VIDEO. Greizsirdības drāma TV šovu zvaigznes Agritas ģimenē

tautaruna.lv 1.jūnijs, 4:30
 
Ekrānuzņēmums
Šova “Ģimene burkā” veterāni Bindru ģimene piedzīvo īstu drāmu. Estere, atminoties, ka "Instagram" publicētajās bildēs kopā ar mammu apkārtējie komplimentē tikai viņas skaistumu, meita kļūst greizsirdīga un atsakās bildēties kopā ar māti. Agrita par notikušo ļoti pārdzīvo un saprot, ka Estere viņu redz kā konkurenti.

Pildot vēlmju burkas uzdevumu par kopīgu fotosesiju Bindru ģimene piedzīvo kārtīgu pusaudžu drāmu, jo Estere izjūt konkurenci ar savu mammu, tāpēc kategoriski atsakās uzņemt kopīgu foto ar viņu.

Es negribu ar mammu fotogrāfēties, tāpēc ka jau kuro gadu līdzko manā Instagramā ir ieliktas bildes ar Agritu, kur mēs esam divatā, tad pēc tam man ir pilna pastkastīte ar ziņām, cik mamma ir skaista! Tas mani sāpina.

Ko par šo meitas sāpīgo atklāsmi saka Agrita, skaties video!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nuu---...

24.maijs, 23:34 Atbildēt

Jaunība pati par sevi irĻOTI SKAISTA ...Estere ir ļoti skaista pati par sevi ...tāpēc mammai tika komplimenti,jo.viņa IR JOPROJĀM SKAISTA...To pamanīja visi...un uzskatīja,ka Estere pats par sevi skaistule,bet mammai tiešām pienākas kompliments...figūra.. acis...kustības...super mamma...bet meitiņu apjūsmoja...un aizmirsa to viņai pateikt...bet...meita var tikai lepoties ar savu māmiņu...nevis izbēgt viņas sabiedrību ! Jūs abas esat SUPER! UN NEKĀDAS GREIZSIRDĪBAS...Tas pats arī pārējiem jāņem vērā,tā es domāju,jo mamma būs skaista vienmēr...un tas ir labi...arī pēc daudziem gadiem...pec ļoti dauz gadiem arī...jo viņa vienkārši ir tāds tips...kā Regīna Razuma...Mirdza mārtinsone...Elza Radziņa ...Līga Liepiņa-Paula...paldies ja lasīji...

25.maijs, 13:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:53

Jaunākās diskusijas