Kā glābties no karstuma?

nra.lv

Kā jūs tiekat galā ar svelmi?

23.jūlijs 2018, 13:28
Tautas balss

Nekā! Ar svelmi galā tikt tikai Dievs VAR, bet pēc Viņa ziņas tā ieradusies.

Mani māc šausmas par rītdienu, kas daudz šaušalīgāka būs...

23.jūlijs 2018, 15:10
Dagnija Slava

Kurš no dieviem?Tie laiku laikos daudzi ir bijuši.Atriebīgais Jahve,vai?Tu zini,mazāk šausminies,bailes ne pie kā laba nenoved.Tie dievi tepat uz zemes vien dzīvo.Varbūt kāds atlido un aizlido.Padzen mākoņus,padod lietutiņu.Paplūcās savā starpā.Es brīnos,kā cilvēki vēl nesaprot,ka tā reliğija ir sen novecojusi.Nu tā jau ir,aiz izmisuma gribas kaut kur pieķerties,sevišķi,kur ir daudzi jau priekšā.Bariņā drošāk.Tas no bailēm.Vai Tev patiktu,ka no tevis baidās,un rāpo uz ceļiem.. Tik augstai būtnei, kas varētu būt dievs būtu jābūt brīvai no varaskāres,atriebības,slepkavības.Ļoti cilvēciski tas izskatās.

23.jūlijs 2018, 20:50
Maija Ratfeldere

Auksti slikti, karsti atkal slikti.....

23.jūlijs 2018, 22:21
Elijah

to Dangija Svala

Dumjam dumja valoda. Tad nu nav brīnums, ka pastarais laiks klātu, kas visus idiotus aizmēzīs.

24.jūlijs 2018, 6:16
Ragnars

Nu tāda padumja drusku jau ir. Bet  pret bībeles dievībām izturos skeptiski. Tāpēc domāju, ka katram savs. Man Dievs ir visur man apkārt. Debesīs, zemē gaisā, ūdenī. Tā ir visaptveroša enerģija, kuru mēs varam sajust un ja mēs pret šīm lietām izturēsimies ar pietāti, nepiesārņosim un mantrausības dzīti negrābsim bez gala, tad bīnišķigi varēsim dzīvot. Varu pateikties liepai par ēnu, saulei par siltumu un mežam par veltēm. Tā ir savstarpēja enerģija sapmaiņa un nav tur ne ļaunuma , ne tumsonības. Ar šādu attieksmi dzīvoja mūsu seņči, vai tāpēc viņi bija sliktāki? Ja gibat - varat saukt to par reliģiju

Grūti izturēties pozitīvi pret reliģiju(vienalga kādu) kas ticības vārdā nogalina cilvēkus.

24.jūlijs 2018, 9:52
Elijah

to Ragans

Dumjam dumja valoda (un dumja saprašana). Tad nu nav brīnums, ka pastarais laiks klātu, kas visus idiotus aizmēzīs. Tās pašas dumjības VĀRDĀ, un ar visu GRŪTO izturēšanos pret reliģiju.

24.jūlijs 2018, 19:37 (24.jūlijs 2018, 19:41 - labots)
Ragnars

Vai tiešām tas ir viss tavs arguments? Nosaukt otru par dumju? Savu domu un uzskatus pamatot nevari. Tikai nosaukt visus par idiotiem. Varbūt pats tāds esi? Pseidokristietis...

 

25.jūlijs 2018, 9:38
Elijah

Tas, ka dumjam dumja valoda, teikts Bībelē.Tas pats teikts par idiotiem (ģeķiem). Tie nav MANI argumenti, un man te NAV ko pamatot, jo PAMATI ir Svētie Raksti, un ZEMES pamati TOS teic(ne es).

Uz VARBŪTĪBAS rēķina var daudz ko pateikt, un daudz ko iedomāties; jāsaprot PATIESĪBA ir pie Dieva un pie Viņa PALIEK, bet mums tā ir NEZINĀMA, un ne ziņķāre, ne histērija mums to zināmu nedara.

25.jūlijs 2018, 15:24 (25.jūlijs 2018, 15:25 - labots)
Ragnars

Svētos rakstos rakstīts, ka mana valoda ir dumja?

Visu caurumus ar svētiem rakstiem neaizbāzīsi.

26.jūlijs 2018, 20:25
Elijah

Caurumus vajag ar atejas papīru aizbāzt, nevis ar tiem domāt.

27.jūlijs 2018, 0:14
Realy Good

saslapināt palagu ar aukstu ūdeni un apsegties, ja esi mājās, var kājas ielikt aukstā ūdenī....

30.jūlijs 2018, 14:43
inta

Jāpērk duša. www.santehnika1.lv

7.augusts 2018, 22:39
Itamārs Toledano

Vislabāk no karstuma var glābties, aukstu un sniegotu ziemu cerot un gaidot.

15.augusts 2018, 1:37

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:23

Jaunākās diskusijas