Pa kluso apprecējies mūziķu pāris

tautaruna.lv 14.jūnijs, 3:30
 
Lauris Aizupietis/F64
Mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons par savu kāzu dienu paziņoja savā "Facebook" lapā "Eridana - music". Secinot pēc laimes vēlējumiem komentāros, pāris par savu kāzu dienu nerunāja publiski.

NRA jau rakstīja, ka Iveta Baumane un Roberts Pētersons ir jau ilgāku laiku kopā muzicējošais pāris gan uz skatuves, gan dzīvē. Iveta savulaik dziedājusi bekvokālu veselai virknei Latvijā pazīstamu mūziķu, sākot no Dona un Jāņa Stībeļa līdz pat leģendārajam Viktoram Lapčenokam, piedalījusies dažādos muzikālajos projektos, savukārt pirms padsmit gadiem uzziedēja Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases konkursos - iesākumā radošajā tandēmā ar "Prāta Vētras" basģitāristu Ingaru Viļumu.

Pēdējos gados viņa kā vokāliste un vijolniece atzīmējusies pieredzējušā Aināra Majora projektā "ElektroFolk", kur acīmredzot arī satuvinājās ar Robertu Pētersonu, kurš arī ir tā dalībnieks - gan kā vokālists, gan ģitārists. Arī šis puisis sevi spilgti pieteica Eirovīzijas atlasē - pirms desmit gadiem, kad viņš bija tikai pusaudzis, bet pēc tam jaunais ventspilnieks šajā konkursā sevi apliecināja vairākkārt, atrādījies arī "Muzikālajā bankā". Patlaban abi muzicē duetā "Eridana - music".

Apsveicam ar skaisto dzīves notikumu!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:41

Jaunākās diskusijas