Magone internetā nopērk pretkārpu līdzekli un piedzīvo pārsteigumu

tautaruna.lv 30.novembris 2022, 18:30
 
Ekrānuzņēmums
“Avotiņu” māju saimniece Magone Liedeskalna allaž ir bijusi prātīga lauku sieva, kura visus pirkumus rūpīgi apdomā un naudu pa vējam nelaiž. Taču izskatās, ka šoreiz gan viņai būs sanācis nošaut greizi un, viltīgu manipulāciju apmātai, šķirties no prāvas summiņas.

“Internetā ieraudzīju reklāmu - tabletes pret kārpām. Man tādas tiešām ir parādījušās, un gribētos tikt vaļā. Cena nebija maza, bet nu veselībai taču .. Sastāvā visādas dabīgas lietas - ķiploku, ķimeņu ekstrakti, magnēzijs .. nekā slikta it kā. Tur vēl bija tāds “laimes rats”, kur var vinnēt iespējamo atlaidi - 5, 10, 20 procentus. Man “izkrita” visi 50, es biju “starā”, jāņem!”

Taču, saņemot no kurjera sainīti, STV Pirmā! šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne atklājusi, ka tajā solīto 7 paciņu vietā atrodas tikai viena! Tas sanāk - desmit ripiņas par 170 eiro. Un vai tiešām kārpas tik vienkārši var izārstēt ar tabletēm? Vēlāk atklājas arī, ka tuvu līdzīgam kļūmīgam solim bijusi arī Magones kaimiņiene un “cīņu biedre” Dainīte, vien laimīgā kārtā meita gadījusies tuvumā īstajā brīdī un sirmgalvi “apgaismojusi”.

Lai vai kā, Magone, kas nu jau ir arī “influencere” savu bēdu izsūdzējusi Instagram kontā. Redzēsim, vai nesmukajai situācijai būs arī kāds atrisinājums?

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:08

Jaunākās diskusijas