Pandēmijā atklātās Latvijas vietas

Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Kādas vietas tepat Latvijā esat atklājuši pandēmijas laikā, kad ceļošana ir ierobežota?

30.aprīlis 2021, 13:22
Vālodzis Balodis

     Kurš te šito joku atkal sataisīja? Teksta atkal nav! Tātad tagad pandāmijā atklātās Latvijas vietas iznāk tikai feisbuks, twiteris, draugiemlvs, whatsaps, inbxss, džīmeils un Aivars, kurš te 13:22 naivi brīnās, kādas vietas tepat Latvijā esam atklājuši pandēmijas laikā, kad ceļošana ir ierobežota. Ko tas viss atkal nozīmē???

30.aprīlis 2021, 21:55
Diduu

Es atklāju, ka mans pagalms ir kļuvis par visLatvijas apskates objektu... brīvdienās vairs nevaru pliks iziet pagalmā uzpīpot...

1.maijs 2021, 10:22
Vālodzis Balodis

Kas tad Jūs esat, Diduu? Ekshibicionists vai slepenais mētelīša virinātājs aiz parka koka? Uzvilkt džinsas un T maiku aizņem 10 sekundes - normālam čalim, saprotams. Tiem, kas grib kaut ko īpašu parādīt, laikam tā apģēršanās pelēkā plašķītī parkā vai izģērbšanās pilnīgi plikam pat paša pagalmā aizņem droši vien ilgāku laiciņu...

1.maijs 2021, 11:45
Diduu

Putnu putniņ, neesmu ne viens ne otrs no Jūsu pieminētajiem, tāpēc jau brīvdienās pliks, savā nomaļajā zemes nostūtrī,  vairs nestaigāju... vai tas nebij nolasāms???

1.maijs 2021, 14:42
īpaši stulbs

Neko neesmu atklājis.

1.maijs 2021, 16:37
Vālodzis Balodis

Diduu, sorī, es laikam mesidžā vnk neiebraucu.

1.maijs 2021, 22:16
Svetlana Grigorjeva

Es varu ieteikt Mārcienas muižu, nesen bijām divatā ar māsu, patiesi izbaudījām! Var pameklēt piedāvājumu caur kādu no kuponu servisiem, gudriem.lv vai arī https://www.lieliskadavana.lv/davanas-diviem, tur bija pa 65 EUR nakts.

31.jūlijs 2021, 14:59
īpaši stulbs

Mārcienas muižā var Marci dzīvē satikt. Viņš tur ir labākais atkritumu šķirotājs.

5.augusts 2021, 10:08

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:10

Jaunākās diskusijas