Pugačovas draugs šokē ar patiesību par viņas ienākumiem

DŽA

Lūk, kaktu  "žurnālistu" darbs. Absolūta neprofesionalitāte.

14.februāris 2023, 21:18
Marcis Dzelme

Bet ko tu Piderdrinkers kau ko zinu par Allas finsanialo stavokli !! 

16.februāris 2023, 9:06
DŽA

Portāl,  malači, smukiņi pastrādājāt.  Perles rakstītais dzēsts (kamdēļ???), idiota marca, labots. Bērnudārzs, ne nopietns ziņu portāls. 

16.februāris 2023, 12:23
Marcis Dzelme

Tava draudzene Perle ir viena un prasta neta mauka un pats Piderdrinkers esi totals idiots! 

16.februāris 2023, 20:36
Jelena Sergejeva

Mārci... Tev Pērle nepatīk savu zināmu iemeslu dēļ,tas ka tu esi transgenderis. Ne vīrietis, na sieviete. Tāpēc savā laikā Māriņa un es arī biju zarazas,maukas utt. 

18.februāris 2023, 2:46
Māriņa

Sveika, mīļā Jeļena! Prieks, ka atceries mani! Kā redzu, šeit viss pa vecam, kaut gan pagājis tik daudz laika. Dzīvnieciņš, mārcīte, turpina visus gānīt, un izārstēt viņu nespēj pat Tvaika ielas speciālisti :) Cik jau vīriešu šeit ir solījuši, ka atradīs, pārmācīs un noliks pie vietas - rezultāta nekāda. Arī tā šļura, ina fominova, konsekventi turpina kolaborēt un putinizēt...

28.februāris 2023, 22:31
Jelena Sergejeva

Sveika Māriņ... Vispār Tu esi lielākais un negaidītākais pārsteigums. Sen nebiju tevi redzējusi. Man prieks, ka Tu esi atpakaļ. Ja godīgi man reizēm pietrūka tavs asais atbalsts pret idiotiem. 

3.marts 2023, 3:13
Māriņa

Neesmu atpakaļ - ienācu, palasīju, pasmējos un viss. Šeit var tikai izlādēt emocijas, ne vairāk, jo cik jau gadi pagājuši, nemainās nekas - tās pašas diskusijas, tie paši varoņi...

Bet reizēm, tīri izklaides pēc, pievienošos ;)

16.marts 2023, 23:31
Jelena Sergejeva

Tā jau ir Māriņ, Tev taisnība, bet kad paliek garlaicīgi var padiskutēt ar oponentiem, kuru praktiski vairs nav. Varbūt labāk pat nevajag, jo bija personas, kuras neko vairāk par žults izgāšanu neko vairāk nemācēja. 

18.marts 2023, 2:24

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:24

Jaunākās diskusijas