Puzikovs saķer galvu, atceroties kopējo braucienu ar Šomasi

tautaruna.lv 4.oktobris 2022, 17:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Ceļojumu šova "Četri uz koferiem" skatītāji šobrīd var TV vērot Latvijas slavenību piedzīvojumus Krētā. 

Saskaņā ar noteikumiem iepriekšēja brauciena uzvarētājam - dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam piebiedrojas TV personība Roberto Meloni, dziedātajā Jenny May un modele, influencere Diāna Kubasova. Un pirmā sērija pagāja kompānijai jautrojoties.

"Iepriekšejais ceļojums bija...mans Dievs," Puzikovs aizklāj ar roku seju, atceroties braucienu uz Rumāniju. Viņš arī piebilst - ceļojumā uz Krētu viņš patiešām atpūtīsies un neslēpj prieku par kompāniju.

"Es būšu Šomelonis tev šajā ceļojumā," amzierējas R. Meloni.

Jau ziņots, ka uz Rumāniju devās neparasta kompānija: Liene Šomase, kuru pazīstam gan kā skanīgas balss īpašnieci, gan kā sociālo uzņēmēju, aktrise Kristīne Belicka, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs un infektologs, kurš visu zina par Covid - Ņikita Trojanskis.

Četrotne ne vien pabija Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, bet arī devās uz slavenāko šīs valsts tūrisma objektu - grāfa Drakulas pili Transilvānijā. Tik jestrā kompānijā negaidīti notikumi, pārpratumi un pat attiecību asumi bija neizbēgami - pirmie kašķi jau sākās Rumānijas lidostā un ar zināmu regularitāti turpinājās līdz par ceļojuma beigām. Sava rakstura šķautnes visspilgtāk parādīja daiļais dzimums, bet puiši ātri atrada kopīgu valodu un ceļojuma laikā mēdza atpūsties bez meitenēm vai atstatus no tām, tā teikt, lai izvēdinātu galvu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:49

Jaunākās diskusijas