Valters neglaimojoši izsakās par valsts pārvaldi

tautaruna.lv 3.februāris 2023, 3:30
 
Pixabay
Šonedēļ premjers Krišjānis Kariņš intervijā LTV "Rīta panorāmā" norādīja, ka Latvijā jāmeklē risinājumi, kā valsts un pašvaldību pārvaldē iespējot ātru rīcību. Visai skarbu viedokli par valsts pārvaldi publicējis bijušais basketbolists Valdis Valters.
"Valsts pārvalde sen jau nereaģē, kas notiek valstī. Tikai domā par savu kabatu vai nu sēž un neko nedara,tikai lai nekļūdītos," mikroblogošanas vietnē twitter publicētajā ierakstā norādījis V.Valters.

"Mainiet likumus,ierēdņi spiesti ievērot likumus,kādi tie ir patreiz," atbildot uz V.Valtera pārdomām, norādījis kāds komentētājs.

Ziņu aģentūra LETA jau vēstīja, ka premjers Krišjānis Kariņš intervijā LTV "Rīta panorāmā" izteicies, ka valstī arvien esot vērojams, ka ārkārtas un nestandarta situācijās būtu nepieciešama ātra rīcība, taču tādu apturot ar birokrātiskām prasībām. Piemēram, šāda situācija esot bijusi vērojama Covid-19 pandēmijas sākumā, meklējot medicīnas masku piegādes, vai arī valsts austrumu robežas izbūvē, kas kavējas.

Līdzīgi arī Jēkabpilī šogad būs nepieciešama ātra rīcība Daugavas dambja stiprināšanai, un ir svarīgi, lai to nenobremzē ar birokrātiskām prasībām, klāstīja premjers, piebilstot, ka Jēkabpilij pēc plūdiem nepieciešamās palīdzības apjoms vēl nav aplēsts.

Mums jāpārvar tas, ka tiesībsargājošajās iestādēs ir tādi burta kalpi, kas, iespējams, pat kavē ātru rīcību, izteicās Kariņš.

Premjers atzina, ka viņam pašam "līdz galam nav skaidrs", kas valstī, tostarp likumos, būtu jāmaina, lai situāciju šajā ziņā uzlabotu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas