Kašķis TV šovu ģimenītē: pāris nolemj šķirties un pamet šovu

tautaruna.lv 1.marts 2023, 14:15
 
Publicitātes foto
Ģimenes attiecību realitātes šovs “Ģimene burkā” šajā ziemā iestartēja ar savu piekto sezonu, kurā piedalās četras dažādas ģimenes - Bindri, Kuģi, Graudiņi un Gluzunovi.

Pēdējo nedēļu laikā visspilgtāk publiskajā telpā sevi pieteica Gluzunovu ģimene, kameras priekšā risinot attiecību problēmas, domājot par nākotni un kopīgi pārvarot bērnu veselības problēmas. Pēc ilgām pārdomām ģimene ir izlēmusi pārtraukt dalību šovā, un Elīna ar Artjomu ir nonākuši pie lēmuma, iet katrs savu ceļu.

Publicitātes foto

Televīzijas skatītājiem nav noslēpums, ka pāra starpā ik pa brīdim iezogas ikdienas strīdi, kas pāraug skandālos. Pēdējā laikā ģimenē valdīja saspringta situācija, jo jaunākajai atvasei tika atklātas veselības problēmas ar ko pārim nu būs jātiek galā arī turpmāk. Abu attiecības bija saspringtas, tāpēc tika nolemts apmeklēt pāru terapeitu, taču diemžēl Artjoms, to uzskatīja par lieki iztērētu laiku, un, pie slavenās psihoterapeites Ainas Poišas, Elīna devās viena. Terapeita godīgi atzina, ka abu kāzās nevēlētos piedalīties, un skaidri lika Elīnai manīt, ka kāzas nebūs risinājumus attiecību uzlabošanai.

Neskatoties uz apkārtējo viedokļiem, klusībā sieviete cerēja saņemt bildinājumu, jo, kā viņa pati saka: “Esmu to pelnījusi!” Pēdēja šova sērijā, kurā redzams Gluzunovu pāris, bildinājums nenotika, tā vietā, pāris saprata, ka ir pienācis laiks katram iet uz savu pusi, un dalību šovā pārtrauca.

Paldies Gluzunovu ģimenei par iespēju ielūkoties jūsu ikdienā un mājas dzīvē. Lai šis noslēgums ir kā jauns sākums, kam skaistam un aizraujošam!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:26

Jaunākās diskusijas