Melnā maģija? Atklāj negaidītu Zadornova nāves iemeslu

tautaruna.lv 29.decembris 2022, 16:30
 
Ekrānšāviņš no video/youtube
Krievijas komiķis Mihails Zadornovs nomira 2017. gadā 69 gadu vecumā. Slavenais humorists nomira pēc ilgstošas ​​slimības – viņam bija smadzeņu audzējs. Pēc satīriķa draudzenes domām, viņš savu mūžu būtu varējis pagarināt, ja nebūtu pieņēmis vienu dāvanu.

Albīna Seļitskaja, kura bija labos draugos ar satīriķi, sacīja, ka īsi pirms nāves Mihails Zadornovs dāvanā saņēma lelli, kuru viņš atnesa uz mājām. Pēc sievietes domām, no dāvanas vajadzēja atteikties, jo tai bija slikta enerģija, raksta Starhit.

"Zadornovs vienmēr dega, viņš teica: "Sirds deg, un dzīve iepriecina!" Viņš pat neticēja savai diagnozei... Ļoti skumji, ka tā notika, jo varēja būt cits stāsts.

Zinu, ka Mihailam uzdāvināja vienu metru garu vudū lelli. Lelles nevar saukt cilvēka vārdā, bet Zadornovs dāvanu pieņēma ar prieku ... Lelle bija nesaprotama, varbūt tur bija kaut kas iekšā, kaut kāds saišķis ... Tā kaut kā slikti ietekmēja viņu, un pēc sešiem mēnešiem Mihails sāka izskatīties slikti, pasliktinājās viņa veselība," kāda Tv šova ēterā sacīja Albīna.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:20

Jaunākās diskusijas