Pandēmijā atklātās Latvijas vietas

Aivars

Kādas vietas tepat Latvijā esat atklājuši pandēmijas laikā, kad ceļošana ir ierobežota?

30.aprīlis, 13:22
Vālodzis Balodis

     Kurš te šito joku atkal sataisīja? Teksta atkal nav! Tātad tagad pandāmijā atklātās Latvijas vietas iznāk tikai feisbuks, twiteris, draugiemlvs, whatsaps, inbxss, džīmeils un Aivars, kurš te 13:22 naivi brīnās, kādas vietas tepat Latvijā esam atklājuši pandēmijas laikā, kad ceļošana ir ierobežota. Ko tas viss atkal nozīmē???

30.aprīlis, 21:55
Diduu

Es atklāju, ka mans pagalms ir kļuvis par visLatvijas apskates objektu... brīvdienās vairs nevaru pliks iziet pagalmā uzpīpot...

1.maijs, 10:22
Vālodzis Balodis

Kas tad Jūs esat, Diduu? Ekshibicionists vai slepenais mētelīša virinātājs aiz parka koka? Uzvilkt džinsas un T maiku aizņem 10 sekundes - normālam čalim, saprotams. Tiem, kas grib kaut ko īpašu parādīt, laikam tā apģēršanās pelēkā plašķītī parkā vai izģērbšanās pilnīgi plikam pat paša pagalmā aizņem droši vien ilgāku laiciņu...

1.maijs, 11:45
Diduu

Putnu putniņ, neesmu ne viens ne otrs no Jūsu pieminētajiem, tāpēc jau brīvdienās pliks, savā nomaļajā zemes nostūtrī,  vairs nestaigāju... vai tas nebij nolasāms???

1.maijs, 14:42
īpaši stulbs

Neko neesmu atklājis.

1.maijs, 16:37
Vālodzis Balodis

Diduu, sorī, es laikam mesidžā vnk neiebraucu.

1.maijs, 22:16
Svetlana Grigorjeva

Es varu ieteikt Mārcienas muižu, nesen bijām divatā ar māsu, patiesi izbaudījām! Var pameklēt piedāvājumu caur kādu no kuponu servisiem, gudriem.lv vai arī https://www.lieliskadavana.lv/davanas-diviem, tur bija pa 65 EUR nakts.

31.jūlijs, 14:59
īpaši stulbs

Mārcienas muižā var Marci dzīvē satikt. Viņš tur ir labākais atkritumu šķirotājs.

5.augusts, 10:08

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:28

Jaunākās diskusijas