Palīdziet man!

Ir tāds

Sakiet man mīļie ļaudis, kur ierakstīt šo zelta frāzi: " Esmu demokrāts, kamdēļ ne? Arī idioti drīkst izteikt savas domas. /Dža 11.12.23 pl. 15:08/

11.decembris 2023, 16:25 (11.decembris 2023, 16:34 - labots)
DŽA

Tev var palīdzēt vien tevi nositot, kā traku suni. To vēlies?

11.decembris 2023, 16:46
V ilis Gutmanis

Atkal ''viszinis'' grib tēlot lielu vīru, kaut gan partiesībā ir tikai sīks muldoņā.

11.decembris 2023, 18:12
Ir tāds

Manu mazo, divus metrus, bez galvas, pūkaino draudziņ Dža jaunskung saku, esmu humānists, un slimus cilvēkus neaiztieku, tikai paironizēju par tiem un ar humoru pasmejos. Vai tevi jau no Vāczemes portāliem izmetuši? Ko tu dari latviešu portālos? Sēdi savas dzimtenes portālos tur tevi sapratīs!

11.decembris 2023, 18:24 (11.decembris 2023, 18:25 - labots)
DŽA

Klau, dalbojeb, ja tevi pisa dirsā pieci piedzērušies mērkaķi, tas nozīmē to, ka tu "pūkainis" esi? Vien jautājums. Bet, zinu, tu neatbildēsi. Bet, es teikšu- tu izpakaļots gailis esi :) raksti vēl, tas ir jautri :)

11.decembris 2023, 19:09
Ir tāds

Manu mazo, bet ļoti pūkaino draudziņ, Dža jaunskung, tev nav paveicies, jūtu tev līdz. Zoofīlija nav labākais veids kā apmierināt savas tieksmes. Es zinu, ka gailis ir vistu tēviņš, bet, ja tu sevi asociē ar tādu, tava izvēle, aiz dzeloņstiepļu žoga tam ir cita nozīme, ja tev nav paveicies, jūtu līdz. Varu droši teikt, tev dzīvē nav paveicies, neesi iepazinis sievietes maigumu, tas protams ir traki, tikai vīriešu un dzīvnieku, bet arī tā mēdz gadīties. Varu teikt droši, tu nezini kas ir sieviete, kas ir ģimene, ko nozīmē bērni, mazbērni, kad tuvojas mazmazbērni. Tā ir bauda, bet tev to nesaprast, tev savs dzimums un zooloģiskais dārzs. Kam kas.  

11.decembris 2023, 19:21 (11.decembris 2023, 19:22 - labots)
DŽA

Raksti vēl!

11.decembris 2023, 19:30
Aleksandrs78

DŽA

Raksti vēl!

--------------------------------------

Ha, ha, īsi, kodolīgi  un ar humoru- labais! 

P.S.

Un beidzot bez nevajadzīgajām rupjībām, par īpašs prieks!

12.decembris 2023, 2:32
V ilis Gutmanis

Nu re satukušās divas līdzības Aleksandrs78 un ... , personas ar kakam smadzeņu vietā.

12.decembris 2023, 7:04

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:23

Jaunākās diskusijas