Stendzenieks dalās ar baumām par Latvijas nākamo prezidentu; tā varētu būt sieviete

tautaruna.lv 21.februāris 2023, 3:30
 
F64
Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar baumām par to, kas varētu būt nākamais Latvijas prezidents.

Stendzenieks ierakstā kritizē pašreizējo prezidentu Egilu Levitu, saucot viņu par nespējīgu.

Vēl vairāk - reklāmas speciālists nosauc arī nākamā prezidenta iespējamo vārdu. Tā ir diplomāte Baiba Braže.

"Nabaga Levits ir ne vien nespējīgs, bet, kā izrādās - arī masīvi naivs. Baumo: Ēlertes kundze jau sen izplānojusi Nullevita vietā vēl vairāk "savu" prezidentu, tobež, tādu Baibu Braži. Vēl dzirdēsim par viņu. No tā arī visi Nullevitu gremdējošie "padomi" pēdējā gada laikā," raksta Stendzenieks.

Kā iepriekš vēstīts, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija Valsts prezidenta amatam plāno virzīt savu kandidātu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina frakcijas priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Tas nozīmētu, ka ZZS neatbalstītu esošā Valsts prezidenta Egila Levita kandidatūru atkārtotai ievēlēšanai šajā amatā.

"Neatbalstījām Levitu arī iepriekšējās vēlēšanās. Šobrīd diskutējām par prezidenta kandidātu. Visticamāk, izvirzīsim savu. Līdz maijam būsim noformulējuši savu viedokli," pauda Augulis.

Savukārt Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atbalstītu pašreizējā Valsts prezidenta Egila Levita pārvēlēšanu amatā.

"Man ir bijusi ļoti laba sadarbība ar Levita kungu, es atbalstītu viņa pārvēlēšanu amatā, neesmu vēl runājis par šo ar partijas biedriem, bet neesmu no neviena dzirdējis sliktas atsauksmes," uz jautājumu, vai atbalstītu Levita virzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanās, iepriekš TV3 raidījumā "900 sekundes" teica Kariņš.

Vienlaikus par to, vai Levitu varētu atbalstīt, virzīt uz prezidenta amatu, runāts ar partijas biedriem neesot.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:52

Jaunākās diskusijas