1.tramvaja pietura pie Centrāltirgus ir neērta, jo autobusiem un trolejbusiem pietura 13.janvāra ielā.

Reti tiek nozīmēti papildreisi uz Rīgas mikrorajoniem pēc masu pasākumiem, kas beidzas ap 12 naktī.

 

12.augusts 2018, 23:21
Dzintra Štrauss

11.trolejbuss pēcpusdienā , īpaši brīvdienās kursē reti. Pēdējais uz centru agrāk bija 23.36 ļoti labi.Tagad 23.23 nevar ,, noķert" .Saprotu , ka validatori uzrāda ,ka maz pasažieru , bet cieš jau godīgie , kuri validē savus Etalonus un spiesti braukt ar 3 vai 4 transportiem , lai nokļūtu tur, kur kur ar 11.trolejbusu jābrauc 5 pieturas. Pēc darba pusnaktī tas ir būtiski.

13.augusts 2018, 7:43
Baiba Baiba

No Ziepniekkalna nav iespējams tikt uz talāko Maskavas ielu, Dole utt.n uz Plavniekiem vai Purvciemu!

13.augusts 2018, 19:32
Dzintra Štrauss

60. autobuss kursē Ziepniiekkalns - Ķengarags, tālāk kursē 15 .; 31.;49.autobusi. Atpakaļceļā šie autobusi brauc cauri Plavniekiem , Purvciemam uz Juglu. 49.autobuss varētu kursēt arī brīvdienās vismaz reizi stundā.

14.augusts 2018, 14:07
Vanga

No Ziemeļu rajona ( Jaunciems, Vecmīlgrāvis) un arī neērta satiksme uz Matīsa ielas beigām (konkrētāk vienīgiem Rīgā "Gaso" un "Latvijas Gāzes" klientu apkalpošanas centriem. Līdz 5.trolejbusam veciem cilvēkiem patālu ko iet. 20.autobuss iet reti, bieži kavējās vai izkrīt reisi. Bieži jābrauc pa korķiem Kr. Valdemāra ielā ar lielu līkumu caur C.Staciju lai ar pārsēšanos tiktu līdz galapunktam,tādējādi ceļā tērējot pat 1.5 stundas laika.

19.augusts 2018, 11:41
Iveta Daine

Nav iespējams bez apkārtceļiem nokļūt no Spices apkaimes (Kalnciema iela, Volguntes iela) uz, piemēram, Riga Plaza vai uz Rīgas Piena kombinātu, vai Krasta ielu. Kaut varētu būt tansports pa Ulmaņa gatvi, pāri Salu tiltam un pa Krasta ielu vai uz Pļavniekiem. No Juglas uz Mežaparku, kas ir tik tuvu, jābrauc līkumu līkumiem.

20.augusts 2018, 20:40
Guntis Kalns

Pārsteidzoši, ka desmitiem gadu laikā tā arī nav radīta iespēja nokļūt ar sabiedrisko transportu uz pirmajiem reisiem no lidostas. Arī pēdējo ielidojošo reisu pasažieri pēc pusnakts ir spiesti braukt no lidostas uz pilsētu ar taksometriem.

20.augusts 2018, 23:36
Jānis Strods

Man ir pensionāra un invalīda brīvbiļete. Braucu pārsvarā Pardaugavā ..... ar auto. Jo nokļūt maršrutā Zolitūde - Mūkusalas - Kleistu iela , ar sabiedrisko transportu vajag līdz 2 stundas , ar auto - 10- 15 min. Pēdējos gados sabiedrisko izmantoju 3 reizes . Kustība nesakarīga.

22.augusts 2018, 13:00
Līga Duļkina

58. autobusam ir ļoti brīnišķīgs maršruts - paldies "Rīgas satiksmei" par to. Tomēr starplaiks starp reisiem ir lielāks par pusstundu, no rītiem un vakaros autobusi ir pārpildīti, vairākkārt turpat pie durvīm paliekot, netieku līdz biļetes reģistrēšanai, tāpat kā vairums no pie durvīm saspiestajiem. Man ir mēnešbiļete, "Rīgas satiksme"no tā neko nezaudē, taču, reālais pasažieru skaits attiecīgi nekur neparādās. Braucu ar mazu bērnu, par brīvu sēdvietu pat nav ilūziju. Daudzi vecāki izmanto šo autobusu bērnu nogādāšani bērnudārzos, taču ar maziem bērniem laiks nokļūšanai līdz pieturvietai var būt ļoti atšķirīgs, attiecīgi, ja tiek nokavēts viens autobuss, sēdēšana pieturā ar mazu bērnu ir vesels pārbaudījums. Tāpat reiss uz vienu galu vakarā var kavēties, savukārt atpakaļ braucošais nekavē, attiecīgi autobuss aizbrauc gar degunu un atkal vismaz pusstunda pieturā. Manuprāt rītos un vakaros vajadzētu vismaz pāris papildus reisus pielikt - galu galā "Rīgas satiksmes" pakalpojumi ar zemu cenu nevar lepoties, tāpēc gribētos pakalpojumus saņemt arī labā kvalitātē. Bet par maršrutu kā tādu - paldies!

23.augusts 2018, 20:05
Gita Veigule

Ļoti noderīgs būtu sabiedriskais transports pa K.Ulmaņa gatvi - KSENUKAI - DEPO - MAXIMA - SPICE - P.Stradiņa slimnīca (Liepājas ielas krustojums - Bieriņkrogs) - Angļu ģimnāzija - Bērnu slimnīca - Riga Plaza (abos virzienos).

28.augusts 2018, 12:54
Dace

Žēl,ka RS nelasīs šos komentārus,tomēr uzrakstīšu par pašu drausmīgāko maršrutu Rīgā,kuru diemžēl, jāizmato 10 reizes nedēļā. Tas ir stress,tas ir zaudēts laiks,tas ir 56. autobuss! Braucot no Bolderājas--- Bolderājas jaunie kapi,tad mūžīgā apstāšanas pie pieturām, kur cilvēki nedz iekāpj,ne izkāpj, tad sākas pats ''skaistākais piedzīvojums'', iebraukšana Lāčupes kapos,kur autobusa šoferi ziemās lamādamies buksē,jo autobuss jāapgriež pa180 grādiem gar kapu kopiņām, cita starpā, pasažieri var palasīt nelaiķu uzvārdus. Pasažieru tur praktiski nav,piedevām tur regulāri stāv tukši 39.autobusi(?????)  Vasarā,var pieciest, bet ziemā,kad plkst.16 jau pilnīga melna nakts un cilvēku pie kapiem nav, cilvēkus vadā pa kapiem.MURGS!!!! Kuram tā iebraukšana kapos ir izdevīga???? Nez kāpēc, Meža kapos tāda servisa nav,arī citos kapos nē!  Kāpēc ir jātērē cilvēku laiks un nervi? No Zolitūdes uz Ziepniekkalnu,autobuss lavierē pa šaurajām ieliņām, bieži kavē,citreiz neatbrauc nemaz. Vai tiešām nevar pārskatīt un pakoriģēt šo briesmīgo maršrutu. Jau rakstīju sūdzībuRS, saņēmu kārtējo formālo atrunāšanās atbildi. Vienkārši---- riebīgi!

29.augusts 2018, 17:53
Ritma

Ļoti gribētos zināt "PAR KO DOMĀJA Rīgas satiksmes darbinieki" plānojot 34.autobusa  (Saulīši-centrāltirgus) sarakstu.Autobuss kursē tikai DARBA  dienās  /no Saulīšiem/ .=5:57+7:30+9:20+14:55+16:30+18:10+19:57.Šeit dzīvo mammītes ar maziem bērniem,kurām jātiek uz veikalu,uz poliklīniku,kā arī skolniekiem jātiek uz skolu un atpakaļ.

Ne visiem ir iespēja brīvdienās un svētku dienās braukt ar mašīnu.Un ja tētim ir sabojājusies mašīna=visa ģimene sēž mājās vai iet 2-4 km kājām ar ratiņiem pa ceļu,kur nav paredzēts celiņš gājējiem.

1.septembris 2018, 2:51

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas