Bijušais ministrs Ģirģens skarbi kritizē McDonald's Latvijā

tautaruna.lv 27.maijs 2023, 10:12
 
Kaspars Krafts/F64
Bijušais iekšlietu ministrs, zvērināts advokāts Sandis Ģirģens kritizējis ātrās ēdināšanas restorānu tīkla McDonald's darbību Latvijā, precīzāk sakot, viņu neapmierina pārdoto preču izcelsmes valsts.

Ģirģens sociālajā tīklā Facebook runā par McDonald's tā saucamo starta komplektu, kurā tiek piedāvāts ūdens, kas nāk no Lietuvas.

"2023.gadā ātrās ēdināšanas uzņēmumam McDonald’s Latvijā pieder 14 filiāles. Apgrozījums katru gadu vairāki desmiti miljoni eiro, bet starta komplektā tirgo Neptunas lietuviešu ūdeni. Vai tiešām latvieši nevar piedāvāt vietējo ūdeni par cenu, kas ir līdzvērtīga vai zemāka nekā Neptunas cena? Neticu!" raksta eksministrs.

Viņš prasa paskaidrojumus no uzņēmuma pārstāvjiem.

"Prasītos skaidrojums no McDonald's puses, kāpēc latviešiem jādzer starta komplektā lietuviešu ūdens. Biznesa etiķete prasītu sadarbību ar vietējiem ražotājiem, kādās pārtikas komponentēs, vismaz ūdens! Politiķiem nav vēlmes lobēt nacionālos ražotājus?"

Lai gan oficiālu atbildi no uzņēmuma eksministrs nav sagaidījis, komentāros cilvēki aktīvi dalījās ar viedokļiem.

"Nav, ko brīnīties - kartupeļi un burkāni arī tur nāk no Polijas. Latvijas produkti jau sen kļuvuši pārāk liela izšķērdība."

"Jau sen kaimiņu ekonomisks nelikumīgs monopols, kopā ar VID nekompetenci tricina Latvijas uzņēmējus."

"Neptunas ir Coca Colai.. Cola no McDonalda nav atdalāmas lietas. Negribi Colu un Neptunas, nāc pie mums. Mums ir Pepsi un Jelgavas dzidrais."

"Ūdens leišu,bulkas un gaļa poļu,saldinātie arī ārzemju. Tur no LV produktiem ir nekas."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas