Liene Kiviča tērpjas 0,99 eiro vērtā kleitā. Atrast pērli par šādu cenu – tas ir talants!

tautaruna.lv 16.decembris 2022, 4:30
 
Ekrānuzņēmums
Mūziķa Andra Kiviča dzīves biedre Liene savulaik bija pazīstama kā skaistumkonkursu dalībniece, organizatore un bieža Rīgas “smalko aprindu” ballīšu viešņa. Arī smalku zīmolu kleitām un aksesuāriem viņa naudu netaupīja, taču nu Liene Kiviča STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklāj, ka attīstījusi pavisam citādu – īstenas “pērļu mednieces” talantu.

Tuvāko draugu lokā svinot vīra Andra Kiviča vārda dienu, Liene šī vārda vistiešākajā nozīmē uzmirdz košā kokteiļkleitiņā. Visi draudzeņu minējumi par kleitiņas cenu izrādās “garām”.

“Patiesībā es to nopirku par 0,99 eiro! Veikalā bija palicis pēdējais eksemplārs un tieši mans izmērs, galu galā pārdevēja man to notirgoja par šādu simbolisku maksu. Defektu nav, vienīgi kleitiņa ātri burzās, bet tas nekas, es ātri kustos. Manuprāt, ir stulbi pirkt tūkstoti vai divus vērtas kleitas, bet atrast pērli par šādu cenu - tas, lūk, ir talants!”

Lienes vīram Andrim Kivičam šāda taupīga sieva ļoti iet pie sirds. “Mūsdienās jau ir tā - jo lētāk tu kaut ko nopērc, jo krutāk tas ir” savu nostāju pauž pasākuma gaviļnieks.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:29

Jaunākās diskusijas