Izrādās, svaigi dārzeņi var būt bīstami veselībai

tautaruna.lv 12.okt 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / F64
Zinātnieki no Kalifornijas universitātes pastāstījuši par pētījumu, kurā analizējuši svaigu dārzeņu ietekmi uz cilvēka organismu. Kā izrādījās, svaigi dārzeņi vairāk kaitē organismam, nevis sniedz kaut kādu labumu.

Eksperiments tika veikts uz labaratorijas pelēm, kā arī tajā piedalījās brīvprātīgie cilvēki.

Tādejādi, kā skaidroja eksperti, lietojot uzturā svaigus dārzeņus, cilvēks iznīcina zarnu baktērijas, kas piedalās gremošanas procesu normalizēšanā.

Tā, piemēram, labaratorijas pelēm tika dots svaigs saldais kartupelis. Izrādījās, ka svaigā veidā tas vairāk kaitēja gremošanas sistēmai, savukārt ar pagatavotu saldo kartupeli problēmu ar gremošanu nebija.

Līdzīgs eksperiments tika veikts ar kartupeļiem, kukurūzu, burkāniem un citiem dārzeņiem. Rezultāts, pēc pēc pētnieku teiktā, nemainījās.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nu tad gan nav pilnīgi skaidrs nekas,pētnieki tik pētī,vienreiz stāsta vienu,citu reizi citu.Tā mums tikai cenšās ieteikt vienmēr vairāk lietot dārzeņus,tad interesanti,ko vēl izpētīs.

12.oktobris 2019 Atbildēt

Jā jā ... :D Rijat ķīmiju, nevajag ēst svaigus augļus :D

Dabīgā atlase notiek dažādi, kaut vai tiem kas svēti tic, ko raksta tie, kas gadsimtiem zemeslodi pietuvina kraham un rij ķimizētu, gmo pārtiku utml. un tiem, kas izaudzē savu svaigo dārzeni un jūtas veseli un enerģiski :D

12.oktobris 2019 Atbildēt

Tāpēc, ka peles, tāpat, kā cilvēki, nav zālēdāji!

Kaut gan, šobrīd, starp cilvēkiem ir sastopamas daudzas kazas, kas zāli vien tik grauž.....

13.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:08

Jaunākās diskusijas