"Tik liels tas akmens ir!" Katrīna Sauliete apbrīno savu saderināšanās gredzenu

tautaruna.lv 9.marts 2023, 11:30
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Nauris Brikmanis savā rubrikā realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” ir devies ciemos pie savas kādreizējās ekrāna kolēģes - Katrīnes Saulietes. Abi ir filmējušies ģimeņu attiecību realitātes šovā “Ģimene burkā”. Viņa nesen ir saderinājusies ar pilotu Pēteri un gatavojas kāzām. Sauliete neslēpj prieku un sajūsmu par savu gredzenu, kas izrādās ir radīts īpaši viņai.

Abi atminas, ka dzīvē esot satikušies vien divas reizes - piedaloties šovā “Ģimene burkā” un Katrīna reiz bijusi Naura bārā “Dziļi violets”.

Gredzenā ir iestrādāti divu karātu dimanti, kas veidu trijstūra formu. Līgavainis Pēteris šo gredzenu speciāli pasūtījis Berlīnā.

Viņš zināja, ka man patīk ar akmentiņu uz augšu. Lai nav nekāds čeburs, ko nevar saprast. Lai visi redz, ka tas tiešām ir saderināšanās gredzens. Man liekas, ka Jelgavā tagad viņu arī redz. Tik liels tas akmens ir!

Sauliete ciemojoties pie Valda Meldera šovā “Kad satiekas viņš un viņa” apgalvoja, ka vēlas lielas kāzas un svinēt šo skaisto notikumu jautrā gaisotnē.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:32

Jaunākās diskusijas