"Būšu nejauka"; Viņķele atklāj, ko domā par stila ekspertiem Latvijā

tautaruna.lv 29.janvāris 2023, 16:00
 
Ekrānuzņēmums/1188.lv
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele jau agrā jaunībā nolēma, ka būs politikā. Protams arī politikā ir savas intrigas, greizsirdības un nenovīdības. Taču neviens viņu nesagatavoja sabiedrības komentāru jūrai par viņas izskatu un ģērbšanās stilu, satura un izklaides portāla 1188.lv kampaņā “Mobings. Anonīmo uzbrukums.”, atklāj I. Viņķele.

Vīrieši politiķi nesaņem kritiku par apģērbu un izskatu, pretstatā sievietēm politiķēm, kurām jāuzklausa ārkārtīgi nežēlīgi vērtējumi gan "no īstiem, gan pašpasludinātiem stila ekspertiem", pauž Viņķele.

Šie komentāri dažkārt, gribas lietot šo vārdu, ir stulbi. Var jau būt, ka zeķu vai zeķbikšu DEN daudzums ir nozīmīgs... Bet būšu nejauka. Reizēm gribas pajautāt, vai tam stila ekspertam pašam mājās spogulis ir aizklāts?

teic I. Viņķele.

Satura un izklaides portāls 1188.lv ar kampaņu “Mobings. Anonīmo uzbrukums.” iestājas par toleranci sabiedrībā - izglīto un atgādina, ka no ņirgāšanās cieš visi. Sabiedrībā zināmi cilvēki, kā Kašers, Ilze Viņķele, Agnese Zeltiņa, Māris Olte, Artūrs Toms Plešs, Elīna Didrihsone, dalīsies savos stāstos un pārdzīvojumos par anonīmajiem komentāriem, atgādinot ikvienam no mums, padomā, pirms komentē.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas