Kur tiek svinēti jautrākie Zvejnieksvētki?

nra.lv

Svētki jau šajā nedēļas nogalē!

12.jūlijs 2018, 12:42
Elijah

Ne jau jautrība aplaimo cilvēku, bat gan klusums un atturība.

12.jūlijs 2018, 14:38
Andris Diržis

>Stulbenim Elijah

Latvijā Zvejnieku svētkus svin lai godinātu ZVEJNIEKUS , viņu grūto un bīstamo darbu . Lai gan svētki nav sena tradīcija , no zvejnieku kolchōzu laikiem kļuvusi populāra un ceru , tāda arī paliks turpmāk . Vieni jauki svētki nenāk par skādi ! Lai puto alus un garda kūpināta zive tamī vēderā peld !

12.jūlijs 2018, 16:21
Tautas balss

to Diržis

Pamuļķi, kas tad godina sētniekus, pārdevējus, šoferus, pastniekus un visus pārējos, kas tāpat savu dzīvi pavada vairāk vai mazāk bīstamā darbā, un kur viņiem ''puto alus un kur viņiem garda kūpināta zive vēderā''? Un ja arī ir, vai par to skaļi jārunā un liekulības tirgus jādzen? Tikai tukšas mucas allaž tālu skan, krietns un godīgs bez patosa un atbildīgi savu dzīves uzdevumu īsteno, nevis sekli un tukši lustējas.

16.jūlijs 2018, 13:44
Rozun Manun

Jau ilgu laiku esmu izvēlējies platformu, kurā spēlēt spēles. Visvairāk man patīk, ka platformā ir plašs spēļu klāsts. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā tūkstoš spēlēm, tostarp spēļu automati, galda spēlēm, klātienes dīleru spēlēm un citām. Neatkarīgi no tā, vai esat klasisko spēļu automātu spēļu cienītājs vai jaunāko klātienes dīleru spēļu cienītājs, jūs noteikti atradīsiet kaut ko, kas jums šajā vietnē patiks.

7.oktobris 2023, 13:31
DŽA

Zvejnieksvētki ir mūsu tautas tradīcijas. 

7.oktobris 2023, 14:08
Monika Paberza

Man patīk Zvejnieksvētki. Tie notiek skaistā vietā, pie mūsu jūras. Un zivtiņas ir gardu gardās. Šeit Skotijā es par tām sapņoju. Butītes, lucīši, sīgas u.c. Bet, kas man tās dos.

7.oktobris 2023, 20:13
DŽA

Monika, es Tevi labi saprotu, Vācijā esmu. 

Eh, Pāvilosta! Karsti kūpināti lašu vēderiņi, aš tauki pa rokām tek, doršas un butes. Tur es pirmo, un vienīgo reizi, ēdu karsti kūpinātas doršu aknas. Pāvilosta ir sapņu pilsēta. Liepājā piedzimst vējš, bet Pāvilostā vējš dzīvo. 

7.oktobris 2023, 20:56

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:29

Jaunākās diskusijas