Ernests Teodors Vilhelms Hofmanis, savā darbā "Riekstkodis un žurku ķēniņš", parādīja kremļa fašistu nākotni.

DŽA

Izlīda žurku ķēniņš no pagrīdes, Riekstkodis savāca savus sabiedrotos, žurka smagi norāvās un iemuka atpakaļ zem kājlīstes. Kur arī ir viņam sava karaliste. Zemāk par grīdu. 

23.februāris, 14:01 (23.februāris, 14:04 - labots)
Munins

Šai bērnu pasakai nav nekāda sakara ar Kremli. Redzams, ka mūsu Dža garīgās problēmas progresē.

23.februāris, 14:50
DŽA

Munnj, tici man, ja tu spogulī skaties savu dirsu, tu mani tur ieraudzīt nevari  :)

23.februāris, 15:03
Munins

Ciema muļķītis Dža atkal sāk murgot par pakaļām un krāniem. Slimais izdzimtenis.

23.februāris, 15:13
DŽA

Jā, munnj, tu esi slims izdzimtenis, bet tā ir tikai tava problēma. 

23.februāris, 15:15
V ilis Gutmanis

Munins

Viņs jau nav izdzimtenis, vienkāŗši garīgi slims persoņžs kam problēmas pr pēcpusi nedod miera.

23.februāris, 15:17
DŽA

V ili, nedirs, ute. Vai tad Riekstkodis, kopā ar draugiem,  nepatrieca galveno žurku zem kājlīstes?

23.februāris, 16:13
Ir tāds

Ak manu mazo garā vārgo bērniņ! Šķiet tev šodien kāda žurka kamēr gulēji būs riekstus nokodusi, tāpēc Riekstkodi atcerējies. Nu traki, jums tur Vāczemē, traki, kamēr garā vārgais guļ piesiets pie savas gultiņas guļ,  atnāk lielā žurka un nokož šamajam riekstus, tā, ka paliek tikai vanckari. Un tad mazais slimnieciņš kopā ar palātas biedriem devās karā ar lielo žurku. Jeb tās bija kārtējās pirms pilnmēnes halucinācijas? 

23.februāris, 16:34
DŽA

Tas, ka, "ir tāds", tika ielikts vienā palātā ar marci, ir man nopelns. Es to paveicu! Prieks par to.

 

23.februāris, 16:42
Ir tāds

Ko tu paveici? Ka tavu saprāta brāli Mārcīti piesēja ar tevi pie vienas gultiņas? Tagad abi pamperos piesieti raugāties griestos un ar savām bezzobainajām mutītēm smaidāt. Zobiņi smuki glāzītē pie gultiņas stāv blakus tavai parūkai un vanckariem. 

23.februāris, 18:42
V ilis Gutmanis

Cik atceros Hofmaņa pasaku tad  tur viss bija mazliet savādāk.  Bet ja jūs gribat asociēt Ukrainu ar pasaku tēlu tad diemžēl tā būs ļoti bēdīga pasaka.

23.februāris, 18:52 (23.februāris, 19:04 - labots)
DŽA

V ili, idiota gabal, kas tur savādāk bija? Ko,  kremļa galveno žurku caru neatsita? Un, kāds te sakars ar Ukrainu, ja žurkas no moskovijas nāk? Ne ne, tu ir viens dalbojebs būt. 

23.februāris, 21:23
V ilis Gutmanis

Domāju ka jums ... steidzami būtu jāmeklē palīdzība pie garīgo slimīmu speciālista. Jūsu vēlme visu sasaistīt ar notikumiem Ukrainā sāk izskatīties pēc maniakālas tieksmes.

24.februāris, 6:52
DŽA

Idiota gabal, tev pat Riekstkodis izskatās pēc maniaka :)

25.februāris, 17:22

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:40

Jaunākās diskusijas