Rinkēvičs komentē baumas, ka viņš varētu kļūt par premjeru

tautaruna.lv 16.novembris 2022, 9:20
 
Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs komentējis publiskajā vidē izskanējušās runas, ka viņš varētu kļūt par premjerministru jaunajā valdībā.
Savā komentārā sociālajā tīklā Facebook Rinkēvičs kategoriski noliedz šādu iespēju.

"Ielidoju Rīgā un skatos, ka latviešiem joprojām patīk drāma, tāpēc vēlreiz gribētos atgādināt, ka Krišjānis Kariņš ir vienīgais Jaunās Vienotības Ministru prezidenta amata kandidāts. Citu nav un nebūs," raksta Rinkēvičs.

Komentāros cilvēki pauž neizpratni, kāpēc Kariņš ir vienīgā premjera kandidatūra un neslēpj, ka labprāt premjera amatā redzētu Rinkēviču.

"Bet Jūsu kandidatūra? Tā taču arī izskanēja! Kāda drāma? Es būtu par! Kaut gan sapratu," teikts kādā komentārā.

Tikmēr turpinās jaunās koalīcijas veidošanas sarunas.

Kā ziņots, pirmdien topošās koalīcijas veidošanas sarunu vadītājs Kariņš un Valsts prezidents Egils Levits pēc tikšanās paziņoja, ka pēdējās dienās panākts ievērojams progress attiecībā uz jaunās koalīcijas darba virzieniem un vienošanās par atbildības jomu sadali.

Viens no AS līderiem, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns vēlāk atzina, ka AS ir pieņēmis starplēmumu jeb ir panākta konceptuāla vienošanās par topošās valdības atbildības jomām, taču vēl ar JV jāvienojas par atbildības dalījumu veselības nozarē.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas