Ar vēzi sirgstošajam “Opus Pro” mūziķim Harijam Zariņam steidzīgi vajadzīga palīdzība

Portāls nra.lv 14.novembris 2022, 21:05
 
Vladislavs Proškins/F64
Fonds Līdzskaņa lūdz palīdzēt mūziķim Harijam Zariņam, Latvijas roka leģendai, grupu “Opus Pro” un “Colt” dibinātājam, ģitāristam un daudzu visiem zināmu hitu (“Tu un Es”, “Pēdējā pietura”, “Šonakt”, “Man ir viss”, “Mīļā” u.c.) komponistam un vārdu autoram.

Mūziķim Harijam Zariņam, Latvijas roka leģendai, grupu “Opus Pro” un “Colt” dibinātājam, ģitāristam un daudzu visiem zināmu hitu (“Tu un Es”, “Pēdējā pietura”, “Šonakt”, “Man ir viss”, “Mīļā” u.c.) komponistam un vārdu autoram, 2014. gadā tika konstatēts ļaundabīgs audzējs, un līdz šim mūziķis ar slimību cīnījies pats saviem spēkiem un saviem līdzekļiem. Bet nu slimība ir progresējusi un tādēļ ir nepieciešama steidzama operācija Vācijā. Šajā operācijā tiek izmantotas jaunas, inovatīvas metodes, kuras diemžēl nav pieejamas Latvijā.

Mūziķa operācijas izmaksas ir 32 000 eiro. Nepaliksim vienaldzīgi un palīdzēsim mūziķim!

Informācija par ziedošanas iespējām:

Ikviens, kurš vēlas atbalstīt Hariju, aicināts veikt ziedojumu spiežot šeit vai ziedot, veicot pārskaitījumu uz “Fonda Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Harijam Zariņam”:

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa”

Juridiskā adrese: Misas iela 3, Rīga, LV-1058, Latvija
Reģ.Nr.: 40008274372

AS Seb banka
SWIFT: UNLALV2X
LV15UNLA0050024642558

Mērķziedojums pilnā apmērā tiks novirzīts mūziķa medicīnisko procedūru vai nepieciešamo maksājumu veikšanai. "Fonda Līdzskaņa" administratīvās izmaksas netiek segtas no ziedojumiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:29

Jaunākās diskusijas