Grevcova nokaitinājusi tviterpubliku

tautaruna.lv 24.janvāris 2023, 18:30
 
f64.lv, Romāns Kokšarovs
Valsts drošības dienests (VDD) sācis pārbaudi par Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas ("Stabilitātei") publiskajiem izteikumiem Latvijas Okupācijas muzejā, kuros daļa sabiedrības saklausījusi iespējamu Latvijas okupācijas fakta noliegšanu.

Kā aģentūru LETA informēja dienests, pārbaude sākta saistībā ar sociālajā tīklā "TikTok" 22.janvārī publicētu videouzrunu, kurā Grevcova Latvijas Okupācijas muzejā izvietotos eksponātus un gida stāstīto nosaukusi par propagandu.

Savukārt Saeimas deputāts Edmunds Jurēvics (JV) ir vērsies prokuratūrā, lūdzot to vērtēt Grevcovas izteikumus.

Grevcovas "TikTok" kontā tika ievietots un vēlāk izdzēsts video vēstījums krievu valodā, kurā deputāte klāstīja, ka atnākusi uz "tā saucamo Okupācijas muzeju". Grevcova video apgalvoja, ka muzejā "nesakrīt fakti" un ka gids stāstot "paralēlo, izdomāto vēsturi".

"Kas tas par muzeju un tieši kāpēc, kādu mērķu labad tas ir radīts? (..) Apskatījām visus eksponātus, un sapratām - re, kā mūs muļķo, kā mūs muļķo," video tika paudusi partijas "Stabilitātei" deputāte, kura muzejā redzamo dēvē par "īstu propagandu".

Lauris: Grevcova ir Ždanokas un Gobzema krustojums - pretīgāka par katru no viņiem atsevišķi.

Krišjānis: Es reāli nespēju uz to viņas viepli paskatīties nevemjot. Joprojām nesaprotu kurš viņas iepriekšējā ‘darba vietā’ gribēja ar viņu ‘strādāt’ bez melna miskastes maisa galvā.

Artūrs: Nekas, lai turpina rakt sev dziļāku bedri. Tas ir tikai laika jautājums līdz šai kremļa palaistuvei piegriezīs skābekli.

Sirsnīgas rīmes: Pirms kāda laika bija raksts par to, ka kremlis pievīlies ždanokās un saskaņās, aktīvi šeit meklē jaunās paaudzes propagandistus. Tagad skaidrs, ka atraduši šitās kroples un visas susļikovas partijas rindās. Nav nekādu šaubu, ka stabilitāteir kremļa partija, jocīgi, ka vdd neredz

Jānis: Šreks uz šī ībļa fona diezgan simpātisks

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas