Reiniks rudenī atgriezīsies skolas solā

tautaruna.lv 4.jūlijs 2022, 16:15
 
Ģirts Ozoliņš/ F64 Photo Agency
Latviešu mūziķis Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē twitter informējis, ka rudenī atgriezīsies skolas solā.

"Nekad nav par vēlu īstenot kādu daudzus gadus atliktu Jaungada apņemšanos. Rudenī atgriezīšos skolas solā un aiz trejdeviņām jūrām. Vismaz uz kādu brīdi," jūnija izskaņā saviem sekotājiem mikroblogošanas vietnē twitter pavēstījis mākslinieks.

Viņš gan pagaidām plašāk nav atklājis nedz konkrētu iestādi, kurā mācīsies, nedz jomu, par kādu plānojis iegūt jaunas zināšanas.

Tikmēr mikroblogošanas vietnes twitter lietotāji mūziķi apsveikuši un vēlējuši veiksmi un panākumus.

Dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris Lauris Reiniks izklaides biznesā veiksmīgi un ar panākumiem darbojas kopš 1999.gada. Dzimis Dobelē, uzaudzis muzikālā ģimenē Tērvetē, izglītību ieguvis Jelgavas Mūzikas Koledžā un Latvijas Universitātē. Daudzpusīgais mākslinieks savu talantu un prasmes papildinājis arī filmu un TV aktieru skolās Losandželosā, ASV. Kā komponists un izpildītājs Lauris Reiniks ir izdevis 9 studijas albumus,radījis ierakstus 11 valodās, saņēmis vairāk kā 20 Nacionāla mēroga balvas un kļuvis par vienu no retajiem latviešu mūziķiem, kam izdevies gūt ievērojamus panākumus arī starptautiskā mērogā, īpaši Baltijas valstīs. Daudzo miljonu skatījumu dēļ Laura Reinika videoklipiem, Laikraksts “Diena” viņu ir nosaucis arī par YouTube karali Latvijā. Lauris Reiniks ir arī TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” 1.sezonas uzvarētājs, teikts publiski pieejamajā informācijā mūziķa mājaslapā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:10

Jaunākās diskusijas