"Nu kas tas ir, Krišjāni Kariņ?"; kā tauta reaģē uz premjera paziņojumu

tautaruna.lv 22.augusts 2023, 5:00
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir paziņojis, ka atkāpsies no premjera amata un vairs atkārtoti nepretendēs uz šo amatu. Ko par šādu lēmumu saka tauta, portāls nra.lv ielūkojas vietnē "Twitter".

"Ar to arī beidzas Krišjānis Kariņš Latvijas politikā un viņa radītais haoss - krēsla kāju skaitīšana 3 mēnešus, paplašināšana visu vasaru, ultimāti, turēšanās pie krēsla un tagad kapitulācija. Varēs mierīgi gatavoties EP vēlēšanām, ko tik ļoti vēlas," raksta Ģirts.

Kārlis: Tā nav Kariņa viena atbildība, atbildīgi ir visi, kuri šādu iznākumu sekmēja. Biroja vadītāji, padomnieki, konsultanti un ierekmīgi uzņēmēji. Kariņš ir lielisks ārpolitikā, bet viņam ir diezko švaki padomdevēji, kuri pieļāva šādu iznākumu. Un tas nav godīgi pret mums - sabiedrību!

Guntars: Nebeidzas pilnīgi nekas, iespējams, ka tikai sākās, līdzīgi kā Rīgas Domē. Pabīdās tikai viena personālija, gan JV, gan NA, gan AS un citi neko labāku, vismaz pagaidām nav spējīgi piedāvāt.

"Vēl piektdien (pirms trim dienām) Kariņš deklarēja, ka nedemisionēs, jo netaisās "mest plinti krūmos", kā daži sagaidot. Nu sanāk, ka plinte krūmos..." tā Romāns.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas