Vai reiz nebūtu jābeidz kurināt naids un visur meklēt vainīgos?

Ir tāds

Nē, nē, šoreiz es nerunāšu par nacionālo un citu tāda veida naidu, tam mums ir lielāks speciālists Džaiņš kurš pat prot lasīt. Gribu parunāt šoreiz par to naidu kuru kurina mūsu pašu portāli. Vakar portālā LA.lv izlasīju rakstu "“Naktī ar visiem saviem nosūtījumiem viņš aizgāja no šīs pasaules…” Siguldas pusē vīrs ar manāmām veselības problēmām no ģimenes ārsta saņēmis vien recepti antibiotikām" un tur pat ir otrs raksts "Soctīkli smejas: Briškena murgs piepildījies – “Škoda” vilcieni ir kārtējais Latvijas “Veiksmes stāsts”? Labi, ka viņi neražo lidmašīnas un kuģus!". Abiem rakstiem seko komentētāju žults. Šķiet vispirms būtu jāierobežo negatīvisms soc. tīklos un jābeidz to tiražēt.Un atkal, pirmajā rakstā, ārprāts, ārprāts, cilvēks miris, vainīgi protams mediķi, kā cilvēks nonācis līdz tik kritiskam stāvoklim, kāpēc savlaicīgi nav vērsies pie ārsta, šādus jautājumus neviens neuzdod, toties visiem komentētājiem ir skaidrs, ka vainīgs ir ārsts. Otrajā rakstā, kā jau noprotams ir runa par ķibelēm ar jaunajiem vilcieniem. Protams, es nenoliedzu problēmu esamību, bet runa ir par ko citu, cilvēki kā parasti meklē vainu pirmajā kuru var dabūt rokās un vainot visos grēkos.. Medicīna, tagad vēl jauno vilcienu epopeja protams ir traģēdija, tikai paraudzīsimies reiz dziļāk, kur ir problēma. Vai problēma nav mūsu valdošajā kliķē? Bet tauta balso, balso par tiem. Ko vien ir vērts cirks ar saeimas atlaišanu. Visi skrēja parakstījās, atlaida un vietā ievēlēja tos pašus. Šis gads ir iesācies ar kārtējo nodokļu cēlumu. Man patiesi nebūtu žēl, ka ceļ nodokļus, tikai es neticu, ka tas ko mainīs uz labu, ka mēs ko iegūsim. Diemžēl. Un atkal no visām malām gāzīsies žults un apvainojumi un vainīgi būs tie kuri būs tuvāk nevis tie kuri pie visa patiesi vainīgi. Kariņš pēc saimnieku rīkojuma grūda prom Latvijas nodokļu maksātāju naudu svešā zemē, tad kad juta, ziepe būs, pazuda ka pastaliņas cilājās un viss, neba viņš atbildēs par sekām kuras radīsies. Bet soc. tīkli un portāli, tādi kā LA.lv turpinās gāzt samazgas virsū tiem kuri tuvāk nevis tiem kuri vainīgi. Es ar šausmām raugos uz mūsu megaprojektu- Railbaltic. Kas mūs sagaida ar to, cik naudas būs izmests pat bail iedomāties, bet īsto vainīgo nebūs. Tie kuri nezina, Rīgā vēl kopš 1940. gada ir nepabeigtais posms, no centrālās stacijas uz tirgus gaļas pāviljonu. Vēl jau ir nepabeigtais posmi Tukums-Kuldīga- Ventspils, kā arī Ergļi-Madona-Ludza. Ja šos neizbūvētos posmus var norakstīt uz karu, tad patreiz notiekošo nekādi tā norakstīt nevar. Un atkal, kurš būs vainīgs? Vainīgs būs ārsts, vainīgs būs skolotājs, kaut sētnieks, tikai tie kuri visu to radījuši ne par ko neatbildēs un laimīgā latvju tauta visā vainos tos kuri tuvāk, vainos Krieviju, tikai ne savus varnešus kurus paši ievēlējuši. Un tā turpināsim meklēt vainīgos un apliet ar samazgām savējos un slavēt mūsu varnešus. Tālu jau nav jāmeklē, tepat mums ir Džaiņš kurš ir labs piemērs tam, kā nevajag. Nevis ar naidu, savstarpējiem ķīviņiem, samazgu liešanu mēs ko panāksim, bet vienoti, noliekot pie vietas mūsu varnešus mēs spēsim celt mūsu valsti un tautas labklājību. Bet par nožēlu mums ir soc. tīkli, portāli, kuri dara visu, lai raisītu savstarpēju naidu, tā teikt, skaldi un valdi, un ir Dža ar kompāniju kuri pūš šajā pašā stabulē. Tikai tautas vienotībā ir tās spēks! Sadrumstalota, egocentriska, maza, bet ļoti kašķīga tautiņa ar saviem, mazāk par 2 000 000 ir nolemta bojāejai. Tikai vienotība ne naids mūs var darīt lielus un stiprus, tikai tā mēs varam ko sasniegt un celt tautas labklājību! Triekt ratā visus tos kuri dara visu, lai naidotu tautu savā starpā!

3.janvāris, 8:13
V ilis Gutmanis

Nu komentētājiem pa lielākai daļai nav nekādas sajēgas par rakstīto, viņiem galvenais ir rakstīt dies zin ko nedomājot vai tas vispār ir vajadzīgs. Apmēram kā to dara ... kuram nav ne mazāks nojausmas par tēmu galvenais ir ialiet savu žulti. Nu un protams arī latvijas ziņu portāli drukā visādas muļķības vēl vairāk uzkurinot dažādu personāžu nenobriedušos prātus. Domāju ka Latvijā jau sen nav to divu miljoni latviešu, vatbūt labākajā gadijumā salasīsies kāds nepilns miljins. Pie kam pie vainas ir arī mūsu nacionālā īpatnība noēst savu tuvāko.

3.janvāris, 11:39
Andis

Uzskaitītās problēmas būtu jāapskata atsevišķi, jo citādāk sanāk, ka tautai vēl būtu jāatbalsta pie varas esošo pastrādātie noziegumi. Brežņeva laikā par negācijām nerakstīja un tas ir pareizi, jo rakstīt par negācijām ir negāciju vairošana. Taču, ne viss sliktais ir uzskatāms par negācijām, jo ja negācijai ir tendence atkārtoties, tad tā jau uzskatāma par sistēmisku noziegumu, kuru attiecīgām iestādēm jāizskauž bez lieka trača taisīšanas, bet pie mums cīņa pret sistēmiskiem noziegumiem vispār nav, ir tikai bezgalīga vaimanāša. Rodas pat iespaids, ka tā jau kļuvusu par tautas zombēšanu ar zemtekstu - pret slikto cīnīties vispār nav iespējams.  

Tad ir Lukašenko Baltkrievija, kurā noziedzība ir lielāka kā Krievijā. Kaut kur par 20 vietām pasaules ranga tabulā priekšā Krievijai (bet tas gadus atpakaļ) Iemesls tāds, ka Baltkrievijā arī ekonomiskie noziegumi veido noziegumu rangu tabulu, bet visi pārējie to pat par noziegumu vairs neuzskata. Magone ar 500 000 eiro mašīnas bagažniekā izejot caur Latvijas tieslietu sistēmas no kukuļņēmēja pārtapa par cienījamu lobistu, kuram ne tikai atgrieza apķīlāto mantu, bet arī “kukuli”, kā lietišķo pierādījumu pie lietas paturot vienīgi “kukuļa” iesaiņojumu (tas Magoņa lietas spriedumā bija pats ciniskākais moments) .  Ja kāds vēl nezināja, tad Magone bija vjenotu kasieris. Neatceros vairs, vai valsts vēl kādas kompensācijas cienījamam lobistam nemaksāja, taču ļautiņam karjeru sagrāva, pa tiesām vazāja un nervus bojāja.

Covid-19. Tas bija un joprojām paliek valsts veikts noziegums ar visiem bezjēdzīgiem ierobežojumiem, kuri kalpoja kā slimības radītāji un medicīnas darbinieku uzpirkšanu, lai tie piekristu klusēt vai vēl sezonas gripas tipa saslimšanu reklamētu kā kaut ko ļoti bīstamu (bija taču tie pieci miljoni pētniecībai…  Ugam jau pirms tam iedalīja 500 000 eiro, lai tas muļķi laiž un sludina šarlatānismu).

Ja žīža vairs nav medicīnisks, bet politisks līdzeklis, tad tas jau uzreiz kļūst par noziegumu. Sezonas vīrusiem (arī gripai)  izstrādāk vakcīnu vispār nav iespējams un visas pretgripas vakcīnas ir vienīgi veselības graušana un ienesīgs bizness. Kā apliecinājums tam ir iepēja atkārtoti saslimt jau pēc sešiem mēnešiem. Saslimst vieglāk un lielākas iespējas nenomirt, tas ir cilvēku psiholoģiska programmēšana. Pēc tādas psiholoģiskas apstrādes nevakcionētam pat nevajag nekādu nāvējošu covid, pietiks ar parastām iesnām + sasirgušā pieļāvumu, ka nevalcinētie var nomirt un civēciņš ir jau morgā.

Par nepieciešamo medicīnisko izmeklēšanu mēnesi pēc nāves, tas jau cits stāsts un noziegums ar vēsturi. Šodien tik vēsturiskais noziegums tiek apkalpots attaisnojoties ar līdzekļu trūkumu. Viss tas sākās ar to, ka valstij piederošas med.aparatūras tika prihvatizētas. Tālāk jau valsts par paaugstinātu cenu pirka no privātā pakalpojumus un šodien ar mākslīgu rindu radīšanu jau praktiski ir pilnībā pāriets uz maksas medicīnu. Tad mums vēl bija tāds ZZS ministrs, kurš sakārtoja tā zāļu tirgu, ka rezultātā zāles Latvijā ir vairākkārt dargākās kā vidēji ES. Vai kaut kas ir darīts lietas labā, lai situāciju labotu? Protams, nē, jo visas valsts uzraugošās iestādes ir valsts nozagšanas sistēmas struktūras. Piemēram, ņemam elektrības tarifu celšanu. Vispirms bija velme celt otr tik. Tad bija solījums to samazināt uz pusi, bet galā radās 4x lielāks pieaugums, kuru valsts 60% kompensē. Kas tad notika? Covid afēras laikā iegūtā nauda kur bija jāiegulda, tādēļ Latvijas valsts uzņēmumi nonāca biržā un covid afērā iegūtie miljoni nonāca tur. Tālāk jau vajadzīga peļņa, bet ne kaut kāda, bet 35% un + . Tālāk jau viss kā noziedzīgā pasaulē pieņemts – 50% noziedzīgā ceļā iegūtā nauda nonāk valsts uzraugošās struktūrās, kā rezultātā tarifi pieauga 4x un valsts nevis skata pieauguma pamatotību, bet sedz daļu no pieauguma un liela daļa tautas domā, kādi mums labdari pie varas, par tautu domā, kaut īstenībā ir tīrākie valsts iznīcinātāji. Mums pases 2x dārgākas, jo tajā būs vairāk lapu. Ir vēl jautājums, vai tās nepieciešamas vairāk, bet jebkurā gadījumā bez jebkāda pamatojuma jau ir skaidrs, ka tā nevar kļūt 2x dārgāka . Tieslietas mums vispār nograutas – zvans no iedzīvotājiem par pūstošu līķi… atbrauc attiecīgās iestādes pārstāvji un līķi aizved… pēc īsa laika atkārtots zvans un atbrauc pēc tajā pašā dzīvoklī nesavāktā otrā līķa. Tas, ka valsts policijā strādā ne tie paši viedākie Latvijas valsts piederīgie, par to jau pārliecinājos personiski 18 gadus atpakaļ, ka man vajadzēja policistam skaidrot, ka viņš ir aizturējis tikai vienu zādzības dalībnieku, bet otro ar savainotu roku ielaužoties objektā ir atlaidis, kā tādu, kurš tikai nejauš garām gājējs … naktī un mazpilsētiņā.

3.janvāris, 15:48
Ir tāds

Andi

Raugi, galvenā problēma kuru vēlos pacelt ir tas, ka pateicoties šādiem mēdijiem kurus jau pieminēju, pateicoties Džaiņveidīgajiem Latvijā tiek kultivēts uzskats, ka vainīgi ir visi, tikai ne mūsu valdība. Un otrs uzskats kuru tie kultivē ir tas, ka dzīvot tādā nekārtībā, tas tā maigi teikts, ir ne tikai normāli, bet labi, būt nabagam, tas ir normāli, pie visa vainīga ir Krievija un krievi Nebūtu to, ah, kā tad Latvija zeltu un plauktu, bet tikai tā mums traucē. Diemžēl, mums ir ļoti daudz aprobežoto kuri tam tic. Kamēr nemainīsies cilvēku domāšana un dzīves uztvere, ne par ko mēs sapņot nevaram. Es protams zinu, ka mans mazais draudziņš Džajulis tūlīt kvieks, bet tikai fakti: Rīga ir attīstijusies tieši Krievijas impērijas laikā no 19. gs. otrās puses līdz karam. Tas bija saistīts ar Rīgas ostu. Tādas pašas pārmaiņas piedzīvoja Liepāja, Ventspils un Ainaži, kā arī Tērbata. Ja kāds to vēlas apstrīdēt var pastaigāt pa Rīgas centra malu kur vēl ir sastopamas senākās Rīgas paliekas, 1.1/2 stāvu koka ēkas un jūgendstils Rīgas centrā. Jeb kuras valsts attīstības pamatā ir ekonomika, bet, ja mums ekonomika ne tikai apzināti tiek grauta, vēl vairāk, tautas nauda kura ir savākta no cilvēku nodokļiem tiek ar vieglu roku atdota citai valstij itkā cēlu mērķu vārdā, tanī pat laikā, kā jau teicu, LA.lv raksta par kārtējo cilvēku kurš nesaņēmis medicīnisko palīdzību ir miris. Kā tas saucas? Vai tas nav genocīds pret pašu tautu? Man būtu patiesi neviltots prieks redzēt mūsu tautas kalpus un to fanus ar Džaiņu priekšgalā dzīvojam uz 3. grupas invaliditātes pensijas, mocīties sāpēs un gaidīt, gaidīt un gaidīt nebeidzamās rindās uz izmeklējumiem un operācijām, un domāt no kā atteikties, lai nopirktu kārtējo pretsāpju medikamentu devu. Domāju, ka tad vismaz kāda krietna daļa atskurbtu no saldenā liberālisma skurbuma un sāktu aizdomāties, ka dzīvē viss nav tik skaisti un jauki, kā to gribas. Un vienīgais veids, kā celt savas valsts labklājību ir nevis meklēt kādu vainīgo, mēģināt sev iestāstīt, ka viss ir slikti un labi nebūs, tāds liktens ir pieņemt un ciest, bet gan atmest visus šos murgus un strādāt savas valsts un tautas labā nevis visu vainu meklēt citos!

3.janvāris, 17:20
DŽA

Krievija uzvarēja nacistus, bet, nez kādēļ,  mantojumā saņēma fašismu. Jocīgi. 

3.janvāris, 18:04
DŽA

Pašlaik, 21.gs, krievijā atdzima fašisms. Un krievija sāka karu.  Kamdēļ? Ukraina krieviju neapdraudēja. Kamdēļ krievija iebruka kaimiņa zemē??? Kamdēļ nogalina Ukrainas tautu??? FAŠISTU režīms!!!

3.janvāris, 18:13
V ilis Gutmanis

Hm, kaut kā savādi sanāk, liekās ka pareizi pateica ka Ukrainas tautu nogalina fasistu režīms. Tik tālu viss it kā būtu saprotams tikai kādēļ atkal ... klūp uz jautājuma ka it kā Krievijā ir atdzimis fasistiskais režīms. Jo jaut kā savādi sanāk Krievijā ar nacustu bildēm neviens nestaigā, tā pat kā nestaigā ar nacistisko simboliku kas tik plaši ir izplatīta Ukrainā. Krievija taisni jau arī karo ar fašistisko režīmu kas pāŗņēmis varu Ukrainā. Bet nabagam tāš sviests galvā ka jauc vienu ar otru. Laikam jau tāpēc ka pats pēč savas būtības ir tāds sīks nacistisko ideju kvēls sekotājs. Tāpēc arī tāda putra galvā, tāpēc jau arī jauc vienu ar otru.  Kaut gan ilgi vairs jau nav atlicis, jo vai nu Krievija aplauzīs sprandu šāi nacistu kliķēi vai arī paši Ukraiņi beidzot pamodīsies un paši gāzīs šō nacistisko Kijevas bandu.                                                                        

3.janvāris, 18:38
Ir tāds

Manu mazo, pūkaino draudziņ Džajulīt, es  nebūšu ne orģināls, ne arī ko jaunu atklāšu, to jau sen pirms manis ir izdarījuši, proti cilvēks visvairāk cenšas runāt par to, kas tam tuvs, bet par ko tam nav drosmes atdzīties, ka tas tam ir sirdij tuvs. Ņemot vērā, ka tu nemitīgi runā par knibināšanos ap savu pēcpusi, citu pazemošanu un fašismu, tad grozies kā gribi, ir jāsecina, ka esi netradicionāli orjentēts fašistu mazohists. Laba kombinācija! Tikai es iečukstēšu tavā maigajā, rozā austiņā, bet Hitleram nepatikā tādi netradicionāli orjentētie kā tu, ne velti viņš personīgi novāca savu draugu Erstu Rēmu, bet pārējiem iedāvāja strīpainas kroņa drāniņas ar zilu trīstūri un aizsūtija laboties. Vai tu manu mazo pūkaino draudziņ Džajulīt varētu izstāstīt kas ir fašisms? Faše- seno romiešu kaujas vienības zīme, fašisti- Musolīnī fašistu partijas biedri Itālijā 20. gs. 30-40-ie gadi. Bet ko tu ar to domā man nav skaidrs. Vai tu nebūsi kāds no krievvalodīgās kompānijas kuriem tīk maurot, ka fašisms neies cauri, bet kuri līdzīgi tev nezina vārda fašisms jēgu. Jā tas ir kas slikts viņuprāt, tātad tā arī jāskandina un Džajiņš maun tiem līdz viņu stabulēs. Tad ar ko tu esi labāks, gudrāks par šiem apdalītajiem, maun tāpat, bez jeb kādas jēgas un saprašanas, galvenais ir ko maut. Pastāsti kāpēc tu spītīgi aizmirsti par visu labo, kas notika Ukrainas austrumu reģionos laikā no 2014 gada, līdz šodienai, kā tur tiek nogalināti civīliedzīvotāji, tai skaitā bērni un kurš to dara? 

Bet manu mazo, ļoti pūkaino draudziņ, šoreiz runa ir par Latviju ar kuru tev nekā kopīga nav! Sēdi savā Vāczemē un krāso, krāso, krāso naktspodiņus saviem saimniekiem! Kad dzīvosi Latvijā, kad tevi uztrauks Latvijā notiekošie procesi, kad tie tevi skars, tad laipni lūgts diskusijā, bet pagaidām sēdi un paklusē ar visiem saviem fašistiem! 

3.janvāris, 18:46
DŽA

Idiota gabal V ili, krievijai kaut kas nepatika, tādēļ iebruka Ukrainā, sākot slepkavot ukraiņu tautu? Bļa, tu tak bezsmadzeņu radījums esi, mēsls tavs vārds. 

3.janvāris, 18:50
DŽA

Vai reiz nebūtu jābeidz kurināt naidu, vai reiz nebūtu jābeidz iebrukt kaimiņu zemēs??? PIETIEK!!! Nolādētais kremļa fašistu režīms! Šogad nosprāgs. 

3.janvāris, 18:54
DŽA

Idiota gabal, ir tāds, tu tiešām uzskati, ka krievijas fašistu iebrukumā Ukrainā, vainīga ir Ukraina???

3.janvāris, 18:58
V ilis Gutmanis

Nē nu tiešām nabagam ir galīgs sviests galvā. Lieta tāda ka ne jau Krievia slepkavo tos civiliedzīvotājus bet kā atzīst pat  Ukrainu atbalstošie rietumu mēdiji tad triecieni tiek doti pa militārajiem objektiem. Kaut kā laikam nabagam nav ne mazākās vēlmes atcerēties to ka astoņu gadu garumā Ukrainas nacistiskais režīms slepkavoja pats savas valsts iedzīvotājus kuri negribēja pakļāuties Kijevas nacistu diktātām. Krievija nevis slepkavo Ukrainas civiliedzīvotajus bet iznīcina Kijevas kliķēs bruņotos spēkus lai nobeigumā iznīcinātu pašu nacististisko režīmu. Pie kam zaudējot kaujas laukā Kijevas nacisti arvien vairāk āk pāriet uz teroristiskiem uzbrukumiem civiliedzīvotājiem. Tā kā piedod ... bet tas bezsmadzeņu radijums esi tu pats.

3.janvāris, 19:02
DŽA

Nu re, viens homoseksuāls ujeboks, prot pantiņus rīmēt! Vai nav forši? Poēzija tak  :)))

3.janvāris, 19:39
Andis

Šodien valsts labā ko darīt nav iespējams, jo tās vadībā ir valsts ienaidnieki, kuri dara visu, lai pēc iespējas vairāk vietējo no Latvijas izdzītu, bet atlikušos ar nodokļiem un dzīves dārdzību piebeigtu. Viņus nomainīt ir visai problemātiski, iekams tos par labu esam atzīst ne maza iedzīvotāju daļa, iekams Latviju nav atstājis NATO un ES nav transformēta bez Baltijas un bijušām Varšavas pakta teritorijām. Vienkārši, vēl nav pienācis laiks ko mainīt. Atlaidīs pedāļus pašreizējais pāvests un notīsies no luterāņiem "zvirbuļu vanags", tad Latvijā viss mainīsies pats no sevis. Tad būs laiks ko darīt Latvijas labā, bet ne tagad. Es varu darīt daudz, bet tikai tad, kad esošā vara ienāk manā teritorijā. Līdz šim tā ir izvēlējusies mani neaiztikt un tādēļ joprojām atrodas pie varas. Vēl man ir iespēja aizstāvēt no esošās varas tos, kas sevi vēl nespēj aizstāvēt ...par tiem es esmu iestājies un to darīšu arī uz priekšu, tā kā bērnu tirgoņi var atdzist, viņi visi saņems algu neatejot no kases un nebūs viņi ne pirmie, ne pēdējie, kuriem tiek uzreiz izmaksāta "alga".

3.janvāris, 19:40
DŽA

Lab', joki pie jokiem, bet kremļa fašistu režīms tiks sagrauts. Ceru, ka šogad. 

3.janvāris, 19:43
Ir tāds

Andi

Nekad neko nevar zināt! 1991. gada 15/16. augustā (tie tā nejauši izvēlēti datumi) neviens neticēja, ka pēc dažām dienām sabruks PSRS. Bet, kā redzi notiek visādi. 

3.janvāris, 19:57
Ir tāds

Jā manu Džaiņ, jā, cik tev var stāstīt, ka šeit ir diskusija par Latviju, ne tavu dzimto Krievzemi! Sapņot nav kaitīgi, vari pievienoties "Vienotībai" vai JV un kopā ar tiem varēsi sapņot. Pie reizes tevi tur samīlēs un izmīlēs, būs labi! Kad jau Krievijai vajadzēja būt sankciju rezultātā sabrukušai? Notika pretējais un zem sankcijām vaid ES. Tagad tu sapņo par Krievijas bojāeju. Sapņot tu drīksti, sapņo viem, tikai kā liecina fakti, tad beigas drīz būs Ze valdīšanai, ne Krievijai. Bet tu sap'ņo, sapņo tālāk un nelien tur kur tevi nesauc. Mēs runājam par Latviju, ne tavu dzimto Ukrainu, ja tev nav ko teikt, aizveries un stāvi kluss, ja ir ko teikt par Latviju, lūdzu, bet labāk sēdi savā Vāczemē un pindzulē, pindzulē savu saimnieku naktspodiņus. 

 

3.janvāris, 20:07
DŽA

Viss skaidrs, atejas dzejniek. Man domāt, tev ir laiks izdot savu poēziju, publicēt priekš plašām masām. 

3.janvāris, 20:25
Andis

Ne 15/16 augustā, bet 19-21. augustā. Datums priekš apvērsuma bija izvēlēts nepareizs, jo 38 ir piemērots slepeniem pasākumiem, kurā darbojošās personas vispār nav redzamas, bet ne jau pučam, kas ir publisks pasākums. Arī 21 augusts, kas ir šodienas Latvijas aizsākums, tas bija eksāmens, kuru pie varas esošie izgāza. Tiem vajadzēja jaunās Latvijas labā strādāt kā vergiem, bet tie domāja vienīgi par savu labumu. Šodien pie varas jau ir tīri parazīti, kas piebeidz Latviju.

Dienu vēlāk būtu pasludināta Latvijas atjaunošana, tas būtu Latvijai devis iespējas, ka lai kas ar tās  nenotiktu, tā no visām situācijām veiksmīgi izietu kā uzvarētāja.

3.janvāris, 21:03
Ir tāds

Andi

Es lieliski atceros datumus, šo datumu minēju, kā pieņemtu datumu, kad viss vēl bija mierīgi, bet tas tā. Man ir grūti spriest par datumiem, nezinu, kas būtu, kas nebūtu bijis, bet ir kā ir un tas ir nav nekas labs. Atceros, tas vēl bija 80-to beigās, visi eiforijā, jo gaisā lidinājās brīvības ilūzija un kāds vīrs, viņam toreiz bija ap piecdesmit teica: kas mainīsies, ja rīt jūs uzmodīsieties un uzzināsiet, ka Latvija ir brīva? -Nekas! -Būs smagi jāstrādā, lai šī brīvība patiesi būtu! Ļoti labi atceros kā šodien. Nekas šajā pasaulē nav par brīvu, viss ir smagā darbā jānopelna. To kas notika 90-to sākumā ar rūpniecību, labāk nerunāsim, nav ko nervus bojāt. Visu izlaupīja un tad Džaiņi kā siseņi devās prom uz citām zemēm, meklēt laimi tur, jo šeit vairs nekā nav. Atmiņā nāk "Limuzīns jāņu nakts krāsās" kur Dreģe saka:- mongoļu- tatāru jūgu izturējām, bet zem čangaļiem sabruksim! Nekas, ES arī drīz zem latvju censoņiem sabruks. Viss būs ok! ASV gals jau vairs nav tāls, jo es nezinu kā var izkļūt no situācijas, kad valsts parāds uz vienu cilvēku ir ap 100 000, kad $ ir zaudējis pozīcijas starptautiskajā tirdzniecībā, kad $ ir vienā līmenī ar konfekšu papīrīti, kad tur ir nopietnas problēmas ar migrāciju, nezinu, nezinu, bet neko labu neredzu. Trakākais, ka mūsu vadoņi ieķērušies šiem svārkos un skatās, un klausās ko lielais brālis teiks. 

3.janvāris, 21:39

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:07

Jaunākās diskusijas