Kur ieguldīt ?

Lasma

Kur ieguldīt, piem., 1000 eur, lai ar normālu %, bet arī droši nevis mistiskos interneta projektos?

... uz bankas depozītu noteikti nav vērts likt...

3.augusts 2017, 0:46
Mārīte Ullase

Kriptovalūtās var ieguldīt, pirms tam iepazīstoties, kas ir kas, pagaidām tās rāda lielisku sniegumu. Tur nav mistikas. Droši - ir tikai valsts obligācijās. Tās ir tikai manas domas.

5.augusts 2017, 22:24
Laimonis Mrfix

Zelts nekad nezaudēs savu vērtību

8.augusts 2017, 19:09
Dina

Lasma, variet rakstīt man peronīgi uz ep - dinadivi@inbox.lv, varbūt vēl paspēsiet! Varu palīdzēt šajā jautājumā, nenožēlosiet!

 

28.augusts 2017, 23:11
Ulvis

Lasma  , Kriptovalūtās nav jēgas ieguldit ,jo driz gaidāms vertības kritums,bet varbūt pēc tam kāps atkal...

vari meiģināt ieguldit akcijās ,bet nedomāju,ka tas būs diezko izdevīgi...

p.s vienīgi ieguldi tikai tad nav žēl pazaudēt naudu tas attiecas uz  akcijām ,zeltam , kripto valūtai utt.....

17.decembris 2017, 21:58 (18.decembris 2017, 10:37 - labots)
Kaspars Namsons

Viens man pazistams dzheks ar kriptovalutu kluva par miljonaaru, bet nu vinsh ar ir fanaatikis tai kriptovaluutai, daudz iegulda... un taas mulkiibas ko te viens izsplaava - vertiiba kritiisies... tas notiktu tikai ja visi saktu nodarboties ar mining un paraditos veel kaudze ar kriptovaluutu, bet tagad nevienam laaga neinteresee mining bet gan ieguldishana kriptovaluutaa...

18.decembris 2017, 1:45
Ainars Ozolins

Var ražot crypto naudiņu bez dalības maksas, 1000 var ieguldīt vēlāk lai palielinātu rāžošanas apjomus, pats esmu apmierināts normāls pasīvais ienākums. Reģistrācija vienkārša un bezmaksas

www.cryptominig.farm/signup/?referrer=5898e9c03aff6

Tieši minings tagd drosāks , jo nevar zaudēt neko...

21.decembris 2017, 20:09
Arbuzs

Nedrīkst ieguldīt kriptovalūtas, jo tās ir finanšu piramīdas lidzīgi kā MMM, ko veidoja Sergejs Mavrodijs. Viņam bija pat skaistas MMM biļetes. Palasiet internetā! 

25.decembris 2017, 20:08
Jānis Ozols

Blueorange banka piedāvā 5% par konta atlikumu. Pie kam naudu brīvi var izņemt/papildināt, kad vajag. Varbūt labāk tā, nekā zeķē

30.decembris 2017, 20:38
Tuudalu Cuuka

Kur ieguldīt, tas man sen jau skaidrs. Jautājums būtu - KO ieguldīt? 

11.janvāris 2018, 0:32
Elīza

Pirmoreiz dzirdu par kripto. Be ir daudz veidi pasam iaveifot tādas piramīdas. Es sutu naudu uz savu blue orange kontu ( par 1000€ atlikumu sanemu 4€ mēnesī) kur man ir bezmaksas vērtspapīru konts. Taja piedava pirkt un pardot visko gan akcijas gan valutu utt. Normali.var ko dabut ja smadzeni kustina un veic izpeti. 

Tik mazu summu ieguldit var tikai jaunajos augoshajos uzņēmumos ar potenciālu. Jamkr ir pie bisnesa inkubatoriem. Ta ir pareizs un pateicīgs veids jo - atbalstisi iespeju augt jaunam uznemejam un klusi bagāts. 2zaki ar vienu šāvienu. Paaugstinot ieguldīto % klusi par uznemuma līdzīpašnieku un noteicoso kustibas personu....

Lasi attiecigo literatūru.. macies bisnesu.. utt. Izglītojies. Un nevergo. Ar sviedriem bagats neklusi. Tikai ar smadzeni.

16.janvāris 2018, 14:09
Ulvis

Iesaku skatīties uz akcijām labāk ,bet tur arī pastāv iespēja naudu pazaudēt...

10.jūnijs 2018, 22:39
Uldis Leiskalns

Pārdodu akcijas.

14.jūnijs 2018, 0:50
Ulvis

Jānis,vai vel projām tie 5% par atlikumu? 

10.jūnijs 2021, 10:48
īpaši stulbs

Novēli kādai audžuģimenei!

10.jūnijs 2021, 20:13

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:54

Jaunākās diskusijas